PAL Express

PAL Express Vlucht naar Laguindingan Luchthaven

Bekijk bestellijst

Laatst bijgewerkt op

Boek en krijg de beste vluchtaanbiedingen van PAL Express naar Laguindingan Luchthaven

Manila (MNL)Cagayan de Oro (CGY)
di 10 nov
Direct
2PPAL Express

Start vanaf

US$ 56.98

Prijs/Pax

Boek
Manila (MNL)Cagayan de Oro (CGY)
vr 16 okt
Direct
2PPAL Express

Start vanaf

US$ 56.98

Prijs/Pax

Boek
Manila (MNL)Cagayan de Oro (CGY)
zo 18 okt
Direct
2PPAL Express

Start vanaf

US$ 56.98

Prijs/Pax

Boek
Manila (MNL)Cagayan de Oro (CGY)
vr 23 okt
Direct
2PPAL Express

Start vanaf

US$ 56.98

Prijs/Pax

Boek
Manila (MNL)Cagayan de Oro (CGY)
zo 25 okt
Direct
2PPAL Express

Start vanaf

US$ 57

Prijs/Pax

Boek
Manila (MNL)Cagayan de Oro (CGY)
ma 9 nov
Direct
2PPAL Express

Start vanaf

US$ 57

Prijs/Pax

Boek
Manila (MNL)Cagayan de Oro (CGY)
zo 8 nov
Direct
2PPAL Express

Start vanaf

US$ 57

Prijs/Pax

Boek
Manila (MNL)Cagayan de Oro (CGY)
di 3 nov
Direct
2PPAL Express

Start vanaf

US$ 57.12

Prijs/Pax

Boek
Manila (MNL)Cagayan de Oro (CGY)
ma 26 okt
Direct
2PPAL Express

Start vanaf

US$ 57.12

Prijs/Pax

Boek
Manila (MNL)Cagayan de Oro (CGY)
vr 6 nov
Direct
2PPAL Express

Start vanaf

US$ 57.12

Prijs/Pax

Boek
informationHoud er rekening mee dat de prijzen op deze pagina mogelijk niet up-to-date zijn en zonder voorafgaande kennisgeving kunnen worden gewijzigd. Wij streven ernaar de meest nauwkeurige en actuele informatie te verstrekken.

PAL Express Vluchtinformatie naar Laguindingan Luchthaven

Exclusieve vluchtaanbiedingen

Manila - Cagayan de Oro, US$ 56.98

Laagste tariefmaand

nov

Vind de beste reis en krijg je perfecte reiservaring

Begin je reis naar Laguindingan Luchthaven

Vluchten van PAL Express naar Laguindingan Luchthaven (CGY) kun je eenvoudig zoeken en vergelijken op datum, prijs en schema. Tickets zijn vaak goedkoper wanneer je van tevoren boekt en flexibel blijft met je reisdata, waardoor vroeg vergelijken een slimme manier is om te besparen.

Vlieg met PAL Express

PAL Express 2P (GAP) opereert vanuit zijn hoofdknooppunt op Luchthaven Ninoy Aquino en heeft het hoofdkantoor in Filipijnen. Controleer voor het boeken de tariefdetails op uw boekingspagina, aangezien bagagevrijstelling, maaltijden en stoelselectie kunnen variëren afhankelijk van het tickettype. Zo kunt u de optie kiezen die het beste bij uw reis past.

Airpaz als uw ervaren reispartner

Vind vluchten van PAL Express naar Laguindingan Luchthaven op één plek en vergelijk beschikbare data, tarieven en schema's. Rond je boeking af met 100+ lokale betaalmethoden, waaronder bankoverschrijving, e-wallet en virtual account. Je kunt wijzigingen beheren via het menu Bestellingen en 24/7 contact opnemen met Airpaz-support wanneer je hulp nodig hebt.

Controleer de vluchtschema's van PAL Express naar Laguindingan Luchthaven

Vluchtnr.VliegtuigmodelVertrektKomt aanVertrekstadVertrekluchthavenAankomststadAankomstluchthaven
2P2295-08:00
08:45
CebuCEB
Cagayan de Oro
CGY
Bekijk prijzen
2P2521-08:45
10:20
ManilaMNL
Cagayan de Oro
CGY
Bekijk prijzen
2P2297-09:15
10:00
CebuCEB
Cagayan de Oro
CGY
Bekijk prijzen
2P2297-09:45
10:30
CebuCEB
Cagayan de Oro
CGY
Bekijk prijzen
2P2313-13:20
14:10
CebuCEB
Cagayan de Oro
CGY
Bekijk prijzen
2P2533-14:20
15:55
ManilaMNL
Cagayan de Oro
CGY
Bekijk prijzen
2P2313-14:35
15:25
CebuCEB
Cagayan de Oro
CGY
Bekijk prijzen
2P2525-16:15
17:55
ManilaMNL
Cagayan de Oro
CGY
Bekijk prijzen

Vind goedkoopste prijs van PAL Express-vlucht naar Laguindingan Luchthaven

Veelgestelde vragen over vluchten van PAL Express naar Laguindingan Luchthaven

Biedt PAL Express bagagevrijstelling voor vluchten naar Laguindingan Luchthaven?
Nee, PAL Express biedt geen gratis bagage aan voor Binnenlands & Internationaal-vluchten naar Laguindingan Luchthaven. Je moet bagage apart aanschaffen.
Biedt PAL Express online inchecken voor vluchten naar Laguindingan Luchthaven?
Ja, PAL Express biedt online inchecken voor vluchten naar Laguindingan Luchthaven, zodat je gemakkelijk kunt inchecken voor je vlucht via de website of app van de luchtvaartmaatschappij. Volg gewoon de instructies op Airpaz om het proces te voltooien.
Hoe lang duurt de vlucht naar Laguindingan Luchthaven met PAL Express?
De vluchtduur naar Laguindingan Luchthaven (CGY) met PAL Express bedraagt ongeveer 0u 46m.
Welke terminals en luchthavenfaciliteiten zijn beschikbaar op Laguindingan Luchthaven?
De luchthaven biedt Taxi, Gebedsruimte, Bankdienst/ATM en vele andere voorzieningen om uw reiservaring te verbeteren. U kunt gedetailleerde informatie over faciliteiten en terminalindelingen bekijken via Laguindingan Luchthaven.
Wat zijn de populairste luchthavenroutes naar Laguindingan Luchthaven?
vlucht van Luchthaven Ninoy Aquino naar Laguindingan Luchthaven, vlucht van Luchthaven Mactan Cebu naar Laguindingan Luchthaven zijn de populairste luchthavenroutes naar Laguindingan Luchthaven. Deze routes bieden handige verbindingen voor je reis.
Hoe laat vertrekt de vroegste vlucht naar Laguindingan Luchthaven met PAL Express?
De vroegste vlucht naar Laguindingan Luchthaven met PAL Express vertrekt om 04:00. Je kunt dit schema bekijken en andere beschikbare vluchtopties vergelijken op Airpaz.
Hoe laat vertrekt de laatste vlucht naar Laguindingan Luchthaven met PAL Express?
De laatste vlucht naar Laguindingan Luchthaven met PAL Express vertrekt om 22:05. Je kunt dit schema bekijken en andere beschikbare vluchtopties vergelijken op Airpaz.

Populaire route met PAL Express per stad naar Laguindingan Luchthaven

Populaire route met PAL Express per land naar Laguindingan Luchthaven

Airpaz Luchtvaartpartners

Thai AirAsia Logo ImagesThai Vietjet Air Logo ImagesPhilippines AirAsia Logo ImagesCebu Pacific Logo ImagesWings Air Logo ImagesBatik Air Malaysia Logo ImagesVietjet Air Logo ImagesAirAsia Logo ImagesThai Lion Air Logo ImagesPhilippine Airlines Logo Images
Bekijk alle luchtvaartpartners

Waarom reizen met Airpaz?

Vereenvoudig uw boekingservaring

Vereenvoudig uw boekingservaring

Voel de flexibiliteit en eenvoud tijdens uw boekingsproces

Brede selectie van reisproducten

Brede selectie van reisproducten

Geniet van uw onvergetelijke momenten met miljoenen gunstige vluchten en accommodaties

Exclusieve aanbieding elke dag

Exclusieve aanbieding elke dag

Diverse dagelijkse promo's met scherpe prijs voor alle reizigers

Online Boeking Expert

Online Boeking Expert

Samen met onze geloofwaardige partners vervullen we sinds 2011 talloze behoeften van reizigers

Hartelijke klantenondersteuning

Hartelijke klantenondersteuning

Onze klantenondersteuning biedt de beste hulp en is 24/7 beschikbaar in uw lokale taal

Werelds lokale boekingsplezier

Werelds lokale boekingsplezier

Stressvrije boekingservaring met lokale betaling, valuta en taal