Преглед
Стая
Подробности
Политики
Местоположение
съоръжения
ЧЗВ
9.2 Изключителен
620 Прегледи
Asterolithos
Съоръжения и услуги
Местоположение

За този имот
Offering a terrace, Asterolithos is located in the centre of Fira Town, within walking distance of the Caldera. Free WiFi is provided throughout the property.
All air-conditioned accommodation types come with a flat-screen TV, a fridge and a kettle. There is a private bathroom with a shower and a hairdryer in each unit. Towels are offered.
The lively centre of Fira with various bars, restaurants and shops is easily accessible on foot. The nearest airport is Santorini (Thira) Airport, 4 km from Asterolithos.
Говорим език
Политика на собствеността
Време за настаняване
Започва в 15.00
Време за напускане
Завършва в 11.00
Интернет
Паркинг
Политика За Домашни Любимци
Pets are not allowed.
Правила За Деца И Допълнителни Легла
Children of any age are allowed.
Children up to and including 5 years old stay for free when using an existing bed.
You haven't added any cots.
You haven't added any extra beds.
Забележки За Хотела
Местоположение
Съоръжения и услуги
Достъп до интернет
Безплатен Wi-Fi във всички стаи
Общ
WiFi във всички зони
Общи части
Тераса
Почистване
Използване на почистващи химикали, които са ефективни срещу коронавирус
Разни
Стаи за непушачи
Отопление
Климатик
Обособена зона за пушене
Семейни стаи
Транспорт
Трансфер до летището (допълнително заплащане)
Летищен трансфер
Коли под наем
Услуги
Безплатен Wi-Fi
Интернет услуги
Услуги на рецепцията
Съхранение на багаж
Сейф
24-часова рецепция
Услуги по почистване
Ежедневно обслужване от камериерки
Функции за безопасност
Персоналът спазва всички протоколи за безопасност, както е указано от местните власти
ЧЗВ
Само е далеч от Asterolithos, за да достигне Fira
В хотела е осигурен безплатен Wi-Fi. Всички гости имат достъп до Wi-Fi както за работа, така и за отдих.
Не, Asterolithos няма басейн. Въпреки това гостите могат да се възползват максимално от различни други удобства, за да подобрят изживяването си.
Да, гостите могат да се възползват от услугите за летищен трансфер, едно от многото удобни съоръжения, предоставяни от Asterolithos
Гостите са добре дошли да се регистрират на 15:00, докато напускането е възможно на 05:00
Имоти в близост
Популярни хотели
Studio one bedroom apartmentVilla Sommerwind - WG 02 mit Terrasse, Kamin und SaunaApartment Callejón Tirso de MolinaRefined City Pad in Central Melbourne with PoolRiverside luxury suitesAppartement Flaine, 3 pièces, 6 personnes - FR-1-425-106Kuća za odmor La ŠtuCalifornia Diamond ApartmentVilla DianaLeuca 31Safari Lodge Grou, luxe kamperen op een eiland!South Pearl Apart HotelПарк РивьераDesign apartment Ocean Garden, Playa ParaisoVCV Apartamento Las Rocas BeachGreenTree Inn Changzhou Jintan district Zhixi Town South Zhenxing Road Express Hotel1 Bedroom Lovely Apartment In BrodaricaSvea Deluxe ApartmentSams SnugCasa em Búzios no Condomínio Jardim do Lago
Не пропускайте!
Изследвайте света и останете навсякъде удобно