Philippine Airlines

Philippine Airlines Рейс з New York до Manila

Переглянути список замовлень

Останнє оновлення

Забронюйте та отримайте найкращі пропозиції на рейси Philippine Airlines з New York до Manila

New York (JFK)Manila (MNL)
ср, 4 лист.
Прямий
PRPhilippine Airlines

Почати з

US$ 458.89

Ціна/особа

книга
New York (JFK)Manila (MNL)
ср, 30 вер.
Прямий
PRPhilippine Airlines

Почати з

US$ 579.59

Ціна/особа

книга
New York (JFK)Manila (MNL)
ср, 21 жовт.
Прямий
PRPhilippine Airlines

Почати з

US$ 586.97

Ціна/особа

книга
New York (JFK)Manila (MNL)
нд, 30 серп.
Прямий
PRPhilippine Airlines

Почати з

US$ 589.15

Ціна/особа

книга
New York (JFK)Manila (MNL)
нд, 6 вер.
Прямий
PRPhilippine Airlines

Почати з

US$ 590.28

Ціна/особа

книга
New York (JFK)Manila (MNL)
ср, 23 вер.
Прямий
PRPhilippine Airlines

Почати з

US$ 590.37

Ціна/особа

книга
New York (JFK)Manila (MNL)
ср, 16 вер.
Прямий
PRPhilippine Airlines

Почати з

US$ 592.07

Ціна/особа

книга
New York (JFK)Manila (MNL)
ср, 7 жовт.
Прямий
PRPhilippine Airlines

Почати з

US$ 604.21

Ціна/особа

книга
New York (JFK)Manila (MNL)
нд, 20 вер.
Прямий
PRPhilippine Airlines

Почати з

US$ 607.82

Ціна/особа

книга
New York (JFK)Manila (MNL)
нд, 1 лист.
Прямий
PRPhilippine Airlines

Почати з

US$ 614.61

Ціна/особа

книга
informationЗверніть увагу, що ціни, вказані на цій сторінці, можуть бути неактуальними і можуть бути змінені без попереднього повідомлення. Ми прагнемо надавати найбільш точну та актуальну інформацію.

Інформація про рейси Philippine Airlines з New York до Manila

Ексклюзивні пропозиції на авіаквитки

New York - Manila, US$ 458.89

Місяць найнижчої ціни

лист

Загальна кількість напрямків

1

Знайдіть найкращу подорож та отримайте ідеальний досвід подорожі

Насолоджуйтесь захоплюючими пейзажами Manila

Захоплюючі краєвиди Manila роблять це місце мрією для подорожей, де можна прогулятися, насолоджуючись пейзажами та спокійною атмосферою. Плануйте легку та приємну поїздку з друзями та родиною. Щоб зробити вашу відпустку ідеальною, Philippine Airlines готова надати найкращий сервіс і доставити вас із Manila.

Подорожуйте легко та з комфортом разом з Airpaz

Знайдіть рейси Philippine Airlines швидко, легко та доступно за допомогою Airpaz. Лише одним кліком ви зможете насолодитися найкращим та незабутнім польотом з New York до Manila. Крім того, Airpaz пропонує команду підтримки клієнтів, яка завжди готова допомогти вам з будь-якими питаннями. Насолоджуйтесь приємним відпочинком з родиною, не турбуючись про плани подорожі.

Найкращі пропозиції для подорожей з Manila

Отримуйте дешеві квитки лише з Airpaz. Знаходьте найкращі акції та легко бронюйте рейси з Philippine Airlines. Завдяки Airpaz ми гарантуємо вам найкращий політ з New York в Manila. Покращте свою подорож з додатковими опціями, адаптованими до ваших уподобань — від додаткового багажу до харчування на борту та вибору місць. Забронюйте дешевий квиток з найкращим досвідом подорожей та неперевершеними знижками.

Перевірте розклад рейсів Philippine Airlines з New York до Manila

Номер рейсуМодель літакаВідправленняПрибуваєМісто відправленняАеропорт вильотуМісто прибуттяАеропорт прибуття
PR127Airbus A35001:45
06:25 +1d
New YorkJFKManilaMNL

FAQ про рейс Philippine Airlines з New York до Manila

Як довго триває переліт з New York до Manila авіакомпанією Philippine Airlines?
Тривалість польоту з New York до Manila з авіакомпанією Philippine Airlines становить приблизно 15h 40хв.
Чи надає Philippine Airlines норму провезення багажу для рейсів з New York до Manila?
Так, Philippine Airlines надає норму багажу для рейсів Внутрішній & Міжнародний з New York до Manila. Деталі залежать від типу квитка та напрямку. Ви можете переглянути інформацію про багаж на Airpaz під час бронювання.
Чи пропонує Philippine Airlines онлайн-реєстрацію на рейс з New York до Manila?
Так, Philippine Airlines надає онлайн-реєстрацію на рейси з New York до Manila, що дозволяє зручно оформити реєстрацію на рейс через нашу платформу.
Який аеропорт є найпопулярнішим для вильоту з New York?
Міжнародний аеропорт Нью-Йорк — Джон Кеннеді — це найпопулярніші аеропорти вильоту в New York. Ці аеропорти пропонують Інвалідний візок, Банківське обслуговування/банкомат, Зона очікування та багато інших зручностей для покращення вашого досвіду подорожей. Ви можете переглянути детальну інформацію про зручності та планування терміналів у цих аеропортах.
Який аеропорт є найпопулярнішим для прибуття в Manila?
Міжнародний аеропорт імені Ніноя Акіно — це найпопулярніші аеропорти прибуття в Manila. Ці аеропорти пропонують Дитяча кімната, Готель Аеропорт, їдальня та багато інших зручностей для покращення вашого досвіду подорожей. Ви можете переглянути детальну інформацію про зручності та планування терміналів у цих аеропортах.
Які аеропортні маршрути є найпопулярнішими з New York?
політ з Міжнародний аеропорт Нью-Йорк — Джон Кеннеді в Міжнародний аеропорт імені Ніноя Акіно — це найпопулярніші аеропортові маршрути з New York. Ці маршрути пропонують зручні пересадки для вашої подорожі.
Які аеропортні маршрути є найпопулярнішими до Manila?
Які міські маршрути є найпопулярнішими до Manila?
політ з Davao City в Manila, політ з Tacloban в Manila, політ з Cebu в Manila є найпопулярнішими міськими маршрутами до Manila. Ці маршрути пропонують зручні сполучення з великих міст.
О котрій годині вилітає найперший політ від New York до Manila з використанням Philippine Airlines?
Найраніший рейс з New York до Manila з авіакомпанією Philippine Airlines вилітає о 01:45. Ви можете переглянути цей розклад і порівняти інші доступні варіанти рейсів на Airpaz.
О котрій годині вилітає останній рейс з New York до Manila з використанням Philippine Airlines?
Найпізніший рейс з New York до Manila з авіакомпанією Philippine Airlines вилітає о 02:45. Ви можете переглянути цей розклад і порівняти інші доступні варіанти рейсів на Airpaz.

Чому варто подорожувати з Airpaz

Спростіть своє враження від бронювання

Спростіть своє враження від бронювання

Відчуйте гнучкість і простоту протягом усього процесу бронювання

Широкий вибір туристичних продуктів

Широкий вибір туристичних продуктів

Насолоджуйтесь незабутніми моментами з мільйонами вигідних рейсів та пропозицій

Ексклюзивна пропозиція щодня

Ексклюзивна пропозиція щодня

Різноманітні щоденні акції з конкурентоспроможними цінами для всіх мандрівників

Експерт з онлайн-бронювання

Експерт з онлайн-бронювання

Разом із нашими надійними партнерами ми задовольняємо незліченні потреби мандрівників з 2011 року

Ласкава підтримка клієнтів

Ласкава підтримка клієнтів

Надаючи найкращу допомогу, наша служба підтримки клієнтів доступна 24/7 вашою місцевою мовою

Ажіотаж місцевих бронювань у світі

Ажіотаж місцевих бронювань у світі

Безтурботне бронювання з місцевою оплатою, валютою та мовою