Asterolithos Images
Asterolithos Images_1
Asterolithos Images_2
Asterolithos Images_3
Asterolithos Images_4
Asterolithos Images_5
pagination Покажи всички снимки

Преглед

Стая

Подробности

Политики

Местоположение

съоръжения

ЧЗВ

9.2 Изключителен
620 Прегледи

Asterolithos

Съоръжения и услуги

24-часова рецепция
Интернет услуги
Летищен трансфер
Безплатен Wi-Fi

Местоположение

Danezi M., Fira City Centre, Fira 84700

map

За този имот

Offering a terrace, Asterolithos is located in the centre of Fira Town, within walking distance of the Caldera. Free WiFi is provided throughout the property. All air-conditioned accommodation types come with a flat-screen TV, a fridge and a kettle. There is a private bathroom with a shower and a hairdryer in each unit. Towels are offered. The lively centre of Fira with various bars, restaurants and shops is easily accessible on foot. The nearest airport is Santorini (Thira) Airport, 4 km from Asterolithos.

Говорим език

English, Greek

Политика на собствеността

Време за настаняване

Започва в 15.00

Време за напускане

Завършва в 11.00

Интернет

WiFi is available in all areas and is free of charge.

Паркинг

No parking available.

Политика За Домашни Любимци

Pets are not allowed.

Правила За Деца И Допълнителни Легла

Children of any age are allowed. Children up to and including 5 years old stay for free when using an existing bed. You haven't added any cots. You haven't added any extra beds.

Забележки За Хотела

Please inform Asterolithos in advance of your expected arrival time. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly with the contact details provided in your confirmation.

Местоположение

Danezi M.

, Fira City Centre, Fira 84700

Hotel Image Map

Съоръжения и услуги

Достъп до интернет

Безплатен Wi-Fi във всички стаи

Общ

WiFi във всички зони

Общи части

Тераса

Почистване

Използване на почистващи химикали, които са ефективни срещу коронавирус

Разни

Стаи за непушачи

Отопление

Климатик

Обособена зона за пушене

Семейни стаи

Транспорт

Трансфер до летището (допълнително заплащане)

Летищен трансфер

Коли под наем

Услуги

Безплатен Wi-Fi

WiFi

Интернет услуги

Услуги на рецепцията

Съхранение на багаж

Сейф

24-часова рецепция

Услуги по почистване

Ежедневно обслужване от камериерки

Функции за безопасност

Персоналът спазва всички протоколи за безопасност, както е указано от местните власти

ЧЗВ

Колко далеч се намира Asterolithos от Fira?
Само е далеч от Asterolithos, за да достигне Fira
Asterolithos предоставя ли Wi-Fi?
В хотела е осигурен безплатен Wi-Fi. Всички гости имат достъп до Wi-Fi както за работа, така и за отдих.
Asterolithos разполага ли с плувен басейн?
Не, Asterolithos няма басейн. Въпреки това гостите могат да се възползват максимално от различни други удобства, за да подобрят изживяването си.
Предоставя ли Asterolithos услуги за трансфер от и до летището?
Да, гостите могат да се възползват от услугите за летищен трансфер, едно от многото удобни съоръжения, предоставяни от Asterolithos
Какво е времето за настаняване и напускане в Asterolithos?
Гостите са добре дошли да се регистрират на 15:00, докато напускането е възможно на 05:00

Не пропускайте!

Изследвайте света и останете навсякъде удобно