Проверете информацията за Akure Airport (AKR), терминали, удобства и още
Относно Akure Airport
Име на летището
Akure Airport
Код на IATA
AKR
Код на ИКАО
DNAK
Тип летище
Домашен
Местоположение
Akure, Нигерия
Часова зона
Africa/Lagos (GMT+1)
Географска ширина
7.2750175
Дължина
5.2933963
Информация за летището
Запознайте се
Akure Airport (AKR) е едно от летищата в Akure, интегриращо полети от и до различни дестинации. Това летище е база за почти авиокомпании, като например , които извършват многобройни полети на ден. Местната кухня определено си заслужава да опитате, докато посещавате Akure.
Достъп до летището
Akure Airport е добре известно летище в Akure. С удобното си местоположение на km от , това летище служи като идеална отправна точка за пътници, което го прави идеално място за започване на техните пътувания. Това летище е лесно достъпно чрез , което осигурява удобни опции за пътуване за пътниците. За да изживеете безпроблемно пътуване и да избегнете всякаква възможност да изпуснете полета, силно се препоръчва да пристигнете на летището доста по-рано.
Последна актуализация на
Информация за полети на Akure Airport (AKR)
Месец с най-ниска тарифа
дек
Общо дестинации
2
Често задавани въпроси относно Akure Airport
Топ авиокомпании, опериращи в Akure Airport
Най-добрият хотел близо до Akure Airport
Защо трябва да пътувате с Airpaz

Опростете резервацията си
Почувствайте гъвкавостта и простотата през целия процес на резервиране

Широк избор на продукти за пътуване
Насладете се на незабравимите си моменти с милиони благоприятни полети и места за настаняване

Ексклузивна оферта всеки ден
Различни ежедневни промоции с конкурентни цени за всички пътници

Експерт по онлайн резервации
Заедно с нашите надеждни партньори, задоволяване на безброй нужди на пътниците от 2011 г. насам

Любопитна поддръжка на клиенти
Предоставяйки най-доброто съдействие, нашата поддръжка на клиенти е на разположение 24/7 с вашия местен език

Вълнение от местните резервации в света
Безпроблемно резервиране с местно плащане, валута и език