Pakistan International Airlines

Pakistan International Airlines billige flybilletter fra Islamabad til Dubai

Se bestillingsliste

Sist oppdatert den

Bestill og få de beste flytilbudene for Pakistan International Airlines fra Islamabad til Dubai

Islamabad (ISB)Dubai (DXB)
fre. 28. aug.
Direkte
PKPakistan International Airlines

Start fra

US$ 252.92

Pris/ Pax

Bok
Islamabad (ISB)Dubai (DXB)
ons. 30. sep.
Direkte
PKPakistan International Airlines

Start fra

US$ 310.2

Pris/ Pax

Bok
Islamabad (ISB)Dubai (DXB)
tir. 20. okt.
Direkte
PKPakistan International Airlines

Start fra

US$ 310.2

Pris/ Pax

Bok
Islamabad (ISB)Dubai (DXB)
lør. 5. sep.
Direkte
PKPakistan International Airlines

Start fra

US$ 310.2

Pris/ Pax

Bok
Islamabad (ISB)Dubai (DXB)
tor. 3. sep.
Direkte
PKPakistan International Airlines

Start fra

US$ 310.2

Pris/ Pax

Bok
Islamabad (ISB)Dubai (DXB)
tir. 25. aug.
Direkte
PKPakistan International Airlines

Start fra

US$ 310.2

Pris/ Pax

Bok
Islamabad (ISB)Dubai (DXB)
ons. 14. okt.
Direkte
PKPakistan International Airlines

Start fra

US$ 313.2

Pris/ Pax

Bok
Islamabad (ISB)Dubai (DXB)
tor. 15. okt.
Direkte
PKPakistan International Airlines

Start fra

US$ 313.2

Pris/ Pax

Bok
Islamabad (ISB)Dubai (DXB)
søn. 4. okt.
Direkte
PKPakistan International Airlines

Start fra

US$ 315.93

Pris/ Pax

Bok
Islamabad (ISB)Dubai (DXB)
man. 31. aug.
Direkte
PKPakistan International Airlines

Start fra

US$ 319.11

Pris/ Pax

Bok
informationVennligst merk at prisene som er oppgitt på denne siden kanskje ikke er oppdaterte og kan endres uten forvarsel. Vi streber etter å tilby den mest nøyaktige og oppdaterte informasjonen.

Pakistan International Airlines Flyinformasjon fra Islamabad til Dubai

Eksklusive flytilbud

Islamabad - Dubai, US$ 252.92

Måneden med lavest pris

aug.

Totalt antall destinasjoner

1

Finn den beste reisen og få den perfekte reiseopplevelsen

Nyt Dubais fantastiske landskap

Med sin fantastiske natur er Dubai kjent som en drømmedestinasjon hvor du kan tilbringe tid på å rusle rundt, nyte landskapet og den rolige atmosfæren. Planlegg en enkel og hyggelig tur med venner og familie. For å fullføre ferien er Pakistan International Airlines klar til å yte den beste servicen og ta deg fra Dubai.

Reis enkelt og komfortabelt med Airpaz

Finn flyreiser fra Pakistan International Airlines raskt, enkelt og rimelig ved hjelp av Airpaz. Med bare ett klikk kan du oppleve den beste og mest uforglemmelige flyreisen fra Islamabad til Dubai. På den annen side gir Airpaz deg et kundeserviceteam som alltid er klar til å hjelpe deg med eventuelle spørsmål. Nyt en hyggelig ferie med familien din uten å bekymre deg for reiseplaner.

Beste reisetilbud fra Dubai

Få billige flyreiser kun med Airpaz. Finn de beste kampanjene og bestill flyreisen din med Pakistan International Airlines enkelt. Gjennom Airpaz sikrer vi at du har den beste fly fra Islamabad til Dubai. Forbedre reisen din med tilpassbare tillegg skreddersydd til dine preferanser, fra ekstra bagasjetillegg til måltider på flyet og setevalg. Bestill din billige flyreise med den beste reiseopplevelsen og uslåelige besparelser.

Sjekk flyruten for Pakistan International Airlines fra Islamabad til Dubai

FlynummerFlymodellAvreiseKommerAvreisebyAvreiseflyplassAnkomstbyAnkomstflyplass
PK233-01:35
03:45
IslamabadISBDubaiDXB

Vanlige spørsmål om flyreise med Pakistan International Airlines fra Islamabad til Dubai

Hvor lang tid tar flyturen fra Islamabad til Dubai med Pakistan International Airlines?
Flytiden fra Islamabad til Dubai med Pakistan International Airlines er omtrent 3t 21m.
Gir Pakistan International Airlines bagasjekvote for flyvninger fra Islamabad til Dubai?
Ja, Pakistan International Airlines tilbyr bagasjekvote for Innenlands & Internasjonal flyvninger fra Islamabad til Dubai. Detaljene varierer etter billettype og destinasjon. Du kan se bagasjedetaljer på Airpaz under bestilling.
Tilbyr Pakistan International Airlines online-innsjekking for fly fra Islamabad til Dubai?
Ja, Pakistan International Airlines tilbyr online innsjekking for fly fra Islamabad til Dubai, slik at du enkelt kan sjekke inn for flyreisen din via plattformen vår.
Hvilken flyplass er mest populær for avgang i Islamabad?
Islamabad internasjonale lufthavn er de mest populære avreiseflyplassene i Islamabad. Disse flyplassene tilbyr Flyplasshotell, Lounge, Bilutleie og mange andre fasiliteter for å forbedre reiseopplevelsen din. Du kan sjekke detaljert informasjon om fasiliteter og terminaloppsett på disse flyplassene.
Hvilken flyplass er mest populær for ankomst i Dubai?
Dubai internasjonale lufthavn er de mest populære ankomstflyplassene i Dubai. Disse flyplassene tilbyr Taxi, Servering, Barnehage rom og mange andre fasiliteter for å forbedre reiseopplevelsen din. Du kan sjekke detaljert informasjon om fasiliteter og terminaloppsett på disse flyplassene.
Hvilke byruter er mest populære fra Islamabad?
fly fra Islamabad til Karachi, fly fra Islamabad til Jeddah, fly fra Islamabad til Abu Dhabi er de mest populære byrutene fra Islamabad. Disse rutene tilbyr praktiske forbindelser fra større byer.
Hvilke byruter er mest populære til Dubai?
fly fra Peshawar til Dubai, fly fra Lahore til Dubai er de mest populære byrutene til Dubai. Disse rutene tilbyr praktiske forbindelser fra større byer.
Når går den tidligste flyvningen fra Islamabad til Dubai med Pakistan International Airlines?
Den tidligste flyvningen fra Islamabad til Dubai med Pakistan International Airlines har avgang kl. 01:10. Du kan se denne rutetabellen og sammenligne andre tilgjengelige flyalternativer på Airpaz.
Når går siste fly fra Islamabad til Dubai med Pakistan International Airlines?
Den siste flyvningen fra Islamabad til Dubai med Pakistan International Airlines har avgang kl. 01:15. Du kan se denne rutetabellen og sammenligne andre tilgjengelige flyalternativer på Airpaz.

Airpaz flyselskapspartnere

Cebu Pacific Logo ImagesPhilippines AirAsia Logo ImagesThai AirAsia Logo ImagesPhilippine Airlines Logo ImagesThai Lion Air Logo ImagesWings Air Logo ImagesAirAsia Logo ImagesIndonesia AirAsia Logo ImagesVietjet Air Logo ImagesThai Vietjet Air Logo ImagesBatik Air Malaysia Logo ImagesSuper Air Jet Logo ImagesNok Air Logo ImagesLion Air Logo ImagesThai Airways Logo ImagesBatik Air Logo ImagesCebgo Logo ImagesFrontier Airlines Logo Images
Se alle flyselskapspartnere

Hvorfor må du reise med Airpaz

Forenkle bestillingsopplevelsen din

Forenkle bestillingsopplevelsen din

Føl fleksibiliteten og enkelheten gjennom hele bestillingsprosessen

Bredt utvalg av reiseprodukter

Bredt utvalg av reiseprodukter

Nyt dine minneverdige øyeblikk med millioner av gunstige flyreiser og overnattingssteder

Eksklusivt tilbud hver dag

Eksklusivt tilbud hver dag

Ulike daglige kampanjer med konkurransedyktig pris for alle reisende

Online bookingekspert

Online bookingekspert

Sammen med våre troverdige partnere har vi oppfylt utallige reisendes behov siden 2011

Kjærlig kundestøtte

Kjærlig kundestøtte

Vår kundesupport er tilgjengelig 24/7 på ditt lokale språk for å gi deg den beste hjelpen

Verdens lokale bestillingsspenning

Verdens lokale bestillingsspenning

Stressfri bookingopplevelse med lokal betaling, valuta og språk