Pegasus Airlines

Pegasus Airlines Repülés Antalya és Beirut között

Rendelési lista megtekintése

Utolsó frissítés

Foglaljon és szerezze meg a legjobb Pegasus Airlines repülési ajánlatokat Antalya és Beirut között

Antalya (AYT)Beirut (BEY)
nov. 3., K
Közvetlen
PCPegasus Airlines

Kezdje a

US$ 83.37

Ár/fő

Könyv
informationFelhívjuk figyelmét, hogy az ezen az oldalon feltüntetett árak nem feltétlenül naprakészek, és előzetes értesítés nélkül változhatnak. Igyekszünk a legpontosabb és legfrissebb információkat nyújtani.

Pegasus Airlines Járatinformációk innen: Antalya és Beirut

Exkluzív repülési ajánlatok

Antalya - Beirut, US$ 83.37

A legalacsonyabb viteldíj hónapja

nov

Összes úti cél

1

Találja meg a legjobb utazást és szerezze meg a tökéletes utazási élményt

Kezdje el utazását innen: Antalya ide: Beirut

A(z) Pegasus Airlines Antalya és Beirut közötti járatai, amelyek a(z) Antalyai repülőtér (AYT) repülőtérről indulnak és a(z) Bejrút Rafic Hariri nemzetközi repülőtér (BEY) repülőtérre érkeznek, körülbelül 1h 59m ideig tartanak. A viteldíjak gyakran alacsonyabbak, ha előre foglal, és rugalmasan kezeli utazási dátumait, így a korai összehasonlítás a legegyszerűbb módja a spórolásnak.

Repüljön a(z) Pegasus Airlines légitársasággal

A(z) Pegasus Airlines PC (PGT) fő bázisa a(z) Antalyai repülőtér repülőtér, székhelye pedig Törökország. Foglalás előtt ellenőrizze a viteldíj részleteit a foglalási oldalán, mivel a poggyászkeret, az étkezés és az ülőhelyválasztás a jegytípustól függően eltérő lehet. Ez segít kiválasztani az Ön utazásához legjobban illő lehetőséget.

Az Airpaz, mint tapasztalt utazási partnere

Szerezzen olcsó repülőjegyeket az Airpaz-szal. Keresse meg a legjobb ajánlatokat, és egyszerűen foglalja le repülőjegyét a(z) Pegasus Airlines légitársaságnál. Az Airpazon keresztül biztosítjuk a legjobb járat Antalya városából Beirut városába szolgáltatást. Fokozza utazását az Ön preferenciáira szabott, testreszabható kiegészítőkkel, az extra poggyásztól a fedélzeti étkezésig és az ülésválasztásig. Foglalja le olcsó repülőjegyét a legjobb utazási élménnyel és verhetetlen megtakarításokkal.

Ellenőrizze a(z) Pegasus Airlines járat menetrendjét Antalya és Beirut között

JáratszámRepülőgép modellIndulÉrkezikIndulási városIndulási repülőtérÉrkezési városÉrkezési repülőtér
PC1824-18:45
20:00
AntalyaAYTBeirutBEY

Keresse meg a(z) Pegasus Airlines járat legolcsóbb árát Antalya és Beirut között

okt.Kezdje a US$ 77.5
nov.Kezdje a US$ 76.28
dec.
jan.
febr.
márc.

GYIK a(z) Pegasus Airlines a(z) Antalya és Beirut közötti járatról

Mennyi ideig tart a repülőút Antalya és Beirut között a(z) Pegasus Airlines légitársasággal?
A repülési idő Antalya és Beirut között a Pegasus Airlines járatával körülbelül 1h 58m.
A(z) Pegasus Airlines biztosít poggyászkeretet a(z) Antalya és Beirut közötti járatokra?
Igen, a Pegasus Airlines poggyászkeretet biztosít a Antalya és Beirut közötti Belföldi & Nemzetközi járatokon. A részletek a jegytípustól és az úticéltól függően változnak. A poggyász részletei az Airpazon tekinthetők meg foglaláskor.
A(z) Pegasus Airlines biztosít online utasfelvételt a(z) Antalya és Beirut közötti járatokra?
Igen, a(z) Pegasus Airlines online bejelentkezést biztosít a(z) Antalya és Beirut közötti járatokra, így Ön kényelmesen bejelentkezhet a járatára a platformunkon keresztül.
Melyik a legnépszerűbb indulási repülőtér Antalya városában?
Antalyai repülőtér a legnépszerűbb induló repülőterek Antalya városában. Ezek a repülőterek Duty Free Shop, Bölcsődei szoba, Shuttle Bus szolgáltatást és számos egyéb kényelmi szolgáltatást kínálnak az utazási élmény javítása érdekében. A létesítményekről és a terminálok elrendezéséről részletes információkat is megtekintheti.
Melyik a legnépszerűbb érkezési repülőtér Beirut városában?
Bejrút Rafic Hariri nemzetközi repülőtér a legnépszerűbb érkező repülőterek Beirut városában. Ezek a repülőterek Taxi szolgáltatást és számos egyéb kényelmi szolgáltatást kínálnak az utazási élmény javítása érdekében. A létesítményekről és a terminálok elrendezéséről részletes információkat is megtekinthet.
Melyek a legnépszerűbb városi útvonalak Antalyaból?
járat Antalya városából Istanbul városába, járat Antalya városából Amman városába, járat Antalya városából Kayseri városába a legnépszerűbb városi útvonalak Antalya felől. Ezek az útvonalak kényelmes csatlakozásokat kínálnak a nagyvárosokból.
Melyek a legnépszerűbb városi útvonalak Beirut felé?
járat Istanbul városából Beirut városába, járat Bodrum városából Beirut városába a legnépszerűbb városi útvonalak Beirut felé. Ezek az útvonalak kényelmes csatlakozásokat kínálnak a nagyvárosokból.
Mikor indul a legkorábbi járat Antalya és Beirut között a(z) Pegasus Airlines légitársasággal?
A legkorábbi járat Antalya és Beirut között a Pegasus Airlines légitársasággal 08:40 órakor indul. Megtekintheti ezt a menetrendet, és összehasonlíthatja az egyéb elérhető járatokat az Airpazon.
Mikor indul a legutóbbi járat Antalya és Beirut között a(z) Pegasus Airlines légitársasággal?
Az utolsó járat Antalya és Beirut között a Pegasus Airlines légitársasággal 18:45 órakor indul. Megtekintheti ezt a menetrendet, és összehasonlíthatja az egyéb elérhető járatokat az Airpazon.

Airpaz légitársasági partnerek

Thai AirAsia Logo ImagesThai Vietjet Air Logo ImagesPhilippines AirAsia Logo ImagesCebu Pacific Logo ImagesBatik Air Malaysia Logo ImagesWings Air Logo ImagesAirAsia Logo ImagesThai Lion Air Logo ImagesVietjet Air Logo ImagesPhilippine Airlines Logo ImagesSuper Air Jet Logo ImagesBatik Air Logo ImagesThai Airways Logo ImagesIndonesia AirAsia Logo ImagesTransNusa Logo ImagesNok Air Logo ImagesLion Air Logo ImagesFly Jinnah Logo Images
Az összes légitársasági partner megtekintése

Miért kell az Airpazzal utazni

Egyszerűsítse a foglalási élményt

Egyszerűsítse a foglalási élményt

Érezze a rugalmasságot és az egyszerűséget a foglalási folyamat során

Utazási termék széles választéka

Utazási termék széles választéka

Élvezze emlékezetes pillanatait több millió kedvező járattal és szállással

Exkluzív ajánlat mindennap

Exkluzív ajánlat mindennap

Különböző napi promóció versenyképes áron minden utazó számára

Online foglalási szakértő

Online foglalási szakértő

Hiteles partnereinkkel együtt 2011 óta számtalan utazó igényeit elégítjük ki

Szeretetteljes ügyfélszolgálat

Szeretetteljes ügyfélszolgálat

A legjobb segítséget nyújtva, ügyfélszolgálatunk 24/7 elérhető az Ön helyi nyelvén

A világ helyi foglalási izgalma

A világ helyi foglalási izgalma

Stresszmentes foglalási élmény helyi fizetéssel, pénznemmel és nyelvvel