Batik Air Malaysia

Βρείτε φθηνά αεροπορικά εισιτήρια Batik Air Malaysia (formerly known as Malindo Air) προς Perth

Προβολή λίστας παραγγελιών

Τελευταία ενημέρωση στις

Κάντε κράτηση και λάβετε τις καλύτερες προσφορές πτήσεων από Batik Air Malaysia προς Perth

Bali Denpasar (DPS)Perth (PER)
Τετ 2 Σεπ
Απευθείας
ODBatik Air Malaysia

Ξεκινήστε από

US$ 127.11

Τιμή/ Pax

Βιβλίο
Bali Denpasar (DPS)Perth (PER)
Σάβ 29 Αυγ
Απευθείας
ODBatik Air Malaysia

Ξεκινήστε από

US$ 150.56

Τιμή/ Pax

Βιβλίο
Bali Denpasar (DPS)Perth (PER)
Σάβ 22 Αυγ
Απευθείας
ODBatik Air Malaysia

Ξεκινήστε από

US$ 177.65

Τιμή/ Pax

Βιβλίο
Bali Denpasar (DPS)Perth (PER)
Κυρ 9 Αυγ
Απευθείας
ODBatik Air Malaysia

Ξεκινήστε από

US$ 187.01

Τιμή/ Pax

Βιβλίο
Bali Denpasar (DPS)Perth (PER)
Σάβ 8 Αυγ
Απευθείας
ODBatik Air Malaysia

Ξεκινήστε από

US$ 189.79

Τιμή/ Pax

Βιβλίο
Bali Denpasar (DPS)Perth (PER)
Κυρ 4 Οκτ
Απευθείας
ODBatik Air Malaysia

Ξεκινήστε από

US$ 213.76

Τιμή/ Pax

Βιβλίο
Bali Denpasar (DPS)Perth (PER)
Δευ 28 Σεπ
Απευθείας
ODBatik Air Malaysia

Ξεκινήστε από

US$ 214.21

Τιμή/ Pax

Βιβλίο
Bali Denpasar (DPS)Perth (PER)
Δευ 5 Οκτ
Απευθείας
ODBatik Air Malaysia

Ξεκινήστε από

US$ 235.11

Τιμή/ Pax

Βιβλίο
Bali Denpasar (DPS)Perth (PER)
Τετ 28 Οκτ
Απευθείας
ODBatik Air Malaysia

Ξεκινήστε από

US$ 102.61

Τιμή/ Pax

Βιβλίο
Bali Denpasar (DPS)Perth (PER)
Δευ 16 Νοε
Απευθείας
ODBatik Air Malaysia

Ξεκινήστε από

US$ 102.61

Τιμή/ Pax

Βιβλίο
informationΛάβετε υπόψη ότι οι τιμές που αναφέρονται σε αυτήν τη σελίδα ενδέχεται να μην είναι ενημερωμένες και υπόκεινται σε αλλαγές χωρίς προηγούμενη ειδοποίηση. Προσπαθούμε να παρέχουμε τις πιο ακριβείς και ενημερωμένες πληροφορίες.

Batik Air Malaysia Πληροφορίες πτήσης προς Perth

Αποκλειστικές προσφορές πτήσεων

Bali Denpasar - Perth, US$ 102.61

Μήνας χαμηλότερου ναύλου

Σεπτ

Βρείτε το καλύτερο ταξίδι και αποκτήστε την τέλεια ταξιδιωτική εμπειρία

Batik Air Malaysia ως συνοδός σας στην πτήση

Ζήστε την εκπληκτική φυσική ομορφιά του Perth. Με τα εμβληματικά του ορόσημα και τα ζωντανά τουριστικά αξιοθέατα, αυτός ο προορισμός προσφέρει έναν τέλειο συνδυασμό χαλάρωσης και ενθουσιασμού. Δημιουργήστε αγαπημένες αναμνήσεις με τα αγαπημένα σας πρόσωπα σε αυτή την αξιόλογη πόλη. Για να συνοδεύσει το ταξίδι σας, η Batik Air Malaysia προσφέρει μια άνετη πτήση προς τον προορισμό των ονείρων σας.

Απρόσκοπτη εμπειρία κράτησης με την Airpaz

Δυσκολεύεστε να κάνετε κράτηση πτήσης με την Batik Air Malaysia προς Perth; Χρησιμοποιήστε το Airpaz για μια απρόσκοπτη εμπειρία κράτησης σε οποιονδήποτε προορισμό. Με τη βοήθειά μας, μπορείτε να προσθέσετε ειδικά αιτήματα και να προσαρμόσετε τις ανάγκες πτήσης σας, όλα σε μία εφαρμογή. Με την 24/7 υποστήριξη πελατών μας, εξασφαλίστε ομαλό και απρόσκοπτο ταξίδι.

Φτηνές πτήσεις προς Perth

Λάβετε ειδικές προσφορές για την πτήση σας με την Airpaz. Επωφεληθείτε από τις αποκλειστικές προσφορές μας γεμάτες συναρπαστικές προσφορές και ξεκινήστε το πτήση προς Perth σας με σιγουριά και ευκολία! Κλείστε τη φθηνή πτήση σας με την καλύτερη ταξιδιωτική εμπειρία και ασυναγώνιστες οικονομίες.

Ελέγξτε το πρόγραμμα πτήσεων της Batik Air Malaysia προς Perth

Αριθμός πτήσης.Μοντέλο αεροσκάφουςΑναχωρείΦτάνειΠόλη αναχώρησηςΑεροδρόμιο αναχώρησηςΠόλη άφιξηςΑεροδρόμιο άφιξης
OD191-00:05
05:50
Kuala LumpurKUL
Perth
PER
Δείτε τιμές
OD9104-09:30
13:15
Bali DenpasarDPS
Perth
PER
Δείτε τιμές
OD151-10:40
16:15
Kuala LumpurKUL
Perth
PER
Δείτε τιμές
OD193-14:00
21:45
Kuala LumpurKUL
Perth
PER
Δείτε τιμές
OD155-18:00
23:45
Kuala LumpurKUL
Perth
PER
Δείτε τιμές
OD193-18:10
21:45
Bali DenpasarDPS
Perth
PER
Δείτε τιμές
OD9120-18:45
00:20
JakartaCGK
Perth
PER
Δείτε τιμές

Συνήθεις ερωτήσεις σχετικά με την πτήση Batik Air Malaysia προς Perth

Παρέχει το Batik Air Malaysia επιτρεπόμενο όριο αποσκευών για πτήση προς Perth;
Ναι, η Batik Air Malaysia παρέχει αποσκευή για πτήσεις Εγχώρια & Διεθνής προς Perth. Οι λεπτομέρειες διαφέρουν ανάλογα με τον τύπο εισιτηρίου και τον προορισμό. Μπορείτε να δείτε τις λεπτομέρειες αποσκευών στο Airpaz κατά την κράτηση.
Παρέχει η Batik Air Malaysia online check-in για πτήσεις προς Perth;
Ναι, το Batik Air Malaysia παρέχει online check-in για πτήσεις προς Perth, επιτρέποντάς σας να κάνετε άνετο check-in για την πτήση σας μέσω της πλατφόρμας μας. Απλώς ακολουθήστε τις οδηγίες που παρέχονται στο Airpaz για να ολοκληρώσετε τη διαδικασία.
Πόσο διαρκεί η πτήση προς Perth με Batik Air Malaysia;
Η διάρκεια της πτήσης προς Perth με την Batik Air Malaysia είναι περίπου 4ώ 30λεπ..
Ποια είναι τα πιο δημοφιλή αεροδρόμια άφιξης στο Perth;
Τα Αεροδρόμιο Περθ είναι τα πιο δημοφιλή αεροδρόμια άφιξης στο . Αυτά τα αεροδρόμια προσφέρουν Λεωφορείο, Σαλόνι, Τραπεζική Υπηρεσία/ΑΤΜ και πολλές ακόμη παροχές για να βελτιώσουν την ταξιδιωτική σας εμπειρία. Μπορείτε να δείτε αναλυτικές πληροφορίες για τις εγκαταστάσεις και τις διαρρυθμίσεις των τερματικών σταθμών σε αυτά τα αεροδρόμια.
Ποιες είναι οι πιο δημοφιλείς αεροπορικές διαδρομές προς Perth;
Ποιες είναι οι πιο δημοφιλείς αστικές διαδρομές προς Perth;
πτήση από Kuala Lumpur προς Perth, πτήση από Bali Denpasar προς Perth, πτήση από Jakarta προς Perth είναι οι πιο δημοφιλείς αστικές διαδρομές προς Perth. Αυτές οι διαδρομές προσφέρουν άνετες συνδέσεις από μεγάλες πόλεις.
Τι ώρα αναχωρεί η πρώτη πτήση προς Perth χρησιμοποιώντας Batik Air Malaysia;
Η πιο νωρίς πτήση προς Perth με την Batik Air Malaysia αναχωρεί στις 00:05. Μπορείτε να δείτε αυτό το πρόγραμμα και να συγκρίνετε άλλες διαθέσιμες επιλογές πτήσεων στο Airpaz.
Τι ώρα αναχωρεί η πιο πρόσφατη πτήση προς Perth χρησιμοποιώντας Batik Air Malaysia;
Η πιο αργά πτήση προς Perth με την Batik Air Malaysia αναχωρεί στις 18:10. Μπορείτε να δείτε αυτό το πρόγραμμα και να συγκρίνετε άλλες διαθέσιμες επιλογές πτήσεων στο Airpaz.

Γιατί πρέπει να ταξιδέψετε με την Airpaz

Απλοποιήστε την εμπειρία κράτησής σας

Απλοποιήστε την εμπειρία κράτησής σας

Νιώστε την ευελιξία και την απλότητα σε όλη τη διαδικασία κράτησης

Ευρείες επιλογές ταξιδιωτικών προϊόντων

Ευρείες επιλογές ταξιδιωτικών προϊόντων

Απολαύστε τις αξέχαστες στιγμές σας με εκατομμύρια ευνοϊκές πτήσεις και καταλύματα

Αποκλειστική προσφορά καθημερινά

Αποκλειστική προσφορά καθημερινά

Διάφορες καθημερινές προσφορές με ανταγωνιστικές τιμές για όλους τους ταξιδιώτες

Ειδικός σε online κρατήσεις

Ειδικός σε online κρατήσεις

Μαζί με τους αξιόπιστους συνεργάτες μας, ικανοποιώντας τις ανάγκες αμέτρητων ταξιδιωτών από το 2011

Στοργική υποστήριξη πελατών

Στοργική υποστήριξη πελατών

Παρέχοντας την καλύτερη δυνατή βοήθεια, η υποστήριξη πελατών μας είναι διαθέσιμη 24 ώρες το 24ωρο, 7 ημέρες την εβδομάδα με την τοπική σας γλώσσα

Ο ενθουσιασμός των τοπικών κρατήσεων στον κόσμο

Ο ενθουσιασμός των τοπικών κρατήσεων στον κόσμο

Εμπειρία κράτησης χωρίς άγχος με τοπική πληρωμή, νόμισμα και γλώσσα