Philippine Airlines

Semak tiket flight Philippine Airlines murah ke Lapangan Terbang Antarabangsa Toronto

Lihat Senarai Tempahan

Terakhir dikemas kini

Tempah dan dapatkan tawaran penerbangan Philippine Airlines terbaik ke Lapangan Terbang Antarabangsa Toronto

Manila (MNL)Toronto (YYZ)
Rab, 30 Sep
Terus
PRPhilippine Airlines

Bermula dari

US$ 789.32

Harga/Org

Tempah
Manila (MNL)Toronto (YYZ)
Jum, 13 Nov
Terus
PRPhilippine Airlines

Bermula dari

US$ 822.26

Harga/Org

Tempah
Manila (MNL)Toronto (YYZ)
Rab, 9 Sep
Terus
PRPhilippine Airlines

Bermula dari

US$ 899.11

Harga/Org

Tempah
Manila (MNL)Toronto (YYZ)
Rab, 23 Sep
Terus
PRPhilippine Airlines

Bermula dari

US$ 906.94

Harga/Org

Tempah
Manila (MNL)Toronto (YYZ)
Jum, 23 Okt
Terus
PRPhilippine Airlines

Bermula dari

US$ 914.28

Harga/Org

Tempah
Manila (MNL)Toronto (YYZ)
Jum, 9 Okt
Terus
PRPhilippine Airlines

Bermula dari

US$ 915.39

Harga/Org

Tempah
Manila (MNL)Toronto (YYZ)
Jum, 25 Sep
Terus
PRPhilippine Airlines

Bermula dari

US$ 956.9

Harga/Org

Tempah
Manila (MNL)Toronto (YYZ)
Ahd, 20 Sep
Terus
PRPhilippine Airlines

Bermula dari

US$ 988.11

Harga/Org

Tempah
Manila (MNL)Toronto (YYZ)
Ahd, 1 Nov
Terus
PRPhilippine Airlines

Bermula dari

US$ 994.42

Harga/Org

Tempah
Manila (MNL)Toronto (YYZ)
Ahd, 25 Okt
Terus
PRPhilippine Airlines

Bermula dari

US$ 994.44

Harga/Org

Tempah
informationSila ambil perhatian bahawa harga yang disenaraikan di halaman ini mungkin tidak terkini dan tertakluk kepada perubahan tanpa notis terlebih dahulu. Kami berusaha untuk memberikan maklumat yang paling tepat dan terkini.

Maklumat Penerbangan Philippine Airlines ke Lapangan Terbang Antarabangsa Toronto

Tawaran Penerbangan Eksklusif

Manila - Toronto, US$ 789.32

Bulan Tambang Terendah

Sep

Cari Perjalanan Terbaik dan Dapatkan Pengalaman Perjalanan Sempurna Anda

Rancang Perjalanan Anda dengan Philippine Airlines

Terkenal dengan pemandangan yang menakjubkan, warisan budaya yang pelbagai dan tarikan tempatan yang meriah, Toronto menyediakan pengembaraan yang luar biasa dan tidak dapat dilupakan untuk semua pelawat. Daripada menerokai mercu tanda bersejarah hinggalah menikmati hidangan tempatan, ada sesuatu untuk semua orang di sini. Rancang perjalanan anda bersama Philippine Airlines ke Lapangan Terbang Antarabangsa Toronto dan segarkan fikiran anda daripada kesibukan dunia.

Airpaz sebagai Rakan Perjalanan Anda

Airpaz sedia membantu anda menempah penerbangan ke Lapangan Terbang Antarabangsa Toronto dengan Philippine Airlines. Kenapa Airpaz? Kami menawarkan pengalaman tempahan yang lancar, harga yang kompetitif dan sokongan pelanggan yang sangat baik untuk memastikan perjalanan anda lancar dan menyeronokkan. Sama ada anda mempunyai permintaan khas atau memerlukan bantuan pada mana-mana peringkat perjalanan anda, pasukan kami yang berdedikasi bersedia 24/7 untuk membantu anda mendapatkan perjalanan yang menyeronokkan.

Terbang ke Lapangan Terbang Antarabangsa Toronto dengan Harga Terendah

Dengan Airpaz, dapatkan penerbangan termurah ke destinasi impian anda. Nikmati percutian bersama orang tersayang tanpa perlu risau tentang bajet anda, kerana Airpaz menawarkan banyak tawaran istimewa untuk anda. Tempah penerbangan ke Lapangan Terbang Antarabangsa Toronto murah anda di Airpaz untuk pengalaman perjalanan terbaik dan penjimatan yang tiada tandingan.

Semak jadual penerbangan Philippine Airlines ke Lapangan Terbang Antarabangsa Toronto

Nom. PenerbanganModel PesawatBerlepasTibaBandar BerlepasLapangan Terbang PerlepasanBandar ketibaanLapangan Terbang Ketibaan
PR118-19:30
22:45
ManilaMNL
Toronto
YYZ
Semak Harga
PR118Airbus A35019:45
22:45
ManilaMNL
Toronto
YYZ
Semak Harga

Soalan Lazim tentang penerbangan Philippine Airlines ke Lapangan Terbang Antarabangsa Toronto

Adakah Philippine Airlines menyediakan elaun bagasi untuk penerbangan ke Lapangan Terbang Antarabangsa Toronto?
Ya, Philippine Airlines menyediakan elaun bagasi untuk penerbangan Domestik & Antarabangsa ke Lapangan Terbang Antarabangsa Toronto. Butiran bergantung pada jenis tiket dan destinasi. Anda boleh melihat maklumat bagasi di Airpaz semasa tempahan.
Adakah Philippine Airlines menyediakan daftar masuk dalam talian untuk penerbangan ke Lapangan Terbang Antarabangsa Toronto?
Ya, Philippine Airlines menyediakan daftar masuk dalam talian untuk penerbangan ke Lapangan Terbang Antarabangsa Toronto, membolehkan anda mendaftar masuk dengan mudah untuk penerbangan anda melalui platform kami. Ikuti arahan yang diberikan pada Airpaz untuk menyelesaikan proses tersebut.
Berapa lamakah penerbangan ke Lapangan Terbang Antarabangsa Toronto dengan Philippine Airlines?
Tempoh penerbangan ke Lapangan Terbang Antarabangsa Toronto (YYZ) dengan Philippine Airlines adalah sekitar 16j 14m.
Terminal dan kemudahan lapangan terbang apakah yang tersedia di Lapangan Terbang Antarabangsa Toronto?
Lapangan terbang ini menawarkan Lounge, Perkhidmatan Pertukaran Mata Wang, Teksi serta pelbagai kemudahan lain untuk meningkatkan pengalaman perjalanan anda. Anda boleh menyemak maklumat terperinci tentang kemudahan dan susun atur terminal di Lapangan Terbang Antarabangsa Toronto.
Apakah laluan lapangan terbang paling popular ke Lapangan Terbang Antarabangsa Toronto?
penerbangan dari Lapangan Terbang Antarabangsa Ninoy Aquino ke Lapangan Terbang Antarabangsa Toronto ialah laluan lapangan terbang paling popular ke Lapangan Terbang Antarabangsa Toronto. Laluan ini menawarkan sambungan yang mudah untuk perjalanan anda.
Pukul berapakah penerbangan terawal ke Lapangan Terbang Antarabangsa Toronto menggunakan Philippine Airlines berlepas?
Penerbangan paling awal ke Lapangan Terbang Antarabangsa Toronto dengan Philippine Airlines berlepas pada 19:30. Anda boleh melihat jadual ini dan membandingkan pilihan penerbangan lain yang tersedia di Airpaz.
Pukul berapakah penerbangan terakhir ke Lapangan Terbang Antarabangsa Toronto menggunakan Philippine Airlines berlepas?
Penerbangan terakhir ke Lapangan Terbang Antarabangsa Toronto dengan Philippine Airlines berlepas pada 20:10. Anda boleh melihat jadual ini dan membandingkan pilihan penerbangan lain yang tersedia di Airpaz.

Laluan Popular dengan Philippine Airlines mengikut Lapangan Terbang ke Lapangan Terbang Antarabangsa Toronto

Laluan Popular dengan Philippine Airlines mengikut Bandar ke Lapangan Terbang Antarabangsa Toronto

Laluan Popular dengan Philippine Airlines mengikut Negara ke Lapangan Terbang Antarabangsa Toronto

Rakan Kongsi Syarikat Penerbangan Airpaz

Cebu Pacific Logo ImagesPhilippines AirAsia Logo ImagesThai AirAsia Logo ImagesPhilippine Airlines Logo ImagesThai Lion Air Logo ImagesWings Air Logo ImagesAirAsia Logo ImagesIndonesia AirAsia Logo ImagesVietjet Air Logo ImagesThai Vietjet Air Logo ImagesBatik Air Malaysia Logo ImagesSuper Air Jet Logo ImagesNok Air Logo ImagesLion Air Logo ImagesThai Airways Logo ImagesBatik Air Logo ImagesCebgo Logo ImagesFrontier Airlines Logo Images
Lihat Semua Rakan Penerbangan

Mengapa perlu melancong dengan Airpaz

Permudahkan Urusan Tempahan Anda

Permudahkan Urusan Tempahan Anda

Rasai fleksibiliti & kesederhanaan sepanjang proses tempahan anda

Pelbagai Pilihan Produk Perjalanan

Pelbagai Pilihan Produk Perjalanan

Nikmati detik-detik indah anda dengan jutaan penerbangan & penginapan yang menggembirakan

Tawaran Eksklusif Setiap Hari

Tawaran Eksklusif Setiap Hari

Pelbagai promosi harian dengan harga kompetitif bagi semua pengembara

Pakar Tempahan Online

Pakar Tempahan Online

Bersama rakan kami boleh dipercayai, bagi penuhi keperluan pengembara tidak terhitung sejak 2011

Sokongan Pelanggan yang Mesra

Sokongan Pelanggan yang Mesra

Beri bantuan terbaik, sokongan pelanggan kami bersedia 24/7 dengan bahasa tempatan anda

Pengalaman Tempahan Tempatan di Seluruh Dunia

Pengalaman Tempahan Tempatan di Seluruh Dunia

Alami tempahan tanpa tekanan pembayaran, mata wang & bahasa tempatan