Asterolithos Images
Asterolithos Images_1
Asterolithos Images_2
Asterolithos Images_3
Asterolithos Images_4
Asterolithos Images_5
pagination Zobraziť všetky fotografie

Prehľad

Izba

Podrobnosti

Zásady

Poloha

Zariadenia

FAQ

9.2 Výnimočné
620 Recenzie

Asterolithos

Zariadenia a služby

24-hodinová recepcia
Internetové služby
Kyvadlová doprava na letisko
Bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet

Poloha

Danezi M., Fira City Centre, Fira 84700

map

O tejto nehnuteľnosti

Offering a terrace, Asterolithos is located in the centre of Fira Town, within walking distance of the Caldera. Free WiFi is provided throughout the property. All air-conditioned accommodation types come with a flat-screen TV, a fridge and a kettle. There is a private bathroom with a shower and a hairdryer in each unit. Towels are offered. The lively centre of Fira with various bars, restaurants and shops is easily accessible on foot. The nearest airport is Santorini (Thira) Airport, 4 km from Asterolithos.

Hovorený jazyk

English, Greek

Zásady vlastníctva

Čas registrácie

Začína o 15.00

Čas odchodu

Končí o 11.00

Internet

WiFi is available in all areas and is free of charge.

Parkovisko

No parking available.

Pravidla Pre Domace Zvierata

Pets are not allowed.

Pravidla Pre Deti A Pristelky

Children of any age are allowed. Children up to and including 5 years old stay for free when using an existing bed. You haven't added any cots. You haven't added any extra beds.

Poznamky K Hotelu

Please inform Asterolithos in advance of your expected arrival time. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly with the contact details provided in your confirmation.

Poloha

Danezi M.

, Fira City Centre, Fira 84700

Hotel Image Map

Zariadenia a služby

Bezpečnostné prvky

Zamestnanci dodržiavajú všetky bezpečnostné protokoly podľa pokynov miestnych orgánov

Doprava

Kyvadlová doprava na letisko (za príplatok)

Kyvadlová doprava na letisko

Požičovňa áut

Prístup na internet

Bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých izbách

Recepčné služby

Úschovňa batožiny

Bezpečnostná schránka

24-hodinová recepcia

Služby

Bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet

WiFi

Internetové služby

Spoločné priestory

Terasa

Upratovacie služby

Denné upratovanie

Všeobecné

WiFi dostupné vo všetkých priestoroch

Zmiešaný

Nefajčiarske izby

Vykurovanie

Klimatizácia

Vyhradený priestor pre fajčiarov

Rodinné izby

Čistenie

Používanie čistiacich chemikálií, ktoré sú účinné proti koronavírusu

FAQ

Ako ďaleko sa nachádza Asterolithos od mesta Fira?
Do mesta Fira je to od Asterolithos len
Poskytuje Asterolithos Wi-Fi?
V hoteli je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Všetci hostia majú prístup k wi-fi pre prácu aj voľný čas.
Má Asterolithos bazén?
Nie, Asterolithos nemá bazén. Napriek tomu môžu hostia využiť rôzne ďalšie zariadenia na zlepšenie svojho zážitku.
Poskytuje Asterolithos služby letiskového transferu?
Áno, hostia môžu využiť letiskový transfer, ktorý je jedným z mnohých komfortných zariadení, ktoré poskytuje Asterolithos
Aké sú hodiny registrácie a odhlásenia v ubytovaní Asterolithos?
Hostia sa môžu zaregistrovať na 15:00, zatiaľ čo odhlásenie je k dispozícii na 05:00

Nehnuteľnosti v okolí