Asterolithos Images
Asterolithos Images_1
Asterolithos Images_2
Asterolithos Images_3
Asterolithos Images_4
Asterolithos Images_5
pagination Näytä kaikki valokuvat

Yleiskatsaus

Huone

Yksityiskohdat

Käytännöt

Sijainti

Palvelut

FAQ

9.2 Poikkeuksellinen
620 Arvostelut

Asterolithos

Tilat ja palvelut

24h-vastaanotto
Internet-palvelut
Lentokenttäkuljetus
Ilmainen WiFi

Sijainti

Tietoja tästä kiinteistöstä

Puhuttu kieli

Kiinteistösäännöt

Sisäänkirjautumisaika

Alkaa 15.00

Uloskirjautumisaika

Päättyy 11.00

Internet

Pysakointi

Lemmikkielainkaytanto

Pets are not allowed.

Lapsia Ja Lisavuoteita Koskevat Saannot

Hotellin Huomautukset

Sijainti

Tilat ja palvelut

Internet-yhteys

Ilmainen Wi-Fi kaikissa huoneissa

Kuljetus

Lentokenttäkuljetus (lisämaksu)

Lentokenttäkuljetus

Autonvuokraus

Palvelut

Ilmainen WiFi

Internet-palvelut

Puhdistus

Coronavirusta vastaan tehoavien puhdistuskemikaalien käyttö

Sekalaiset

Savuttomia huoneita

Lämmitys

Ilmastointi

Nimetty tupakointialue

Perhehuoneita

Siivouspalvelut

Päivittäinen siivouspalvelu

Turvaominaisuudet

Henkilökunta noudattaa kaikkia paikallisten viranomaisten antamia turvallisuusohjeita

Vastaanottopalvelut

Matkatavarasäilytys

Tallelokero

24h-vastaanotto

Yhteiset alueet

terassi

Yleistä

WiFi saatavilla kaikilla alueilla

FAQ

Kuinka kaukana Asterolithos sijaitsee kohteesta Fira?
Se on vain :n päässä kohteesta Asterolithos saavuttaakseen Fira:n
Tarjoaako Asterolithos Wi-Fi-yhteyttä?
Hotellissa on ilmainen Wi-Fi. Kaikki asiakkaat voivat käyttää wifi-yhteyttä sekä työhön että vapaa-aikaan.
Onko hotellissa Asterolithos uima-allas?
Ei, hotellissa Asterolithos ei ole uima-allasta. Siitä huolimatta vieraat voivat hyödyntää monia muita tiloja parantaakseen kokemustaan.
Tarjoaako Asterolithos lentokenttäkuljetuspalveluja?
Kyllä, vieraat voivat hyödyntää lentokenttäkuljetuspalveluja, jotka ovat yksi Asterolithos:n tarjoamista monista kätevistä palveluista
Mitkä ovat majoituspaikan Asterolithos sisään- ja uloskirjautumisajat?
Asiakkaat voivat kirjautua sisään osoitteessa 15:00, kun taas uloskirjautuminen on mahdollista osoitteessa 05:00

Kiinteistöjä Lähistöllä

Älä jää paitsi!

Tutustu maailmaan ja pysy missä tahansa kätevästi