Преглед
Стая
Подробности
Политики
Местоположение
съоръжения
ЧЗВ
9.2 Изключителен
620 Прегледи
Asterolithos
Съоръжения и услуги
Местоположение

За този имот
Offering a terrace, Asterolithos is located in the centre of Fira Town, within walking distance of the Caldera. Free WiFi is provided throughout the property.
All air-conditioned accommodation types come with a flat-screen TV, a fridge and a kettle. There is a private bathroom with a shower and a hairdryer in each unit. Towels are offered.
The lively centre of Fira with various bars, restaurants and shops is easily accessible on foot. The nearest airport is Santorini (Thira) Airport, 4 km from Asterolithos.
Говорим език
Политика на собствеността
Време за настаняване
Започва в 15.00
Време за напускане
Завършва в 11.00
Интернет
Паркинг
Политика За Домашни Любимци
Pets are not allowed.
Правила За Деца И Допълнителни Легла
Children of any age are allowed.
Children up to and including 5 years old stay for free when using an existing bed.
You haven't added any cots.
You haven't added any extra beds.
Забележки За Хотела
Местоположение
Съоръжения и услуги
Достъп до интернет
Безплатен Wi-Fi във всички стаи
Общ
WiFi във всички зони
Общи части
Тераса
Почистване
Използване на почистващи химикали, които са ефективни срещу коронавирус
Разни
Стаи за непушачи
Отопление
Климатик
Обособена зона за пушене
Семейни стаи
Транспорт
Трансфер до летището (допълнително заплащане)
Летищен трансфер
Коли под наем
Услуги
Безплатен Wi-Fi
Интернет услуги
Услуги на рецепцията
Съхранение на багаж
Сейф
24-часова рецепция
Услуги по почистване
Ежедневно обслужване от камериерки
Функции за безопасност
Персоналът спазва всички протоколи за безопасност, както е указано от местните власти
ЧЗВ
Само е далеч от Asterolithos, за да достигне Fira
В хотела е осигурен безплатен Wi-Fi. Всички гости имат достъп до Wi-Fi както за работа, така и за отдих.
Не, Asterolithos няма басейн. Въпреки това гостите могат да се възползват максимално от различни други удобства, за да подобрят изживяването си.
Да, гостите могат да се възползват от услугите за летищен трансфер, едно от многото удобни съоръжения, предоставяни от Asterolithos
Гостите са добре дошли да се регистрират на 15:00, докато напускането е възможно на 05:00
Имоти в близост
Популярни хотели
Katakeri Deluxe Holiday HomesMedrano suitsNina's guesthouseTolemaide ApartmentAbrahama Comfort ApartmentsStone Creek RetreatSparrow House BirAppartamento Savonarola GallipoliGibbs Mountain by Escape to Blue RidgeDepartamento Completo AmuebladoCharming Studio in central LisbonOverlook 3210 Modern Luxury In Heart Of KnoxvilleApartment Portside Estepona by InterhomeHaus Vier Jahreszeiten am See HS 939rentBCN City Center ApartmentIl giardino degli uliviValras-plage studioWhiz Prime Hotel Sudirman PekanbaruCosy Studio near Eiffel TowerApartmán Petra Clinic Javor
Не пропускайте!
Изследвайте света и останете навсякъде удобно