Indonesia AirAsia

Kualanamu Uluslararası Havalimanı kalkışlı Indonesia AirAsia uçuşu

Sipariş Listesini Görüntüle

Son Güncelleme Tarihi

Kualanamu Uluslararası Havalimanı çıkışlı en iyi Indonesia AirAsia uçuş fırsatlarını rezerve edin ve yakalayın

Medan (KNO)Kuala Lumpur (KUL)
13 Eki Sal
Doğrudan
QZIndonesia AirAsia

Başlangıç fiyatı

US$ 46.33

Fiyat/ Kişi

Rezerve Et
Medan (KNO)Penang (PEN)
29 Eki Per
Doğrudan
QZIndonesia AirAsia

Başlangıç fiyatı

US$ 31.57

Fiyat/ Kişi

Rezerve Et
Medan (KNO)Penang (PEN)
28 Eki Çar
Doğrudan
QZIndonesia AirAsia

Başlangıç fiyatı

US$ 31.57

Fiyat/ Kişi

Rezerve Et
Medan (KNO)Penang (PEN)
15 Eki Per
Doğrudan
QZIndonesia AirAsia

Başlangıç fiyatı

US$ 31.57

Fiyat/ Kişi

Rezerve Et
Medan (KNO)Penang (PEN)
23 Eyl Çar
Doğrudan
QZIndonesia AirAsia

Başlangıç fiyatı

US$ 31.81

Fiyat/ Kişi

Rezerve Et
Medan (KNO)Penang (PEN)
24 Eyl Per
Doğrudan
QZIndonesia AirAsia

Başlangıç fiyatı

US$ 31.81

Fiyat/ Kişi

Rezerve Et
Medan (KNO)Penang (PEN)
8 Eki Per
Doğrudan
QZIndonesia AirAsia

Başlangıç fiyatı

US$ 31.81

Fiyat/ Kişi

Rezerve Et
Medan (KNO)Penang (PEN)
21 Eki Çar
Doğrudan
QZIndonesia AirAsia

Başlangıç fiyatı

US$ 31.81

Fiyat/ Kişi

Rezerve Et
Medan (KNO)Penang (PEN)
14 Eki Çar
Doğrudan
QZIndonesia AirAsia

Başlangıç fiyatı

US$ 31.81

Fiyat/ Kişi

Rezerve Et
Medan (KNO)Penang (PEN)
22 Eki Per
Doğrudan
QZIndonesia AirAsia

Başlangıç fiyatı

US$ 31.81

Fiyat/ Kişi

Rezerve Et
informationBu sayfada listelenen fiyatların güncel olmayabileceğini ve önceden haber verilmeksizin değiştirilebileceğini lütfen unutmayın. En doğru ve güncel bilgiyi sağlamak için çalışıyoruz.

Indonesia AirAsia Kualanamu Uluslararası Havalimanı'den Uçuş Bilgileri

Özel Uçuş Fırsatları

Medan - Penang, US$ 31.57

En Düşük Ücret Ayı

Eki

Toplam Destinasyon

3

En İyi Seyahati Bulun ve Mükemmel Seyahat Deneyiminizi Yaşayın

Kualanamu Uluslararası Havalimanı Havaalanından Hayalinizdeki Tatil Yerini Ziyaret Edin

Indonesia AirAsia Kualanamu Uluslararası Havalimanı (KNO) çıkışlı uçuşları tarih, fiyat ve tarifeye göre kolayca aranıp karşılaştırılabilir. Erken rezervasyon yapmak ve seyahat tarihlerinizde esnek olmak genellikle daha uygun fiyatlar sağlar, bu yüzden erken karşılaştırma yapmak akıllıca bir tasarruf yöntemidir.

Indonesia AirAsia ile Uçun

Indonesia AirAsia (AWQ), ana üssü CGK olan ve genel merkezi Endonezya'de bulunan bir havayoludur. Rezervasyon yapmadan önce, bagaj hakkı, ikram ve koltuk seçimi bilet türüne göre değişebileceğinden rezervasyon sayfanızdaki ücret detaylarını kontrol edin. Bu, seyahatinize en uygun seçeneği belirlemenize yardımcı olur.

Deneyimli Seyahat Ortağınız Airpaz

Indonesia AirAsia Kualanamu Uluslararası Havalimanı çıkışlı uçuşlarını tek bir yerde bulun ve mevcut tarihleri, ücretleri ve tarifeleri karşılaştırın. Banka havalesi, e-cüzdan ve sanal hesap dahil 100'den fazla yerel ödeme yöntemiyle rezervasyonunuzu tamamlayın. Değişikliklerinizi /order menüsünden yönetebilir ve ihtiyaç duyduğunuzda 7/24 Airpaz destek ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Kualanamu Uluslararası Havalimanı çıkışlı Indonesia AirAsia uçuş tarifesini kontrol edin

Uçuş No.Uçak ModeliKalkışVarışKalkış ŞehriKalkış havalimanıVarış ŞehriVarış havalimanı
QZ106-06:00
07:50
Medan
KNO
PenangPENFiyatları Gör
QZ124-06:10
08:10
Medan
KNO
Kuala LumpurKULFiyatları Gör
QZ128-07:10
09:15
Medan
KNO
Kuala LumpurKULFiyatları Gör
QZ154-08:45
10:50
Medan
KNO
BangkokDMKFiyatları Gör
QZ102-09:00
10:50
Medan
KNO
PenangPENFiyatları Gör
QZ120-09:20
11:20
Medan
KNO
Kuala LumpurKULFiyatları Gör
QZ108-10:15
12:05
Medan
KNO
PenangPENFiyatları Gör
QZ122-12:30
14:30
Medan
KNO
Kuala LumpurKULFiyatları Gör
QZ128-12:55
15:00
Medan
KNO
Kuala LumpurKULFiyatları Gör
QZ102-13:55
15:45
Medan
KNO
PenangPENFiyatları Gör
QZ108-16:00
17:50
Medan
KNO
PenangPENFiyatları Gör
QZ130-16:45
18:50
Medan
KNO
Kuala LumpurKULFiyatları Gör
QZ126-19:00
21:05
Medan
KNO
Kuala LumpurKULFiyatları Gör

Kualanamu Uluslararası Havalimanı’den Indonesia AirAsia ile yapılan uçuş hakkında SSS

Indonesia AirAsia, Kualanamu Uluslararası Havalimanı kalkışlı uçuşlar için bagaj hakkı sağlıyor mu?
Hayır, Indonesia AirAsia Kualanamu Uluslararası Havalimanı çıkışlı Yerel & Uluslararası uçuşlar için ücretsiz bagaj sunmaz. Bagajı ayrı olarak satın almanız gerekir.
Indonesia AirAsia, Kualanamu Uluslararası Havalimanı kalkışlı uçuşlar için online check-in sağlıyor mu?
Evet, Indonesia AirAsia, Kualanamu Uluslararası Havalimanı kalkışlı uçuşlar için online check-in imkanı sunarak platformumuz üzerinden uçuşunuz için kolayca check-in yapmanızı sağlar.
Kualanamu Uluslararası Havalimanı’da hangi terminaller ve havaalanı olanakları mevcuttur?
Havalimanı, seyahat deneyiminizi geliştirmek için Namaz Odası, Taksi, Klinikler ve Eczaneler ve birçok farklı olanak sunar. Tesisler ve terminal yerleşimleri hakkında ayrıntılı bilgileri Kualanamu Uluslararası Havalimanı üzerinden inceleyebilirsiniz.
Kualanamu Uluslararası Havalimanı’den en popüler havaalanı rotaları hangileridir?
Kualanamu Uluslararası Havalimanı havaalanından Indonesia AirAsia havayoluyla yapılacak en erken uçuş saat kaçta kalkıyor?
Kualanamu Uluslararası Havalimanı çıkışlı Indonesia AirAsia ile en erken uçuş 05:25 saatinde kalkar. Bu programı görüntüleyebilir ve Airpaz’daki diğer mevcut uçuş seçeneklerini karşılaştırabilirsiniz.
Indonesia AirAsia ile Kualanamu Uluslararası Havalimanı’den kalkan en geç uçuş saat kaçta?
Kualanamu Uluslararası Havalimanı çıkışlı Indonesia AirAsia ile son uçuş 20:20 saatinde kalkar. Bu programı görüntüleyebilir ve Airpaz’daki diğer mevcut uçuş seçeneklerini karşılaştırabilirsiniz.

Airpaz Havayolu Ortakları

Cebu Pacific Logo ImagesThai AirAsia Logo ImagesPhilippines AirAsia Logo ImagesWings Air Logo ImagesThai Vietjet Air Logo ImagesPhilippine Airlines Logo ImagesThai Lion Air Logo ImagesIndonesia AirAsia Logo ImagesBatik Air Logo ImagesAirAsia Logo Images
Tüm Havayolu Ortaklarını Görün

Neden Airpaz ile seyahat etmelisiniz

Rezervasyon Deneyiminizi Basitleştirin

Rezervasyon Deneyiminizi Basitleştirin

Rezervasyon süreciniz boyunca esnekliği ve sadeliği hissedin

Geniş Seyahat Ürünü Seçenekleri

Geniş Seyahat Ürünü Seçenekleri

Milyonlarca uygun uçuş ve konaklama ile unutulmaz anlarınızın tadını çıkarın

Her Güne Özel Teklif

Her Güne Özel Teklif

Tüm gezginler için rekabetçi fiyatlarla çeşitli günlük promosyonlar

Online Rezervasyon Uzmanı

Online Rezervasyon Uzmanı

Güvenilir ortaklarımızla birlikte 2011'den bu yana sayısız seyahatçinin ihtiyaçlarını karşılıyoruz

Sevecen Müşteri Desteği

Sevecen Müşteri Desteği

En iyi yardımı veren müşteri desteğimiz, yerel dilinizde 7/24 hizmetinizdedir

Dünyanın Yerel Rezervasyon Heyecanı

Dünyanın Yerel Rezervasyon Heyecanı

Yerel ödeme, para birimi ve dil ile stressiz rezervasyon deneyimi