Malaysia Airlines

Najdite poceni letalske karte Malaysia Airlines v Mednarodno letališče Kansai

Oglejte si seznam naročil

Nazadnje posodobljeno dne

Rezervirajte in pridobite najboljše ponudbe letov Malaysia Airlines do letališča Mednarodno letališče Kansai

Kuala Lumpur (KUL)Osaka Kansai (KIX)
pon., 10. avg.
Neposredno
MHMalaysia Airlines

Začnite od

US$ 394.12

Cena/oseba

Knjiga
Kuala Lumpur (KUL)Osaka Kansai (KIX)
čet., 6. avg.
Neposredno
MHMalaysia Airlines

Začnite od

US$ 394.12

Cena/oseba

Knjiga
Kuala Lumpur (KUL)Osaka Kansai (KIX)
tor., 11. avg.
Neposredno
MHMalaysia Airlines

Začnite od

US$ 395.12

Cena/oseba

Knjiga
Kuala Lumpur (KUL)Osaka Kansai (KIX)
ned., 23. avg.
Neposredno
MHMalaysia Airlines

Začnite od

US$ 395.89

Cena/oseba

Knjiga
Kuala Lumpur (KUL)Osaka Kansai (KIX)
čet., 8. okt.
Neposredno
MHMalaysia Airlines

Začnite od

US$ 439.74

Cena/oseba

Knjiga
Kuala Lumpur (KUL)Osaka Kansai (KIX)
pon., 7. sep.
Neposredno
MHMalaysia Airlines

Začnite od

US$ 440.98

Cena/oseba

Knjiga
Kuala Lumpur (KUL)Osaka Kansai (KIX)
čet., 3. sep.
Neposredno
MHMalaysia Airlines

Začnite od

US$ 440.98

Cena/oseba

Knjiga
Kuala Lumpur (KUL)Osaka Kansai (KIX)
čet., 17. sep.
Neposredno
MHMalaysia Airlines

Začnite od

US$ 440.98

Cena/oseba

Knjiga
Kuala Lumpur (KUL)Osaka Kansai (KIX)
ned., 9. avg.
Neposredno
MHMalaysia Airlines

Začnite od

US$ 463.83

Cena/oseba

Knjiga
Kuala Lumpur (KUL)Osaka Kansai (KIX)
pon., 28. sep.
Neposredno
MHMalaysia Airlines

Začnite od

US$ 482.55

Cena/oseba

Knjiga
informationUpoštevajte, da cene, navedene na tej strani, morda niso posodobljene in se lahko spremenijo brez predhodnega obvestila. Prizadevamo si zagotoviti najbolj točne in aktualne informacije.

Malaysia Airlines Informacije o letu do Mednarodno letališče Kansai

Mesec najnižje cene

avg.

Poiščite najboljše potovanje in si zagotovite popolno potovalno izkušnjo

Načrtujte potovanje z Malaysia Airlines

Znan po svoji osupljivi pokrajini, raznoliki kulturni dediščini in živahnih lokalnih znamenitostih, Osaka Kansai ponuja neverjetno in nepozabno pustolovščino za vse obiskovalce. Od raziskovanja zgodovinskih znamenitosti do uživanja v lokalnih dobrotah, tukaj je nekaj za vsakogar. Načrtujte svoje potovanje z Malaysia Airlines do Mednarodno letališče Kansai in osvežite svoj um od vrveža sveta.

Airpaz kot vaš potovalni partner

Airpaz je tukaj, da vam pomaga pri rezervaciji letov do Mednarodno letališče Kansai pri Malaysia Airlines. Zakaj Airpaz? Ponujamo brezhibno izkušnjo rezervacij, konkurenčne cene in odlično podporo strankam, da zagotovimo gladko in prijetno potovanje. Ne glede na to, ali imate posebne zahteve ali potrebujete pomoč na kateri koli stopnji vašega potovanja, je naša predana ekipa na voljo 24 ur na dan, 7 dni v tednu, da vam pomaga do čudovitega potovanja.

Leti na letališče Mednarodno letališče Kansai z najnižjo ceno

Z Airpazom si zagotovite najcenejše lete do vaše sanjske destinacije. Uživajte na počitnicah s svojimi najdražjimi brez skrbi za svoj proračun, saj Airpaz ponuja številne posebne ponudbe za vas. Rezervirajte poceni let v Mednarodno letališče Kansai pri Airpazu za najboljšo potovalno izkušnjo in neprekosljive prihranke.

Preverite razpored letov letalske družbe Malaysia Airlines na letališče Mednarodno letališče Kansai

let št.Model letalaOdhajaPrihajaMesto odhodaOdhodno letališčeMesto prihodaPrihodno letališče
MH52-22:25
05:55
Kuala LumpurKUL
Osaka Kansai
KIX
Preveri cene

Pogosta vprašanja o letu Malaysia Airlines do Mednarodno letališče Kansai

Ali Malaysia Airlines zagotavlja dovoljeno prtljago za lete v Mednarodno letališče Kansai?
Da, Malaysia Airlines vključuje prtljago za lete Domače & Mednarodni do Mednarodno letališče Kansai. Podrobnosti so odvisne od vrste vozovnice in destinacije. Podatke o prtljagi si lahko ogledate na Airpazu med rezervacijo.
Ali Malaysia Airlines omogoča spletno prijavo na lete na Mednarodno letališče Kansai?
Da, Malaysia Airlines omogoča spletno prijavo za lete v Mednarodno letališče Kansai, kar vam omogoča udobno prijavo na let prek naše platforme. Preprosto sledite navodilom na Airpaz, da dokončate postopek.
Kako dolgo traja let do Mednarodno letališče Kansai z letalsko družbo Malaysia Airlines?
Trajanje leta do Mednarodno letališče Kansai (KIX) z letalsko družbo Malaysia Airlines je približno 2h 10m.
Kateri terminali in letališke zmogljivosti so na voljo na Mednarodno letališče Kansai?
Letališče ponuja Menjalnica, Klinika in lekarne, Brezcarinska prodajalna in številne druge storitve za izboljšanje vaše potovalne izkušnje. Podrobne informacije o storitvah in razporeditvi terminalov najdete na Mednarodno letališče Kansai.
Katere so najbolj priljubljene letališke poti do Mednarodno letališče Kansai?
let od Mednarodno letališče Kuala Lumpur do Mednarodno letališče Kansai, let od Letališče New Chitose do Mednarodno letališče Kansai so najbolj priljubljene letališke poti do Mednarodno letališče Kansai. Te poti ponujajo priročne povezave za vaše potovanje.
Kdaj odide najzgodnejši let do letališča Mednarodno letališče Kansai z letalskim prevoznikom Malaysia Airlines?
Najzgodnejši let do Mednarodno letališče Kansai z letalsko družbo Malaysia Airlines odleti ob 11:50. Ta vozni red lahko preverite in primerjate druge razpoložljive možnosti letov na Airpazu.
Ob kateri uri odleti zadnji let družbe Malaysia Airlines na letališče Mednarodno letališče Kansai?
Najpoznejši let do Mednarodno letališče Kansai z letalsko družbo Malaysia Airlines odleti ob 22:40. Ogledate si lahko ta vozni red in primerjate druge razpoložljive možnosti letov na Airpazu.

Priljubljena pot z Malaysia Airlines po mestih proti Mednarodno letališče Kansai

Priljubljena pot z Malaysia Airlines po državah proti Mednarodno letališče Kansai

Partnerji letalske družbe Airpaz

Cebu Pacific Logo ImagesPhilippines AirAsia Logo ImagesThai AirAsia Logo ImagesThai Lion Air Logo ImagesAirAsia Logo ImagesWings Air Logo ImagesPhilippine Airlines Logo ImagesVietjet Air Logo ImagesThai Vietjet Air Logo ImagesBatik Air Malaysia Logo ImagesIndonesia AirAsia Logo ImagesSuper Air Jet Logo ImagesLion Air Logo ImagesNok Air Logo ImagesThai Airways Logo ImagesFrontier Airlines Logo ImagesBatik Air Logo ImagesGaruda Indonesia Logo Images
Oglejte si vse partnerje letalskih družb

Zakaj bi morali potovati z Airpazom

Poenostavite svojo izkušnjo rezervacije

Poenostavite svojo izkušnjo rezervacije

Občutite prilagodljivost in preprostost v celotnem postopku rezervacije

Široka izbira potovalnih produktov

Široka izbira potovalnih produktov

Uživajte v nepozabnih trenutkih z milijoni ugodnih letov in nastanitev

Ekskluzivna ponudba vsak dan

Ekskluzivna ponudba vsak dan

Različne dnevne promocije s konkurenčno ceno za vse popotnike

Strokovnjak za spletne rezervacije

Strokovnjak za spletne rezervacije

Skupaj z našimi verodostojnimi partnerji, ki izpolnjujejo nešteto potreb popotnikov od leta 2011

Prijazna podpora strankam

Prijazna podpora strankam

Z najboljšo pomočjo je naša podpora strankam na voljo 24 ur na dan, 7 dni v tednu v vašem lokalnem jeziku

Vznemirjenje lokalnih rezervacij na svetu

Vznemirjenje lokalnih rezervacij na svetu

Izkušnja rezervacije brez stresa z lokalnim plačilom, valuto in jezikom