Проверете информацията за Международно летище Ню Йорк Джон Ф. Кенеди (JFK), терминали, удобства и още
Относно Международно летище Ню Йорк Джон Ф. Кенеди
Име на летището
Международно летище Ню Йорк Джон Ф. Кенеди
Код на IATA
JFK
Код на ИКАО
KJFK
Тип летище
Домашен & Международен
Местоположение
New York, Съединени американски щати
Часова зона
Географска ширина
40.6413
Дължина
-73.7781
Съоръжения в Международно летище Ню Йорк Джон Ф. Кенеди
Летищен хотел
банкомат
Клиника и аптеки
Услуга за обмяна на валута
Безмитен магазин
Салон
Детска стая
Паркоместа
Молитвена зона
Ресторант
Зона за чакане
Помощ с инвалидна количка
Транспортни опции в Международно летище Ню Йорк Джон Ф. Кенеди
Автобус
Коли под наем
Такси
Влак
Информация за летището
Запознайте се
Международно летище Ню Йорк Джон Ф. Кенеди (JFK/KJFK) е основно летище в New York, с Домашен & Международен полети до много дестинации. Около 20 авиокомпании са базирани тук, включително Flair Airlines, Norse Atlantic UK и Norse Atlantic Airways, така че всеки ден има много полети за избор.
Достъп до летището
Всяко пътуване се нуждае от отправна точка, а вашата е Международно летище Ню Йорк Джон Ф. Кенеди в New York. Оттам можете да се придвижвате с , затова планирайте маршрута си предварително. Тръгнете малко по-рано и оставете вълнението да расте с всяка изминала миля.
Летищни съоръжения
Международно летище Ню Йорк Джон Ф. Кенеди предлага широк набор от удобства, за да направи престоя ви тук комфортен. Освен основните — паркинг за безопасно съхранение на превозното ви средство, банкомати за бърз достъп до пари в брой и ресторанти, предлагащи храна и напитки — ще намерите и Летищен хотел, банкомат, Клиника и аптеки, Услуга за обмяна на валута, Безмитен магазин, Салон, Детска стая, Паркоместа, Молитвена зона, Ресторант, Зона за чакане и Помощ с инвалидна количка на място. Взети заедно, те правят преминаването през летището по-лесно и приятно. Планирате пътуване от Международно летище Ню Йорк Джон Ф. Кенеди? Airpaz ви предлага изключителни оферти за полети до любимите ви дестинации — независимо дали е кратка почивка, командировка или ново място за разкриване. Резервирайте с Airpaz и се възползвайте максимално от пътуването си.
Последна актуализация на
Резервирайте и вземете най-добрите оферти за полети в Международно летище Ню Йорк Джон Ф. Кенеди (JFK)
Frontier AirlinesЗапочнете от
US$ 53.98
Цена/ Пакс
Frontier AirlinesЗапочнете от
US$ 53.98
Цена/ Пакс
JetBlueЗапочнете от
US$ 59.88
Цена/ Пакс
Frontier AirlinesЗапочнете от
US$ 63.98
Цена/ Пакс
Delta Air LinesЗапочнете от
US$ 66.47
Цена/ Пакс
Frontier AirlinesЗапочнете от
US$ 68.98
Цена/ Пакс
Delta Air LinesЗапочнете от
US$ 71.06
Цена/ Пакс
Delta Air LinesЗапочнете от
US$ 71.25
Цена/ Пакс
Delta Air LinesЗапочнете от
US$ 71.81
Цена/ Пакс
Delta Air LinesЗапочнете от
US$ 72.55
Цена/ Пакс
Информация за полети на Международно летище Ню Йорк Джон Ф. Кенеди (JFK)
Месец с най-ниска тарифа
юли
Общо дестинации
122
Проверете разписанието на полетите в Международно летище Ню Йорк Джон Ф. Кенеди (JFK)
Често задавани въпроси относно Международно летище Ню Йорк Джон Ф. Кенеди
Топ авиокомпании, опериращи в Международно летище Ню Йорк Джон Ф. Кенеди
Популярен маршрут от New York
Популярен маршрут до New York
Най-добрият хотел близо до Международно летище Ню Йорк Джон Ф. Кенеди
Защо трябва да пътувате с Airpaz

Опростете резервацията си
Почувствайте гъвкавостта и простотата през целия процес на резервиране

Широк избор на продукти за пътуване
Насладете се на незабравимите си моменти с милиони благоприятни полети и места за настаняване

Ексклузивна оферта всеки ден
Различни ежедневни промоции с конкурентни цени за всички пътници

Експерт по онлайн резервации
Заедно с нашите надеждни партньори, задоволяване на безброй нужди на пътниците от 2011 г. насам

Любопитна поддръжка на клиенти
Предоставяйки най-доброто съдействие, нашата поддръжка на клиенти е на разположение 24/7 с вашия местен език

Вълнение от местните резервации в света
Безпроблемно резервиране с местно плащане, валута и език