Binter Canarias

Najdite poceni letalske karte Binter Canarias iz Letališče Tenerife Norte

Oglejte si seznam naročil

Nazadnje posodobljeno dne

Rezervirajte in pridobite najboljše ponudbe letov Binter Canarias z letališča Letališče Tenerife Norte

Santa Cruz de Tenerife (TFN)Madrid (MAD)
pon., 21. sep.
Neposredno
NTBinter Canarias

Začnite od

US$ 52.61

Cena/oseba

Knjiga
Santa Cruz de Tenerife (TFN)Gran Canaria (LPA)
tor., 15. sep.
Neposredno
NTBinter Canarias

Začnite od

US$ 77.45

Cena/oseba

Knjiga
Santa Cruz de Tenerife (TFN)Madrid (MAD)
pon., 5. okt.
Neposredno
NTBinter Canarias

Začnite od

US$ 87.43

Cena/oseba

Knjiga
Santa Cruz de Tenerife (TFN)Madrid (MAD)
sob., 12. sep.
Neposredno
NTBinter Canarias

Začnite od

US$ 99.92

Cena/oseba

Knjiga
Santa Cruz de Tenerife (TFN)Madrid (MAD)
pet., 11. sep.
Neposredno
NTBinter Canarias

Začnite od

US$ 135.66

Cena/oseba

Knjiga
Santa Cruz de Tenerife (TFN)Madrid (MAD)
tor., 20. okt.
Neposredno
NTBinter Canarias

Začnite od

US$ 52.56

Cena/oseba

Knjiga
Santa Cruz de Tenerife (TFN)Madrid (MAD)
pon., 28. sep.
Neposredno
NTBinter Canarias

Začnite od

US$ 88.36

Cena/oseba

Knjiga
Santa Cruz de Tenerife (TFN)Madrid (MAD)
ned., 27. sep.
Neposredno
NTBinter Canarias

Začnite od

US$ 137.77

Cena/oseba

Knjiga
informationUpoštevajte, da cene, navedene na tej strani, morda niso posodobljene in se lahko spremenijo brez predhodnega obvestila. Prizadevamo si zagotoviti najbolj točne in aktualne informacije.

Binter Canarias Informacije o letu iz Letališče Tenerife Norte

Mesec najnižje cene

sep.

Skupno število destinacij

4

Poiščite najboljše potovanje in si zagotovite popolno potovalno izkušnjo

Obiščite svoj sanjski pobeg z letališča Letališče Tenerife Norte

Lete Binter Canarias z letališča Letališče Tenerife Norte (TFN) lahko preprosto poiščete in primerjate po datumu, ceni in urniku. Cene so pogosto nižje, če rezervirate vnaprej in ohranite prilagodljive datume potovanja, zato je zgodnja primerjava pameten način za prihranek.

Letite z Binter Canarias

Binter Canarias (IBB) posluje iz svojega glavnega vozlišča na letališču Letališče Gran Canaria in ima sedež v Španija. Pred rezervacijo preverite podrobnosti cene na strani za rezervacijo, saj se lahko dovoljena teža prtljage, obroki in izbira sedeža razlikujejo glede na vrsto vozovnice. To vam pomaga izbrati možnost, ki najbolje ustreza vašemu potovanju.

Airpaz kot vaš izkušen potovalni partner

Poiščite lete Binter Canarias z letališča Letališče Tenerife Norte na enem mestu in primerjajte razpoložljive datume, cene in urnike. Rezervacijo dokončajte z več kot 100 lokalnimi plačilnimi metodami, vključno z bančnim nakazilom, e-denarnico in virtualnim računom. Spremembe lahko upravljate prek menija /order in se kadar koli obrnete na podporo Airpaz, ki je na voljo 24/7.

Preverite razpored letov letalske družbe Binter Canarias z letališča Letališče Tenerife Norte

Let št.Model letalaOdhajaPrihajaMesto odhodaOdhodno letališčeMesto prihodaPrihodno letališče
NT6062-07:15
11:05
Santa Cruz de Tenerife
TFN
MadridMADPreveri cene
NT6072-10:05
13:55
Santa Cruz de Tenerife
TFN
MadridMADPreveri cene
NT6064-15:45
19:35
Santa Cruz de Tenerife
TFN
MadridMADPreveri cene
NT6074-19:20
23:10
Santa Cruz de Tenerife
TFN
MadridMADPreveri cene

Pogosta vprašanja o letu Binter Canarias iz Letališče Tenerife Norte

Ali Binter Canarias zagotavlja dovoljeno prtljago za let iz Letališče Tenerife Norte?
Ne, Binter Canarias ne vključuje brezplačne prtljage za lete Domače & Mednarodni z letališča Letališče Tenerife Norte. Prtljago je treba kupiti posebej.
Ali Binter Canarias omogoča spletno prijavo na lete iz Letališče Tenerife Norte?
Da, Binter Canarias omogoča spletno prijavo za lete iz Letališče Tenerife Norte, kar vam omogoča udobno prijavo na let prek spletne strani ali aplikacije letalske družbe.
Kateri terminali in letališke storitve so na voljo na Letališče Tenerife Norte?
Letališče ponuja Taksi in številne druge storitve za boljšo potovalno izkušnjo. Podrobne informacije o storitvah in razporedu terminalov si lahko ogledate na Letališče Tenerife Norte.
Katere so najbolj priljubljene letališke poti iz Letališče Tenerife Norte?
Ob kateri uri odleti najzgodnejši let z letališča Letališče Tenerife Norte z letalsko družbo Binter Canarias?
Najzgodnejši let iz Letališče Tenerife Norte z letalsko družbo Binter Canarias odleti ob 06:45. Ta vozni red si lahko ogledate in primerjate druge razpoložljive možnosti letov na Airpazu.
Ob kateri uri odleti zadnji let družbe Binter Canarias z letališča Letališče Tenerife Norte?
Zadnji let iz Letališče Tenerife Norte z letalsko družbo Binter Canarias odleti ob 22:30. Ta vozni red si lahko ogledate in primerjate druge razpoložljive možnosti letov na Airpazu.

Zakaj potovati z Airpazom?

Poenostavite svojo izkušnjo rezervacije

Poenostavite svojo izkušnjo rezervacije

Občutite prilagodljivost in preprostost v celotnem postopku rezervacije

Široka izbira potovalnih produktov

Široka izbira potovalnih produktov

Uživajte v nepozabnih trenutkih z milijoni ugodnih letov in nastanitev

Ekskluzivna ponudba vsak dan

Ekskluzivna ponudba vsak dan

Različne dnevne promocije s konkurenčno ceno za vse popotnike

Strokovnjak za spletne rezervacije

Strokovnjak za spletne rezervacije

Skupaj z našimi verodostojnimi partnerji, ki izpolnjujejo nešteto potreb popotnikov od leta 2011

Prijazna podpora strankam

Prijazna podpora strankam

Z najboljšo pomočjo je naša podpora strankam na voljo 24 ur na dan, 7 dni v tednu v vašem lokalnem jeziku

Vznemirjenje lokalnih rezervacij na svetu

Vznemirjenje lokalnih rezervacij na svetu

Izkušnja rezervacije brez stresa z lokalnim plačilom, valuto in jezikom