Wings Air

Najdite poceni letalske karte Wings Air iz Lombok Praya v Bali Denpasar

Oglejte si seznam naročil

Nazadnje posodobljeno dne

Rezervirajte in pridobite najboljše ponudbe letov Wings Air od Lombok Praya do Bali Denpasar

Lombok Praya (LOP)Bali Denpasar (DPS)
sob., 3. okt.
Neposredno
IWWings Air

Začnite od

US$ 49.64

Cena/oseba

Knjiga
Lombok Praya (LOP)Bali Denpasar (DPS)
pon., 12. okt.
Neposredno
IWWings Air

Začnite od

US$ 49.64

Cena/oseba

Knjiga
Lombok Praya (LOP)Bali Denpasar (DPS)
sob., 19. sep.
Neposredno
IWWings Air

Začnite od

US$ 49.64

Cena/oseba

Knjiga
Lombok Praya (LOP)Bali Denpasar (DPS)
sob., 17. okt.
Neposredno
IWWings Air

Začnite od

US$ 49.64

Cena/oseba

Knjiga
Lombok Praya (LOP)Bali Denpasar (DPS)
tor., 20. okt.
Neposredno
IWWings Air

Začnite od

US$ 49.64

Cena/oseba

Knjiga
Lombok Praya (LOP)Bali Denpasar (DPS)
pet., 16. okt.
Neposredno
IWWings Air

Začnite od

US$ 49.64

Cena/oseba

Knjiga
Lombok Praya (LOP)Bali Denpasar (DPS)
čet., 15. okt.
Neposredno
IWWings Air

Začnite od

US$ 49.88

Cena/oseba

Knjiga
Lombok Praya (LOP)Bali Denpasar (DPS)
sre., 9. sep.
Neposredno
IWWings Air

Začnite od

US$ 49.88

Cena/oseba

Knjiga
Lombok Praya (LOP)Bali Denpasar (DPS)
sob., 14. nov.
Neposredno
IWWings Air

Začnite od

US$ 49.88

Cena/oseba

Knjiga
Lombok Praya (LOP)Bali Denpasar (DPS)
tor., 15. sep.
Neposredno
IWWings Air

Začnite od

US$ 49.88

Cena/oseba

Knjiga
informationUpoštevajte, da cene, navedene na tej strani, morda niso posodobljene in se lahko spremenijo brez predhodnega obvestila. Prizadevamo si zagotoviti najbolj točne in aktualne informacije.

Wings Air Informacije o letu od Lombok Praya do Bali Denpasar

Mesec najnižje cene

okt.

Skupno število destinacij

1

Poiščite najboljše potovanje in si zagotovite popolno potovalno izkušnjo

Odpravite se na pot iz Lombok Praya v Bali Denpasar

Leti Wings Air iz Lombok Praya v Bali Denpasar, ki odletijo z letališča Mednarodno letališče Zainuddin Abdul Madjid (LOP) in pristanejo na letališču Mednarodno letališče Ngurah Rai (DPS), trajajo približno 0h 45m. Cene so običajno najnižje, če rezervirate vnaprej in ste prilagodljivi glede datumov, zato je zgodnja primerjava možnosti najlažji način za nižjo ceno.

Letite z Wings Air

Wings Air IW (WON) posluje iz svojega glavnega vozlišča na MDC in ima sedež v Indonezija. Pred rezervacijo preverite podrobnosti tarife na strani rezervacije, saj se dovoljena prtljaga, obroki in izbira sedeža lahko razlikujejo glede na vrsto vozovnice. To vam pomaga izbrati možnost, ki najbolj ustreza vašemu potovanju.

Airpaz kot vaš izkušeni potovalni partner

Zagotovite si poceni lete samo z Airpazom. Poiščite najboljše promocije in enostavno rezervirajte let pri Wings Air. Z Airpazom vam zagotavljamo najboljši let iz Lombok Praya v Bali Denpasar. Izboljšajte svoje potovanje s prilagodljivimi dodatki, prilagojenimi vašim željam, od dovoljene dodatne prtljage do obrokov med letom in izbire sedeža. Rezervirajte svoj poceni let z najboljšo potovalno izkušnjo in neverjetnimi prihranki.

Preverite razpored letov Wings Air od Lombok Praya do Bali Denpasar

Let št.Model letalaOdhajaPrihajaMesto odhodaOdhodno letališčeMesto prihodaPrihodno letališče
IW1851-07:00
07:45
Lombok PrayaLOPBali DenpasarDPS
IW1857-07:00
07:45
Lombok PrayaLOPBali DenpasarDPS
IW1853-07:30
08:15
Lombok PrayaLOPBali DenpasarDPS
IW1851-07:45
08:30
Lombok PrayaLOPBali DenpasarDPS
IW1859-08:20
09:05
Lombok PrayaLOPBali DenpasarDPS
IW1855-09:55
10:45
Lombok PrayaLOPBali DenpasarDPS
IW1849-10:35
11:20
Lombok PrayaLOPBali DenpasarDPS
IW1963-15:15
16:00
Lombok PrayaLOPBali DenpasarDPS
IW1965-15:50
16:35
Lombok PrayaLOPBali DenpasarDPS
IW1853-16:55
17:40
Lombok PrayaLOPBali DenpasarDPS
IW1857-16:55
17:40
Lombok PrayaLOPBali DenpasarDPS

Pogosta vprašanja o letu Wings Air iz Lombok Praya v Bali Denpasar

Kako dolgo traja let od Lombok Praya do Bali Denpasar z letalsko družbo Wings Air?
Trajanje leta od Lombok Praya do Bali Denpasar z letalsko družbo Wings Air je približno 0h 45m.
Ali Wings Air zagotavlja dovoljeno količino prtljage za lete iz Lombok Praya v Bali Denpasar?
Ne, Wings Air ne vključuje brezplačne prtljage za lete Domače & Mednarodni od Lombok Praya do Bali Denpasar. Prtljago je treba kupiti ločeno.
Ali Wings Air omogoča spletno prijavo na let iz Lombok Praya v Bali Denpasar?
Da, Wings Air ponuja spletno prijavo na let od Lombok Praya do Bali Denpasar. Prijavite se lahko prek spletne strani ali aplikacije letalske družbe pred vašim letom.
Katera so najbolj priljubljena letališča za odhode iz Lombok Praya?
Mednarodno letališče Zainuddin Abdul Madjid so najbolj priljubljena odhodna letališča v Lombok Praya. Ta letališča ponujajo Taksi, Prostor za kajenje, Prehrana in številne druge ugodnosti za izboljšanje vaše potovalne izkušnje. Podrobne informacije o objektih in razporeditvi terminalov si lahko ogledate na teh letališčih.
Katera so najbolj priljubljena letališča za prihode v Bali Denpasar?
Mednarodno letališče Ngurah Rai so najbolj priljubljena prihodna letališča v Bali Denpasar. Ta letališča ponujajo Parkirišča, Čakalnica, Brezcarinska prodajalna in številne druge ugodnosti za izboljšanje vaše potovalne izkušnje. Podrobne informacije o objektih in razporeditvi terminalov si lahko ogledate na teh letališčih.
Katere so najbolj priljubljene letališke poti iz Lombok Praya?
Katere so najbolj priljubljene letališke poti do Bali Denpasar?
Katere so najbolj priljubljene mestne poti iz Lombok Praya?
let iz Lombok Praya v Labuan Bajo, let iz Lombok Praya v Sumbawa so najbolj priljubljene mestne poti iz Lombok Praya. Te poti ponujajo priročne povezave iz večjih mest.
Katere so najbolj priljubljene mestne poti do Bali Denpasar?
let iz Sumbawa v Bali Denpasar, let iz Bima v Bali Denpasar so najbolj priljubljene mestne poti do Bali Denpasar. Te poti ponujajo priročne povezave iz večjih mest.
Ob kateri uri odleti najzgodnejši let družbe Wings Air iz Lombok Praya v Bali Denpasar?
Najzgodnejši let od Lombok Praya do Bali Denpasar z letalsko družbo Wings Air odleti ob 07:00. Ta vozni red si lahko ogledate in primerjate druge razpoložljive možnosti letov na Airpazu.
Ob kateri uri odleti zadnji let družbe Wings Air iz Lombok Praya v Bali Denpasar?
Najpoznejši let od Lombok Praya do Bali Denpasar z letalsko družbo Wings Air odleti ob 16:55. Ta vozni red si lahko ogledate in primerjate druge razpoložljive možnosti letov na Airpazu.

Zakaj potovati z Airpazom?

Poenostavite svojo izkušnjo rezervacije

Poenostavite svojo izkušnjo rezervacije

Občutite prilagodljivost in preprostost v celotnem postopku rezervacije

Široka izbira potovalnih produktov

Široka izbira potovalnih produktov

Uživajte v nepozabnih trenutkih z milijoni ugodnih letov in nastanitev

Ekskluzivna ponudba vsak dan

Ekskluzivna ponudba vsak dan

Različne dnevne promocije s konkurenčno ceno za vse popotnike

Strokovnjak za spletne rezervacije

Strokovnjak za spletne rezervacije

Skupaj z našimi verodostojnimi partnerji, ki izpolnjujejo nešteto potreb popotnikov od leta 2011

Prijazna podpora strankam

Prijazna podpora strankam

Z najboljšo pomočjo je naša podpora strankam na voljo 24 ur na dan, 7 dni v tednu v vašem lokalnem jeziku

Vznemirjenje lokalnih rezervacij na svetu

Vznemirjenje lokalnih rezervacij na svetu

Izkušnja rezervacije brez stresa z lokalnim plačilom, valuto in jezikom