Wizz Air Malta

Uygun Wizz Air Malta (W4) Uçak Biletlerini Bulun ve Satın Alın

Sipariş Listesini Görüntüle

Son Güncelleme Tarihi

Rezervasyon yapın ve en iyi Wizz Air Malta uçuş fırsatlarını yakalayın

Rome (FCO)Barcelona (BCN)
8 Eki Per
Doğrudan
W4Wizz Air Malta

Başlangıç fiyatı

US$ 26.04

Fiyat/ Kişi

Rezerve Et
Barcelona (BCN)Milan (MXP)
16 Eyl Çar
Doğrudan
W4Wizz Air Malta

Başlangıç fiyatı

US$ 26.62

Fiyat/ Kişi

Rezerve Et
Rome (FCO)Malta (MLA)
14 Eyl Pzt
Doğrudan
W4Wizz Air Malta

Başlangıç fiyatı

US$ 28.36

Fiyat/ Kişi

Rezerve Et
Milan (MXP)Tirana (TIA)
14 Eyl Pzt
Doğrudan
W4Wizz Air Malta

Başlangıç fiyatı

US$ 28.4

Fiyat/ Kişi

Rezerve Et
Milan (MXP)Palermo (PMO)
25 Eyl Cum
Doğrudan
W4Wizz Air Malta

Başlangıç fiyatı

US$ 28.41

Fiyat/ Kişi

Rezerve Et
Barcelona (BCN)Rome (FCO)
30 Eyl Çar
Doğrudan
W4Wizz Air Malta

Başlangıç fiyatı

US$ 28.61

Fiyat/ Kişi

Rezerve Et
Rome (FCO)Malta (MLA)
21 Eyl Pzt
Doğrudan
W4Wizz Air Malta

Başlangıç fiyatı

US$ 28.63

Fiyat/ Kişi

Rezerve Et
Barcelona (BCN)Tirana (TIA)
11 Eyl Cum
Doğrudan
W4Wizz Air Malta

Başlangıç fiyatı

US$ 28.94

Fiyat/ Kişi

Rezerve Et
Barcelona (BCN)Tirana (TIA)
12 Eyl Cmt
Doğrudan
W4Wizz Air Malta

Başlangıç fiyatı

US$ 29

Fiyat/ Kişi

Rezerve Et
Madrid (MAD)Milan (MXP)
11 Eyl Cum
Doğrudan
W4Wizz Air Malta

Başlangıç fiyatı

US$ 29.61

Fiyat/ Kişi

Rezerve Et
informationBu sayfada listelenen fiyatların güncel olmayabileceğini ve önceden haber verilmeksizin değiştirilebileceğini lütfen unutmayın. En doğru ve güncel bilgiyi sağlamak için çalışıyoruz.

Wizz Air Malta Uçuş Bilgileri

Özel Uçuş Fırsatları

Rome - Barcelona, US$ 26.04

En Popüler Rotalar

Warsaw - Rome

En Popüler Havalimanı

FCO

En Düşük Ücret Ayı

Eki

Toplam Destinasyon

121

Wizz Air Malta Economy Seat Image
Wizz Air Malta Attendant Image
Wizz Air Malta Fleet Image
Wizz Air Malta Privilege Program Image
Wizz Air Malta Economy Seat Image

Wizz Air Malta Hakkında Bilgiler

Uçuşunuzdan önce hava yolu şirketinizi tanımak her zaman akıllıca bir adımdır. Bu, güvenle seyahat etmenize ve sizi nelerin beklediğini tam olarak bilmenize yardımcı olur. Wizz Air Malta, düşük maliyetli hava yolu şirketi olarak 2022 yılından bu yana uluslararası rotalarda faaliyet göstermektedir ve genel merkezi Malta konumundadır. Havacılık sektöründe Wizz Air Malta, dünya genelinde rezervasyon, check-in ve uçuş takibi için kullanılan standart tanımlayıcılar olan IATA kodu (W4) ve ICAO kodu (WMT) ile resmî olarak tanınır. Aşağıda, bir sonraki seyahatinizi tam bir güvenle planlamanıza ve rezerve etmenize yardımcı olacak kodlardan rotalara ve önemli bilgilere kadar tüm temel ayrıntıları bulabilirsiniz.

Şirket Adı
WIZZ AIR MALTA LIMITED
IATA Kodu
W4
ICAO Kodu
WMT
Rota Türü
Uluslararası
Taşıyıcı Türü
Düşük Maliyetli Taşıyıcı
Genel Merkez
Malta
İlk Uçuş Uçağı
Airbus A310
Popüler Uçak
Airbus A321neo
Kuruluş Yılı
2022
Genel Müdür
Mauro Pineda
İlk Uçuş Güzergahı
FCO - MLA

Merkez ve Operasyonlar

Wizz Air Malta, ana merkezi Malta Uluslararası Havalimanı (MLA) üzerinden uluslararası uçuşlar gerçekleştirir ve genel merkezi Malta konumundadır. Uçuş noktalarının tam listesine ve güncel tarifelere Airpaz'da uçuş aradığınızda ulaşabilirsiniz.

Wizz Air Malta Uçuş Programını Kontrol Edin

Uçuş No.Uçak ModeliKalkışVarışKalkış ŞehriKalkış havalimanıVarış ŞehriVarış havalimanı
W45143-05:50
08:15
TiranaTIALyonLYSFiyatları Gör
W46451-05:55
10:30
MilanMXPLarnacaLCAFiyatları Gör
W46039-05:55
08:45
RomeFCOSevilleSVQFiyatları Gör
W46777-06:00
08:55
VeniceVCESevilleSVQFiyatları Gör
W45131-06:10
08:55
TiranaTIACharleroiCRLFiyatları Gör
W46011-06:10
08:50
RomeFCOMadridMADFiyatları Gör
W46047-06:45
08:40
RomeFCOPortoOPOFiyatları Gör
W46017Airbus A32107:25
09:15
RomeFCOBarcelonaBCNFiyatları Gör
W46421-08:40
10:15
MilanMXPNaplesNAPFiyatları Gör
W46002-09:15
12:50
LondonLTNRomeFCOFiyatları Gör
W46040-09:25
12:05
SevilleSVQRomeFCOFiyatları Gör
W46062-09:55
12:00
ParisORYRomeFCOFiyatları Gör
W46312-09:55
12:10
MadridMADMilanMXPFiyatları Gör
W46315-10:45
12:25
MilanMXPBarcelonaBCNFiyatları Gör
W46422-10:50
12:30
NaplesNAPMilanMXPFiyatları Gör
W46025-11:40
14:30
RomeFCOMálagaAGPFiyatları Gör
W46021Airbus 32012:40
14:30
RomeFCOBarcelonaBCNFiyatları Gör
W45087-13:00
15:40
TiranaTIABarcelonaBCNFiyatları Gör
W46316-13:10
15:00
BarcelonaBCNMilanMXPFiyatları Gör
W46417-14:00
16:15
MilanMXPAlicanteALCFiyatları Gör
W46006-14:45
18:20
LondonLTNRomeFCOFiyatları Gör
W46423-15:05
16:40
MilanMXPNaplesNAPFiyatları Gör
W46028-15:25
17:30
ValenciaVLCRomeFCOFiyatları Gör
W46186-16:10
18:30
BilbaoBIORomeFCOFiyatları Gör
W45088-16:30
19:00
BarcelonaBCNTiranaTIAFiyatları Gör
W46418-17:00
19:05
AlicanteALCMilanMXPFiyatları Gör
W46013-17:10
19:50
RomeFCOMadridMADFiyatları Gör
W46365-17:10
22:05
MilanMXPGizaSPXFiyatları Gör
W46424-17:15
18:55
NaplesNAPMilanMXPFiyatları Gör
W45133-17:45
20:30
TiranaTIACharleroiCRLFiyatları Gör
W43215-17:45
19:55
OtopeniOTPSandefjordTRFFiyatları Gör
W46023-18:00
20:50
RomeFCOSevilleSVQFiyatları Gör
W46439-18:15
22:05
MilanMXPHeraklionHERFiyatları Gör
W46113-18:45
21:35
RomeFCOMálagaAGPFiyatları Gör
W45153-18:55
21:35
TiranaTIABarcelonaBCNFiyatları Gör
W46773-19:00
21:20
VeniceVCEAlicanteALCFiyatları Gör
W46019-19:10
21:00
RomeFCOBarcelonaBCNFiyatları Gör
W46317-19:30
21:35
MilanMXPValenciaVLCFiyatları Gör
W43216-20:30
00:30
SandefjordTRFOtopeniOTPFiyatları Gör
W43114-21:00
00:35
CopenhagenCPHOtopeniOTPFiyatları Gör
W46024-21:30
00:10
SevilleSVQRomeFCOFiyatları Gör
W46004-21:50
01:25
LondonLTNRomeFCOFiyatları Gör
W45154-22:20
00:55
BarcelonaBCNTiranaTIAFiyatları Gör
W46204-22:20
01:15
BakuGYDRomeFCOFiyatları Gör
W46440-22:40
00:40
HeraklionHERMilanMXPFiyatları Gör

Gezginler Wizz Air Malta Uçak Bileti Rezervasyonları İçin Neden Airpaz'ı Seçiyor

Seyahatinizi planlamanın, seyahatin kendisi kadar keyifli olması gerektiğine inanıyoruz. Dünya çapında milyonlarca gezgin, sorunsuz ve bütçe dostu bir rezervasyon deneyimi için Airpaz'a güveniyor. Bizimle rezervasyon yaptığınızda şunları elde edeceksiniz:
  • Hızlı ve Kolay Arama: Uçuşları fiyat, program, süre ve aktarmalara göre filtreleyin ve karşılaştırın; hepsi tek bir aramada.
  • Kolay Ek Hizmetler: Kayıtlı bagaj ekleyin, koltuğunuzu seçin, yemekleriniz için ön sipariş verin veya uçuşunuz için seyahat sigortası alın.
  • Bilet Sınıfı Seçenekleri: Biraz daha lüks mü arıyorsunuz? Daha premium bir uçuş deneyimi için ekonomiden first class'a kadar bilet sınıfı seçenekleri sunuyoruz.
  • Çoklu Ödeme Yöntemleri: Kredi/banka kartları, banka transferleri, PayPal, e-cüzdan ve birçok popüler yerel ödeme seçeneği arasından seçiminizi yapın.
  • Sorunsuz Bilet Onayı: Ödeme tamamlandıktan sonra rezervasyon onayınızı ve biletinizi doğrudan e-posta kutunuza alın.
  • Küresel Müşteri Desteği: Çok dilli müşteri destek ekibimiz rezervasyon değişiklikleri, iptaller veya her türlü sorunuzda size yardımcı olmak için 7/24 hazırdır.
  • Özel uygulama ve üye promosyonları: Airpaz üyeleri için tasarlanmış özel fırsatların ve yalnızca uygulamaya özel indirimlerin tadını çıkarın.
  • Olağanüstü Değer: Seyahat bütçenizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak için özel fırsatlar ve promosyonlu fiyatlar sunuyoruz.

Airpaz'da Ucuz Wizz Air Malta Uçak Bileti Bulma İpuçları

Seyahat bütçenizden daha fazla tasarruf etmek mi istiyorsunuz? Airpaz'daki her seyahatten en iyi şekilde yararlanmak için bu akıllı rezervasyon ipuçlarını izleyin:
  • Önceden Rezervasyon Yapın: Bilet fiyatları kalkış günü yaklaştıkça artma eğilimindedir. En iyi fırsatları ve fiyatları almak için 4–8 hafta önceden rezervasyon yapmayı hedefleyin.
  • Tarihlerde Esnek Olun: Fiyatları birden fazla tarih arasında karşılaştırmak için Airpaz'ın takvim görünümünü kullanın.
  • Hafta İçi Uçun: Salı ve Çarşamba günleri uçuşlar genellikle hafta sonu uçuşlarından daha ucuz bilet fiyatları sunar.
  • Promosyon Avı: Airpaz'ın sayfası ve sayfasında promosyon kodları ve sınırlı süreli Wizz Air Malta fırsatları olup olmadığını düzenli olarak kontrol edin.
  • Yoğun Sezonlardan Kaçının: Okul tatilleri, resmi tatiller ve bayram dönemleri bilet fiyatlarını yükseltir — daha fazla tasarruf etmek için sezon dışında seyahat edin.
  • Birlikte Ayırtın ve Tasarruf Edin: Daha fazla indirimin tadını çıkarmak için uçuşunuzu ve konaklamanızı tek bir rezervasyonda yapın.
  • Airpaz uygulamasıyla ödeyin: Uygulamaya özel promosyon kodları ve yalnızca üyelere özel indirimler genellikle daha düşük uçak bileti fiyatları elde etmenin en iyi yoludur.

Airpaz'da Uçak Bileti Nasıl Rezerve Edilir

Airpaz'da Wizz Air Malta uçak bileti rezervasyonu yapmak için şu basit adımları izleyin:
  1. Airpaz.com'u ziyaret edin veya Airpaz uygulamasını açın, ardından Uçuş seçin.
  2. Kalkış şehrinizi (örn. Kuala Lumpur) ve varış noktanızı (örn. Bali, Singapur veya Bangkok) girin.
  3. Seyahat tarihinizi ve yolcu sayısını seçin.
  4. Mevcut uçuşları görmek için Ara'ya dokunun.
  5. En iyi seçeneği bulmak için fiyat, kalkış saati veya süre gibi filtreleri kullanın, ardından tercih ettiğiniz uçuşu seçin.
  6. Yolcu bilgilerini pasaportunuzda veya kimliğinizde göründüğü gibi (tam ad, doğum tarihi, uyruk ve iletişim bilgileri) eksiksiz bir şekilde doldurun.
  7. Bagaj, koltuk seçimi, yemek veya seyahat sigortası gibi ek hizmetleri (gerekirse) ekleyin.
  8. Rezervasyon bilgilerinizi gözden geçirin.
  9. Bir ödeme yöntemi seçin (kredi/banka kartı, banka havalesi, PayPal veya taksit).
  10. Ödemenizi tamamlayın; e-biletiniz e-postanıza gönderilecek ve uygulamada kullanıma sunulacaktır.

Wizz Air Malta Hakkında SSS

Wizz Air Malta bagaj hakkı sağlıyor mu?
Evet, Wizz Air Malta Yerel & Uluslararası uçuşlar için bagaj hakkı sunar. Detaylar bilet türüne ve varış noktasına göre değişiklik gösterir. Bagaj detaylarını rezervasyon sırasında Airpaz’da görüntüleyebilirsiniz.
Wizz Air Malta web/online check-in sunuyor mu? Ne zaman açılıyor?
Evet, Wizz Air Malta havayolunun web sitesi veya uygulaması üzerinden online check-in hizmeti sunuyor. Planlanan uçuşunuzdan 48 saat önce check-in yapabilirsiniz.
Wizz Air Malta kaç rota sunuyor?
Wizz Air Malta, 671 rota sunarak yolculuğunuz için çeşitli seçenekler sağlar.
Wizz Air Malta şirketi tarafından sunulan en popüler yurt içi rotalar hangileridir?
Wizz Air Malta tarafından sunulan en popüler uluslararası rotalar hangileridir?
Warsaw - Rome arası uçuş, Rome - Madrid arası uçuş, Madrid - Rome arası uçuş, Wizz Air Malta ile en popüler uluslararası güzergâhlardır ve yolcular tarafından yurt dışı seyahatler ile küresel maceralar için tercih edilir.
Wizz Air Malta tarafından sağlanan en popüler ülke destinasyonları hangileridir?
Wizz Air Malta tarafından hizmet verilen popüler ülke destinasyonları İtalya’a Uçuşlar, İspanya’a Uçuşlar, Romanya’a Uçuşlar'dir.
Wizz Air Malta tarafından hizmet verilen en popüler şehir destinasyonları hangileridir?
Rome’a Uçuşlar, Madrid’a Uçuşlar, Barcelona’a Uçuşlar, Wizz Air Malta tarafından hizmet verilen popüler şehir destinasyonlarıdır.
Wizz Air Malta tarafından sağlanan en popüler havalimanı destinasyonları hangileridir?
Airpaz'da Wizz Air Malta uçuşu nasıl rezerve edebilirim?
Airpaz'da Wizz Air Malta uçuşu rezerve etmek için airpaz.com'u ziyaret edin veya Airpaz uygulamasını açın, kalkış ve varış şehirlerini girin, seyahat tarihlerini seçin ve müsait uçuşları arayın. Tercih ettiğiniz uçuşu seçin, yolcu bilgilerini girin ve kayıtlı bagaj, koltuk seçimi veya seyahat sigortası gibi isteğe bağlı ek hizmetleri ekleyin. Ödeme yöntemini seçin, rezervasyonu tamamlayın ve e-biletinizi e-posta ile ve Airpaz'daki Siparişler sayfasında alın.
Airpaz, Wizz Air Malta rezervasyonları için hangi ödeme yöntemlerini kabul ediyor?
Airpaz, Wizz Air Malta uçuşları dahil tüm rezervasyonlar için 100'den fazla ödeme yöntemini destekliyor. Seçenekler arasında kredi ve banka kartları, banka transferleri, sanal hesaplar, dijital cüzdanlar, PayPal ve gişede ödeme yer alıyor.
Wizz Air Malta'ın ana merkezi nerede?
Wizz Air Malta'ın ana merkezi, uçuşlarının büyük çoğunluğunun işletildiği Roma Fiumicino Havalimanı’a Uçuşlar'dir. Daha fazla ayrıntı için Airpaz'daki Roma Fiumicino Havalimanı’a Uçuşlar bilgi sayfasını inceleyebilirsiniz.
Wizz Air Malta rezervasyonuma nasıl ekstra bagaj ekleyebilirim?
Airpaz'da Wizz Air Malta biletinizi rezerve ederken doğrudan ücretli bagaj ekleyebilirsiniz; bu her zaman havalimanında ödemekten daha ucuzdur. Zaten rezervasyon yaptırdınız mı? Endişelenmeyin! Bagajınızı istediğiniz zaman eklemek veya yükseltmek için Airpaz uygulamasındaki veya web sitesindeki Siparişler bölümüne gidin.
Wizz Air Malta uçuşum için hangi belgeleri yanımda bulundurmam gerekiyor?
Yurt içi uçuşlar için geçerli bir kimlik kartı veya pasaport yeterlidir. Uluslararası uçuşlar için seyahat tarihinizden sonra en az 6 ay geçerliliği olan bir pasaport ve varış noktanız için gerekli vizeler gereklidir. Biletinizdeki ismin kimliğinizdeki bilgilerle birebir eşleştiğinden emin olun.
Wizz Air Malta için ucuz bilet almanın en iyi zamanı ne zaman?
Haftanın ortasındaki uçuşlar (Salı-Perşembe arası) genellikle en uygun fiyatlı olanlardır. Okul tatilleri, önemli resmi tatiller, bayram dönemleri ve uzun hafta sonları gibi yoğun dönemlerden kaçınmaya çalışın.
Airpaz, Wizz Air Malta için promosyonlu uçuşlar sunuyor mu?
Evet, Airpaz düzenli olarak Wizz Air Malta güzergahları için uçuş fırsatları ve özel promosyonlar düzenliyor. Şu anda mevcut teklifleri görmek için Airpaz'daki Promosyon veya Fırsatlar sayfasını ziyaret edin.
Airpaz'da Wizz Air Malta biletimi değiştirebilir veya iade talep edebilir miyim?
Evet, yapabilirsiniz. Airpaz hesabınıza giriş yapın, Siparişler'i açın, değiştirmek istediğiniz rezervasyonu seçin, ardından Uçuşu Değiştir veya Para İadesi'ne tıklayın ve adımları takip edin. Uygunluk (ve olası ücretler) tarife türünüze bağlıdır — promosyon tarifeleri genellikle daha katı kurallara sahipken esnek tarifeler daha kolay değişiklik yapmanıza olanak tanır.
Wizz Air Malta uçuşumu iptal ederse ne olur?
Wizz Air Malta uçuşunuzu iptal ederse, havayolunun politikasına bağlı olarak uçuşu değiştirebilir veya iade talep edebilirsiniz. Airpaz uygulamasında veya web sitesinde Siparişler'e gidin ya da Müşteri Desteği ekibimizle iletişime geçin.

Daha fazla önerilen Wizz Air Malta uçuşu

Airpaz Havayolu Ortakları

Cebu Pacific Logo ImagesThai AirAsia Logo ImagesPhilippines AirAsia Logo ImagesWings Air Logo ImagesThai Vietjet Air Logo ImagesPhilippine Airlines Logo ImagesThai Lion Air Logo ImagesIndonesia AirAsia Logo ImagesBatik Air Logo ImagesAirAsia Logo ImagesThai Airways Logo ImagesBatik Air Malaysia Logo ImagesLion Air Logo ImagesVietjet Air Logo ImagesSuper Air Jet Logo ImagesNok Air Logo ImagesCebgo Logo ImagesJeju Air Logo Images
Tüm Havayolu Ortaklarını Görün

Neden Airpaz ile seyahat etmelisiniz

Rezervasyon Deneyiminizi Basitleştirin

Rezervasyon Deneyiminizi Basitleştirin

Rezervasyon süreciniz boyunca esnekliği ve sadeliği hissedin

Geniş Seyahat Ürünü Seçenekleri

Geniş Seyahat Ürünü Seçenekleri

Milyonlarca uygun uçuş ve konaklama ile unutulmaz anlarınızın tadını çıkarın

Her Güne Özel Teklif

Her Güne Özel Teklif

Tüm gezginler için rekabetçi fiyatlarla çeşitli günlük promosyonlar

Online Rezervasyon Uzmanı

Online Rezervasyon Uzmanı

Güvenilir ortaklarımızla birlikte 2011'den bu yana sayısız seyahatçinin ihtiyaçlarını karşılıyoruz

Sevecen Müşteri Desteği

Sevecen Müşteri Desteği

En iyi yardımı veren müşteri desteğimiz, yerel dilinizde 7/24 hizmetinizdedir

Dünyanın Yerel Rezervasyon Heyecanı

Dünyanın Yerel Rezervasyon Heyecanı

Yerel ödeme, para birimi ve dil ile stressiz rezervasyon deneyimi