Ellenőrizze a Victoria nemzetközi repülőtér (YYJ) információit, termináljait, létesítményeit és egyebeket
A (z) Victoria nemzetközi repülőtér repülőtérről
Repülőtér neve
Victoria nemzetközi repülőtér
IATA kód
YYJ
ICAO kód
CYYJ
Repülőtér típusa
Belföldi & Nemzetközi
Hely
Victoria, Kanada
Időzóna
America/Vancouver (GMT-8/DST-7)
Szélesség
48.6430454
Hosszúság
-123.431101
Átviteli lehetőségek itt: Victoria nemzetközi repülőtér
Taxi
Repülőtéri információk
Ismerje meg
Victoria nemzetközi repülőtér (YYJ/) a(z) Victoria egyik fő repülőtere, ahonnan járatok indulnak számos úti célra. Körülbelül légitársaság működik innen, köztük a(z) , így naponta rengeteg járat közül lehet választani.
Hozzáférés a repülőtérhez
Victoria nemzetközi repülőtér Victoria-ban/-ben található, mindössze kb. km-re a(z) -tól/-től — tökéletes kiindulópont az utazáshoz. Térképet vagy fuvarozó alkalmazást használ? A(z) , koordinátákon találja meg. Bárhonnan is induljon, próbáljon egy kicsit korábban útra kelni, hogy kapkodás nélkül odaérjen.
Utolsó frissítés
Foglaljon és szerezze meg a legjobb repülőjegy-ajánlatokat a Victoria nemzetközi repülőtér (YYJ) helyszínen
Air NorthKezdje a
US$ 25.12
Ár/fő
Air NorthKezdje a
US$ 25.63
Ár/fő
Air NorthKezdje a
US$ 33.31
Ár/fő
Air NorthKezdje a
US$ 42.53
Ár/fő
Air NorthKezdje a
US$ 42.56
Ár/fő
Air NorthKezdje a
US$ 42.69
Ár/fő
Air NorthKezdje a
US$ 42.7
Ár/fő
WestJetKezdje a
US$ 53.88
Ár/fő
Air CanadaKezdje a
US$ 55.46
Ár/fő
WestJetKezdje a
US$ 71.57
Ár/fő
Repülési információk a Victoria nemzetközi repülőtér (YYJ) repülőtéren
A legalacsonyabb viteldíj hónapja
szept
Ellenőrizze a repülési menetrendet a Victoria nemzetközi repülőtér (YYJ) repülőtéren
| Járatszám. | Repülőgép modell | Indul | Megérkezik | Indulási város | Indulási repülőtér | Érkezés város | Érkezési repülőtér | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AC1948 | Airbus A321-200 | 07:00 | 14:53 | Victoria | YYJ | Montreal | YUL | Árak ellenőrzése |
| AC1901 | De Havilland Dash 8-400 | 09:00 | 11:10 | Toronto | YYZ | Victoria | YYJ | Árak ellenőrzése |
| AC1903 | Airbus A321-200 | 19:20 | 21:30 | Toronto | YYZ | Victoria | YYJ | Árak ellenőrzése |
GYIK a(z) Victoria nemzetközi repülőtér repülőtérről
Legjobb légitársaságok, amelyek működnek a Victoria nemzetközi repülőtér repülőtéren
Népszerű útvonal innen: Victoria
Népszerű útvonal Victoria területére
A legjobb szálloda a(z) Victoria nemzetközi repülőtér közelében
Miért kell az Airpazzal utazni

Egyszerűsítse a foglalási élményt
Érezze a rugalmasságot és az egyszerűséget a foglalási folyamat során

Utazási termék széles választéka
Élvezze emlékezetes pillanatait több millió kedvező járattal és szállással

Exkluzív ajánlat mindennap
Különböző napi promóció versenyképes áron minden utazó számára

Online foglalási szakértő
Hiteles partnereinkkel együtt 2011 óta számtalan utazó igényeit elégítjük ki

Szeretetteljes ügyfélszolgálat
A legjobb segítséget nyújtva, ügyfélszolgálatunk 24/7 elérhető az Ön helyi nyelvén

A világ helyi foglalási izgalma
Stresszmentes foglalási élmény helyi fizetéssel, pénznemmel és nyelvvel