Tajarán al-Imárát / Emirates

Nájdite lacné letenky Tajarán al-Imárát / Emirates z Kuala Lumpur

Zobraziť zoznam objednávok

Naposledy aktualizované dňa

Zarezervujte si a získajte najlepšie ponuky letov Tajarán al-Imárát / Emirates z mesta Kuala Lumpur

Kuala Lumpur (KUL)Dubai (DXB)
so 7. 11.
Priamy
EKTajarán al-Imárát

Už od

US$ 300.34

Cena/ Pax

Rezervovať
Kuala Lumpur (KUL)Dubai (DXB)
po 26. 10.
Priamy
EKTajarán al-Imárát

Už od

US$ 383.66

Cena/ Pax

Rezervovať
Kuala Lumpur (KUL)Dubai (DXB)
po 2. 11.
Priamy
EKTajarán al-Imárát

Už od

US$ 384.08

Cena/ Pax

Rezervovať
Kuala Lumpur (KUL)Dubai (DXB)
ne 1. 11.
Priamy
EKTajarán al-Imárát

Už od

US$ 385.55

Cena/ Pax

Rezervovať
Kuala Lumpur (KUL)Dubai (DXB)
št 15. 10.
Priamy
EKTajarán al-Imárát

Už od

US$ 385.55

Cena/ Pax

Rezervovať
Kuala Lumpur (KUL)Dubai (DXB)
št 5. 11.
Priamy
EKTajarán al-Imárát

Už od

US$ 386.5

Cena/ Pax

Rezervovať
Kuala Lumpur (KUL)Dubai (DXB)
po 9. 11.
Priamy
EKTajarán al-Imárát

Už od

US$ 386.83

Cena/ Pax

Rezervovať
Kuala Lumpur (KUL)Dubai (DXB)
so 17. 10.
Priamy
EKTajarán al-Imárát

Už od

US$ 402.24

Cena/ Pax

Rezervovať
Kuala Lumpur (KUL)Dubai (DXB)
ut 17. 11.
Priamy
EKTajarán al-Imárát

Už od

US$ 403.55

Cena/ Pax

Rezervovať
Kuala Lumpur (KUL)Dubai (DXB)
pi 6. 11.
Priamy
EKTajarán al-Imárát

Už od

US$ 403.87

Cena/ Pax

Rezervovať
informationUpozorňujeme, že ceny uvedené na tejto stránke nemusia byť aktuálne a môžu sa zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Snažíme sa poskytovať čo najpresnejšie a najaktuálnejšie informácie.

Tajarán al-Imárát / Emirates Informácie o lete z Kuala Lumpur

Exkluzívne ponuky letov

Kuala Lumpur - Dubai, US$ 300.34

Mesiac najnižšieho cestovného

nov

Celkový počet destinácií

11

Nájdite najlepší výlet a získajte dokonalý zážitok z cestovania

Začnite svoju cestu z Kuala Lumpur

Lety spoločnosti Tajarán al-Imárát / Emirates z Kuala Lumpur, s odletom z Medzinárodné letisko Kuala Lumpur (KUL), môžete jednoducho vyhľadať a porovnať podľa dátumu, ceny a letového poriadku. Letenky bývajú lacnejšie, keď si ich zarezervujete vopred a ponecháte si flexibilné dátumy cestovania, takže včasné porovnanie je šikovný spôsob, ako ušetriť.

Leťte so spoločnosťou Tajarán al-Imárát / Emirates

Tajarán al-Imárát / Emirates EK (UAE) prevádzkuje let zo svojho hlavného uzla na letisku Medzinárodné letisko Dubaj a má sídlo v Spojené arabské emiráty. Pred rezerváciou si na stránke rezervácie skontrolujte podrobnosti o cene, keďže povolená batožina, jedlá a výber sedadla sa môžu líšiť v závislosti od typu letenky. To vám pomôže vybrať si možnosť, ktorá najlepšie vyhovuje vašej ceste.

Airpaz — váš skúsený cestovný partner

Nájdite lety spoločnosti Tajarán al-Imárát / Emirates z Kuala Lumpur na jednom mieste a porovnajte dostupné dátumy, ceny a letové poriadky. Rezerváciu dokončite pomocou viac ako 100 miestnych spôsobov platby, vrátane bankového prevodu, e-peňaženky a virtuálneho účtu. Zmeny môžete spravovať v ponuke Objednávky a v prípade potreby kontaktovať podporu Airpaz 24/7.

Pozrite si letový poriadok spoločnosti Tajarán al-Imárát / Emirates z mesta Kuala Lumpur

Let č.Model lietadlaOdchádzaPrichádzaMesto odchoduOdletové letiskoMesto príletuPríletové letisko
EK343-02:15
05:05
Kuala Lumpur
KUL
DubaiDXBZobraziť ceny
EK3443-07:20
09:10
Kuala Lumpur
KUL
KuchingKCHZobraziť ceny
EK3439-07:30
10:00
Kuala Lumpur
KUL
Kota KinabaluBKIZobraziť ceny
EK3430-08:00
09:00
Kuala Lumpur
KUL
PenangPENZobraziť ceny
EK3435-10:00
11:05
Kuala Lumpur
KUL
LangkawiLGKZobraziť ceny
EK3463-10:15
11:30
Kuala Lumpur
KUL
JakartaCGKZobraziť ceny
EK345-10:20
13:10
Kuala Lumpur
KUL
DubaiDXBZobraziť ceny
EK3459-10:30
11:30
Kuala Lumpur
KUL
SingaporeSINZobraziť ceny
EK3434-11:15
12:15
Kuala Lumpur
KUL
PenangPENZobraziť ceny
EK3436-12:00
13:05
Kuala Lumpur
KUL
LangkawiLGKZobraziť ceny
EK3434-12:25
13:25
Kuala Lumpur
KUL
PenangPENZobraziť ceny
EK3449-14:00
17:00
Kuala Lumpur
KUL
Bali DenpasarDPSZobraziť ceny
EK3449-14:00
21:35
Kuala Lumpur
KUL
PerthPERZobraziť ceny
EK3447-15:00
16:00
Kuala Lumpur
KUL
Johor BahruJHBZobraziť ceny
EK3451-16:30
19:40
Kuala Lumpur
KUL
Bali DenpasarDPSZobraziť ceny
EK3454-17:00
18:50
Kuala Lumpur
KUL
KuchingKCHZobraziť ceny
EK3457-17:50
21:00
Kuala Lumpur
KUL
Bali DenpasarDPSZobraziť ceny
EK3468-17:55
21:05
Kuala Lumpur
KUL
Bali DenpasarDPSZobraziť ceny
EK347-19:10
22:10
Kuala Lumpur
KUL
DubaiDXBZobraziť ceny
EK3444-19:45
22:15
Kuala Lumpur
KUL
Kota KinabaluBKIZobraziť ceny
EK3464-21:55
23:10
Kuala Lumpur
KUL
JakartaCGKZobraziť ceny
EK3464-22:40
23:55
Kuala Lumpur
KUL
JakartaCGKZobraziť ceny

Nájdite najnižšiu cenu letu spoločnosti Tajarán al-Imárát / Emirates z mesta Kuala Lumpur

Často kladené otázky o lete Tajarán al-Imárát / Emirates z Kuala Lumpur

Poskytuje spoločnosť Tajarán al-Imárát / Emirates povolenú batožinu pre let z mesta Kuala Lumpur?
Áno, Tajarán al-Imárát / Emirates poskytuje batožinový limit pre lety Domáce & Medzinárodné z Kuala Lumpur. Podrobnosti sa líšia podľa typu letenky a destinácie. Informácie o batožine si môžete pozrieť na Airpaze počas rezervácie.
Poskytuje Tajarán al-Imárát / Emirates online odbavenie na lety z mesta Kuala Lumpur?
Áno, Tajarán al-Imárát / Emirates poskytuje online odbavenie na lety z mesta Kuala Lumpur, čo vám umožňuje pohodlne sa odbaviť na let prostredníctvom webovej stránky alebo aplikácie leteckej spoločnosti. Jednoducho postupujte podľa pokynov uvedených na Airpaz na dokončenie procesu.
Ktoré sú najobľúbenejšie letiská pre odlet z Kuala Lumpur?
Medzinárodné letisko Kuala Lumpur sú najobľúbenejšie odletové letiská v Kuala Lumpur. Tieto letiská ponúkajú Vlak, Obchod bez cla, Bankové služby/ATM a mnoho ďalších služieb, ktoré zlepšujú váš cestovný zážitok. Môžete si pozrieť podrobné informácie o vybavení a rozložení terminálov.
Ktoré sú najobľúbenejšie letiskové trasy z Kuala Lumpur?
Ktoré sú najobľúbenejšie mestské trasy z Kuala Lumpur?
let z Kuala Lumpur do Dubai, let z Kuala Lumpur do Kuching, let z Kuala Lumpur do Kota Kinabalu sú najobľúbenejšie mestské trasy z Kuala Lumpur. Tieto trasy ponúkajú pohodlné spojenia z veľkých miest.
O koľkej hodine odlieta najskorší let z Kuala Lumpur spoločnosti Tajarán al-Imárát / Emirates?
Najskorší let z Kuala Lumpur so spoločnosťou Tajarán al-Imárát / Emirates odlieta o 01:25. Môžete si pozrieť tento letový poriadok a porovnať ďalšie dostupné možnosti letov na Airpaze.
O koľkej odlieta posledný let z Kuala Lumpur s Tajarán al-Imárát / Emirates?
Najneskorší let z Kuala Lumpur so spoločnosťou Tajarán al-Imárát / Emirates odlieta o 22:40. Môžete si pozrieť tento letový poriadok a porovnať ďalšie dostupné možnosti letov na Airpaze.

Prečo cestovať so spoločnosťou Airpaz?

Zjednodušte si rezerváciu

Zjednodušte si rezerváciu

Pocíťte flexibilitu a jednoduchosť počas celého procesu rezervácie

Široký výber cestovných produktov

Široký výber cestovných produktov

Užite si nezabudnuteľné chvíle s miliónmi priaznivých letov a ubytovania

Exkluzívna ponuka každý deň

Exkluzívna ponuka každý deň

Rôzne denné promo s konkurenčnou cenou pre všetkých cestujúcich

Expert na online rezervácie

Expert na online rezervácie

Spolu s našimi dôveryhodnými partnermi plníme potreby nespočetného množstva cestujúcich od roku 2011

Láskavá zákaznícka podpora

Láskavá zákaznícka podpora

Naša zákaznícka podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni vo vašom miestnom jazyku

Svetové vzrušenie z miestnych rezervácií

Svetové vzrušenie z miestnych rezervácií

Skúsenosti s rezerváciou bez stresu s miestnou platbou, menou a jazykom