Cathay Pacific

Cathay Pacific Рейс до Hong Kong

Переглянути список замовлень

Останнє оновлення

Бронюйте та отримуйте найкращі пропозиції авіаквитків Cathay Pacific до міста Hong Kong

Qingdao (TAO)Hong Kong (HKG)
нд, 18 жовт.
Прямий
CXCathay Pacific

Від

US$ 112.46

Ціна/особа

Забронювати
Wuhan (WUH)Hong Kong (HKG)
нд, 18 жовт.
Прямий
CXCathay Pacific

Від

US$ 127.05

Ціна/особа

Забронювати
Taipei (TPE)Hong Kong (HKG)
вт, 6 жовт.
Прямий
CXCathay Pacific

Від

US$ 138.39

Ціна/особа

Забронювати
Shanghai (PVG)Hong Kong (HKG)
сб, 17 жовт.
Прямий
CXCathay Pacific

Від

US$ 145.43

Ціна/особа

Забронювати
Kaohsiung (KHH)Hong Kong (HKG)
пн, 28 вер.
Прямий
CXCathay Pacific

Від

US$ 145.71

Ціна/особа

Забронювати
Shanghai (PVG)Hong Kong (HKG)
сб, 19 вер.
Прямий
CXCathay Pacific

Від

US$ 145.78

Ціна/особа

Забронювати
Shanghai (PVG)Hong Kong (HKG)
вт, 22 вер.
Прямий
CXCathay Pacific

Від

US$ 146.6

Ціна/особа

Забронювати
Shanghai (PVG)Hong Kong (HKG)
нд, 18 жовт.
Прямий
CXCathay Pacific

Від

US$ 146.75

Ціна/особа

Забронювати
Shanghai (PVG)Hong Kong (HKG)
пн, 19 жовт.
Прямий
CXCathay Pacific

Від

US$ 146.75

Ціна/особа

Забронювати
Shanghai (PVG)Hong Kong (HKG)
чт, 22 жовт.
Прямий
CXCathay Pacific

Від

US$ 146.75

Ціна/особа

Забронювати
informationЗверніть увагу, що ціни, вказані на цій сторінці, можуть бути неактуальними і можуть бути змінені без попереднього повідомлення. Ми прагнемо надавати найбільш точну та актуальну інформацію.

Інформація про рейс авіакомпанії Cathay Pacific до міста Hong Kong

Ексклюзивні пропозиції на авіаквитки

Qingdao - Hong Kong, US$ 112.46

Місяць найнижчої ціни

жовт

Знайдіть найкращу подорож та отримайте ідеальний досвід подорожі

Cathay Pacific як ваш супутник на борту

Відчуйте захоплюючу природну красу Hong Kong. Зі своїми знаковими пам'ятками та яскравими туристичними визначними пам'ятками це місце пропонує ідеальне поєднання відпочинку та хвилювання. Створюйте приємні спогади зі своїми близькими в цьому чудовому місті. Щоб супроводжувати вашу подорож, Cathay Pacific пропонує комфортний переліт до місця вашої мрії.

Бездоганний досвід бронювання з Airpaz

Cathay Pacific CX (CPA) виконує рейси зі свого головного хабу в Міжнародний аеропорт Гонконг і має штаб-квартиру в Гонконг. Перш ніж бронювати, перевірте деталі тарифу на сторінці бронювання, оскільки норма провезення багажу, харчування та вибір місця можуть відрізнятися залежно від типу квитка. Це допоможе вам обрати варіант, який найкраще підходить для вашої подорожі.

Дешевий авіаквиток до Hong Kong

Отримуйте спеціальні пропозиції для вашого рейсу з Airpaz. Скористайтеся нашими ексклюзивними акціями, наповненими вигідними пропозиціями, і розпочніть свій політ до Hong Kong з упевненістю та легкістю! Забронюйте дешевий рейс з найкращим досвідом подорожей та неперевершеними заощадженнями.

Перевірте розклад рейсів авіакомпанії Cathay Pacific до міста Hong Kong

Номер рейсуМодель літакаВідправленняПрибуваєМісто відправленняАеропорт вильотуМісто прибуттяАеропорт прибуття
CX798BOEING 737 MAX 800:05
06:05
JakartaCGK
Hong Kong
HKG
Дізнатися ціни
CX5623-01:00
04:40
TokyoHND
Hong Kong
HKG
Дізнатися ціни
CX714Boeing 787-901:45
05:50
SingaporeSIN
Hong Kong
HKG
Дізнатися ціни
CX662Airbus A321 N02:10
08:10
DhakaDAC
Hong Kong
HKG
Дізнатися ціни
CX5625-06:35
10:15
TokyoHND
Hong Kong
HKG
Дізнатися ціни
CX710Boeing 787-907:20
11:35
SingaporeSIN
Hong Kong
HKG
Дізнатися ціни
CX718BOEING 787-908:00
14:10
JakartaCGK
Hong Kong
HKG
Дізнатися ціни
CX5857-08:00
11:55
TokyoNRT
Hong Kong
HKG
Дізнатися ціни
CX780Boeing 777-300ER08:10
14:10
SurabayaSUB
Hong Kong
HKG
Дізнатися ціни
JL7029-09:05
12:15
Osaka KansaiKIX
Hong Kong
HKG
Дізнатися ціни
CX597BOEING 737-800 (WINGLETS)09:05
12:15
Osaka KansaiKIX
Hong Kong
HKG
Дізнатися ціни
CX509-09:25
13:15
TokyoNRT
Hong Kong
HKG
Дізнатися ціни
CX658-09:45
13:55
SingaporeSIN
Hong Kong
HKG
Дізнатися ціни
CX503-09:45
13:05
Osaka KansaiKIX
Hong Kong
HKG
Дізнатися ціни
JL7051-09:45
13:05
Osaka KansaiKIX
Hong Kong
HKG
Дізнатися ціни
CX6321-09:55
13:30
TokyoHND
Hong Kong
HKG
Дізнатися ціни
CX563Airbus A321 N10:00
13:25
NagoyaNGO
Hong Kong
HKG
Дізнатися ціни
CX543-10:05
13:50
TokyoHND
Hong Kong
HKG
Дізнатися ціни
CX652-12:45
17:00
SingaporeSIN
Hong Kong
HKG
Дізнатися ціни
CX5601-12:55
15:35
FukuokaFUK
Hong Kong
HKG
Дізнатися ціни
CX758-13:25
17:35
SingaporeSIN
Hong Kong
HKG
Дізнатися ціни
CX5851-13:40
16:50
Osaka KansaiKIX
Hong Kong
HKG
Дізнатися ціни
CX513BOEING 777-300ER14:00
16:45
FukuokaFUK
Hong Kong
HKG
Дізнатися ціни
CX776BOEING 787-914:20
20:30
JakartaCGK
Hong Kong
HKG
Дізнатися ціни
CX5687-14:25
17:35
Osaka KansaiKIX
Hong Kong
HKG
Дізнатися ціни
CX527-14:50
18:50
TokyoNRT
Hong Kong
HKG
Дізнатися ціни
CX451-15:45
21:30
TokyoNRT
Hong Kong
HKG
Дізнатися ціни
CX734-16:05
20:10
SingaporeSIN
Hong Kong
HKG
Дізнатися ціни
CX565-16:15
21:10
Osaka KansaiKIX
Hong Kong
HKG
Дізнатися ціни
CX784BOEING 737 MAX 816:15
21:25
Bali DenpasarDPS
Hong Kong
HKG
Дізнатися ціни
JL7055-16:15
21:10
Osaka KansaiKIX
Hong Kong
HKG
Дізнатися ціни
CX549-16:20
20:00
TokyoHND
Hong Kong
HKG
Дізнатися ціни
CX531-16:40
22:00
NagoyaNGO
Hong Kong
HKG
Дізнатися ціни
CX589AIRBUS A330-30016:40
19:25
FukuokaFUK
Hong Kong
HKG
Дізнатися ціни
CX5899-17:00
20:10
Osaka KansaiKIX
Hong Kong
HKG
Дізнатися ціни
CX5871-17:05
21:00
TokyoNRT
Hong Kong
HKG
Дізнатися ціни
CX521-17:15
21:10
TokyoNRT
Hong Kong
HKG
Дізнатися ціни
CX507-17:35
20:50
Osaka KansaiKIX
Hong Kong
HKG
Дізнатися ціни
JL7059-17:35
20:50
Osaka KansaiKIX
Hong Kong
HKG
Дізнатися ціни
CX529BOEING 737-800 (WINGLETS)17:40
20:25
FukuokaFUK
Hong Kong
HKG
Дізнатися ціни
CX716BOEING 787-918:00
22:05
SingaporeSIN
Hong Kong
HKG
Дізнатися ціни
CX6323-18:20
22:05
TokyoNRT
Hong Kong
HKG
Дізнатися ціни
CX595-18:30
21:40
Osaka KansaiKIX
Hong Kong
HKG
Дізнатися ціни
CX505-18:30
22:20
TokyoNRT
Hong Kong
HKG
Дізнатися ціни
CX782BOEING 737-800 (WINGLETS)18:50
00:05
Bali DenpasarDPS
Hong Kong
HKG
Дізнатися ціни
CX569-19:25
22:40
Osaka KansaiKIX
Hong Kong
HKG
Дізнатися ціни
CX5647-19:25
23:20
TokyoNRT
Hong Kong
HKG
Дізнатися ціни
CX636-20:05
00:10
SingaporeSIN
Hong Kong
HKG
Дізнатися ціни
CX5651-20:40
00:35
TokyoNRT
Hong Kong
HKG
Дізнатися ціни
CX501-22:00
01:55
TokyoNRT
Hong Kong
HKG
Дізнатися ціни

FAQ про рейс Cathay Pacific до Hong Kong

Чи надає Cathay Pacific багажний норматив для рейсу до Hong Kong?
Так, Cathay Pacific надає норму багажу для рейсів Внутрішній & Міжнародний до Hong Kong. Деталі залежать від типу квитка та напрямку. Інформацію про багаж можна переглянути на Airpaz під час бронювання.
Чи надає Cathay Pacific онлайн-реєстрацію на рейси до Hong Kong?
Так, Cathay Pacific надає можливість онлайн-реєстрації на рейси до Hong Kong, що дозволяє зручно пройти реєстрацію на рейс через вебсайт або застосунок авіакомпанії. Просто дотримуйтесь інструкцій, наданих на Airpaz, щоб завершити процес.
Скільки триває політ до Hong Kong з Cathay Pacific?
Тривалість перельоту до Hong Kong авіакомпанією Cathay Pacific становить приблизно 10год 20хв.
Які аеропорти є найпопулярнішими для прильоту до Hong Kong?
Міжнародний аеропорт Гонконг є найпопулярнішими аеропортами прильоту в Hong Kong. Ці аеропорти пропонують Лаунж, Готель аеропорту, Прокат автомобілів та багато інших зручностей, щоб покращити ваш досвід подорожі. Ви можете переглянути детальну інформацію про послуги та схеми терміналів цих аеропортів.
Які аеропортові маршрути є найпопулярнішими до Hong Kong?
Які міські маршрути є найпопулярнішими до Hong Kong?
політ з Kuala Lumpur в Hong Kong, політ з Manila в Hong Kong, політ з Taipei в Hong Kong є найпопулярнішими міськими маршрутами до Hong Kong. Ці маршрути пропонують зручні пересадки з великих міст.
О котрій годині вилітає найперший політ до Hong Kong з використанням Cathay Pacific?
Найраніший рейс до Hong Kong авіакомпанією Cathay Pacific вилітає о 00:05. Ви можете переглянути цей розклад і порівняти інші доступні варіанти рейсів на Airpaz.
О котрій годині вилітає останній рейс до Hong Kong з використанням Cathay Pacific?
Найпізніший рейс до Hong Kong авіакомпанією Cathay Pacific вилітає о 23:55. Ви можете переглянути цей розклад і порівняти інші доступні варіанти рейсів на Airpaz.

Чому варто подорожувати з Airpaz?

Спростіть своє враження від бронювання

Спростіть своє враження від бронювання

Відчуйте гнучкість і простоту протягом усього процесу бронювання

Широкий вибір туристичних продуктів

Широкий вибір туристичних продуктів

Насолоджуйтесь незабутніми моментами з мільйонами вигідних рейсів та пропозицій

Ексклюзивна пропозиція щодня

Ексклюзивна пропозиція щодня

Різноманітні щоденні акції з конкурентоспроможними цінами для всіх мандрівників

Експерт з онлайн-бронювання

Експерт з онлайн-бронювання

Разом із нашими надійними партнерами ми задовольняємо незліченні потреби мандрівників з 2011 року

Ласкава підтримка клієнтів

Ласкава підтримка клієнтів

Надаючи найкращу допомогу, наша служба підтримки клієнтів доступна 24/7 вашою місцевою мовою

Ажіотаж місцевих бронювань у світі

Ажіотаж місцевих бронювань у світі

Безтурботне бронювання з місцевою оплатою, валютою та мовою