Prehľad
Izba
Podrobnosti
Zásady
Poloha
Zariadenia
FAQ
9.2 Výnimočné
620 Recenzie
Asterolithos
Zariadenia a služby
Poloha

O tejto nehnuteľnosti
Offering a terrace, Asterolithos is located in the centre of Fira Town, within walking distance of the Caldera. Free WiFi is provided throughout the property.
All air-conditioned accommodation types come with a flat-screen TV, a fridge and a kettle. There is a private bathroom with a shower and a hairdryer in each unit. Towels are offered.
The lively centre of Fira with various bars, restaurants and shops is easily accessible on foot. The nearest airport is Santorini (Thira) Airport, 4 km from Asterolithos.
Hovorený jazyk
Zásady vlastníctva
Čas registrácie
Začína o 15.00
Čas odchodu
Končí o 11.00
Internet
Parkovisko
Pravidla Pre Domace Zvierata
Pets are not allowed.
Pravidla Pre Deti A Pristelky
Children of any age are allowed.
Children up to and including 5 years old stay for free when using an existing bed.
You haven't added any cots.
You haven't added any extra beds.
Poznamky K Hotelu
Poloha
Zariadenia a služby
Bezpečnostné prvky
Zamestnanci dodržiavajú všetky bezpečnostné protokoly podľa pokynov miestnych orgánov
Doprava
Kyvadlová doprava na letisko (za príplatok)
Kyvadlová doprava na letisko
Požičovňa áut
Prístup na internet
Bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých izbách
Recepčné služby
Úschovňa batožiny
Bezpečnostná schránka
24-hodinová recepcia
Služby
Bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet
Internetové služby
Spoločné priestory
Terasa
Upratovacie služby
Denné upratovanie
Všeobecné
WiFi dostupné vo všetkých priestoroch
Zmiešaný
Nefajčiarske izby
Vykurovanie
Klimatizácia
Vyhradený priestor pre fajčiarov
Rodinné izby
Čistenie
Používanie čistiacich chemikálií, ktoré sú účinné proti koronavírusu
FAQ
Do mesta Fira je to od Asterolithos len
V hoteli je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Všetci hostia majú prístup k wi-fi pre prácu aj voľný čas.
Nie, Asterolithos nemá bazén. Napriek tomu môžu hostia využiť rôzne ďalšie zariadenia na zlepšenie svojho zážitku.
Áno, hostia môžu využiť letiskový transfer, ktorý je jedným z mnohých komfortných zariadení, ktoré poskytuje Asterolithos
Hostia sa môžu zaregistrovať na 15:00, zatiaľ čo odhlásenie je k dispozícii na 05:00
Nehnuteľnosti v okolí
Obľúbené hotely
CASA PENELOPE 'Le VILLETTE'Beautiful Home In Brovst With WifiWeinesya Sun7Casa San Giovanni with Seaview, 2BDR, Balcony, easy from Free Parking! and Trainاستديو فخم بمدخل ذاتيPanoráma VendégházApto aconchegante quarto e sala reversívelMaison agréable 6 pers à l'Ile Grande, proche plages en PLEUMEUR-BODOU REF-268Finca recreativa la guairaHotel Deep MahalCăn hộ SwanbayAnneta Home by RentalsPro - Kallithea HalkidikiApartments by the sea Kukljica, Ugljan - 8283Best Western Plus Caldwell Inn & SuitesCozy stay in the heart of WarsawSuperbe villa sur toit uniqueCozy Home In Heggedal With House A Panoramic ViewApartment Jelsa 4595cBeach Villa Ayu at Sumberkima BeachSea View 2 bed room and 2 bad room Muong Thanh
Nenechajte si to ujsť!
Preskúmajte svet a pohodlne sa ubytujte kdekoľvek