Skontrolujte informácie o Letisko Lisbon (LIS), termináloch, zariadeniach a ďalších
O Letisko Lisbon
Názov letiska
Letisko Lisbon
Kód IATA
LIS
Kód ICAO
LPPT
Typ letiska
Domáce & Medzinárodné
Poloha
Lisbon, Portugalsko
Časové pásmo
Zemepisná šírka
38.7755936
Zemepisná dĺžka
-9.1353667
Zariadenia na Letisko Lisbon
Hotel na letisku
Bankomat
Klinika a lekárne
Zmenárenská služba
Bezcolný obchod
Salónik
Miestnosť pre dojčatá
Parkoviská
Reštaurácia
Čakáreň
Asistencia pre vozičkárov
Možnosti dopravy na Letisko Lisbon
Autobus
Požičovňa áut
Taxi
Vlak
Informácie o letisku
Zoznámte sa
Letisko Lisbon (LIS/LPPT) je hlavné letisko v Lisbon s Domáce & Medzinárodné letmi do mnohých destinácií. Tu sídli približne 20 leteckých spoločností, vrátane TAP Air Portugal, Vueling Airlines a Azul Brazilian Airlines, takže každý deň je z čoho vyberať.
Prístup na letisko
Každá cesta potrebuje východiskový bod a ten váš je Letisko Lisbon v meste Lisbon. Odtiaľ sa môžete pohybovať pomocou Autobus, Požičovňa áut, Taxi a Vlak, preto si trasu naplánujte vopred. Vyrazte o niečo skôr a nechajte vzrušenie rásť s každým prejdeným kilometrom.
Vybavenie letiska
Letisko Lisbon ponúka solídnu škálu zariadení, vďaka ktorým bude váš pobyt tu pohodlný. Okrem základného vybavenia — parkoviska na bezpečné uskladnenie vášho vozidla, bankomatov pre rýchly prístup k hotovosti a reštaurácií s jedlom a nápojmi — nájdete na mieste aj Hotel na letisku, Bankomat, Klinika a lekárne, Zmenárenská služba, Bezcolný obchod, Salónik, Miestnosť pre dojčatá, Parkoviská, Reštaurácia, Čakáreň a Asistencia pre vozičkárov. Spolu to všetko robí letisko ľahšie a príjemnejšie na prechádzanie. Plánujete cestu z Letisko Lisbon? Airpaz vám prináša exkluzívne ponuky na lety do vašich obľúbených destinácií — či už ide o rýchly výlet, pracovnú cestu alebo nové miesto na objavovanie. Rezervujte s Airpazom a vytvorte z cesty čo najlepší zážitok.
Naposledy aktualizované dňa
Zarezervujte si a získajte najlepšie ponuky letov v Letisko Lisbon (LIS)
Vueling AirlinesUž od
US$ 28.19
Cena/ Pax
EasyJet UKUž od
US$ 34.66
Cena/ Pax
RyanairUž od
US$ 35.85
Cena/ Pax
TAP Air PortugalUž od
US$ 36.98
Cena/ Pax
TAP Air PortugalUž od
US$ 37.01
Cena/ Pax
EasyJet UKUž od
US$ 39.11
Cena/ Pax
Vueling AirlinesUž od
US$ 39.28
Cena/ Pax
IberiaUž od
US$ 40.48
Cena/ Pax
RyanairUž od
US$ 40.6
Cena/ Pax
RyanairUž od
US$ 41.42
Cena/ Pax
Informácie o letoch na Letisko Lisbon (LIS)
Mesiac najnižšieho cestovného
nov
Celkový počet destinácií
109
Skontrolujte letové poriadky na Letisko Lisbon (LIS)
Často kladené otázky o letisku Letisko Lisbon
Najlepšie letecké spoločnosti pôsobiace na Letisko Lisbon
Obľúbená trasa z Lisbon
Obľúbená trasa na Lisbon
Najlepší hotel v blízkosti Letisko Lisbon
Prečo cestovať so spoločnosťou Airpaz?

Zjednodušte si rezerváciu
Pocíťte flexibilitu a jednoduchosť počas celého procesu rezervácie

Široký výber cestovných produktov
Užite si nezabudnuteľné chvíle s miliónmi priaznivých letov a ubytovania

Exkluzívna ponuka každý deň
Rôzne denné promo s konkurenčnou cenou pre všetkých cestujúcich

Expert na online rezervácie
Spolu s našimi dôveryhodnými partnermi plníme potreby nespočetného množstva cestujúcich od roku 2011

Láskavá zákaznícka podpora
Naša zákaznícka podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni vo vašom miestnom jazyku

Svetové vzrušenie z miestnych rezervácií
Skúsenosti s rezerváciou bez stresu s miestnou platbou, menou a jazykom







