Yleiskatsaus
Huone
Yksityiskohdat
Käytännöt
Sijainti
Palvelut
FAQ
9.2 Poikkeuksellinen
620 Arvostelut
Asterolithos
Tilat ja palvelut
Sijainti

Tietoja tästä kiinteistöstä
Offering a terrace, Asterolithos is located in the centre of Fira Town, within walking distance of the Caldera. Free WiFi is provided throughout the property.
All air-conditioned accommodation types come with a flat-screen TV, a fridge and a kettle. There is a private bathroom with a shower and a hairdryer in each unit. Towels are offered.
The lively centre of Fira with various bars, restaurants and shops is easily accessible on foot. The nearest airport is Santorini (Thira) Airport, 4 km from Asterolithos.
Puhuttu kieli
Kiinteistösäännöt
Sisäänkirjautumisaika
Alkaa 15.00
Uloskirjautumisaika
Päättyy 11.00
Internet
Pysakointi
Lemmikkielainkaytanto
Pets are not allowed.
Lapsia Ja Lisavuoteita Koskevat Saannot
Children of any age are allowed.
Children up to and including 5 years old stay for free when using an existing bed.
You haven't added any cots.
You haven't added any extra beds.
Hotellin Huomautukset
Sijainti
Tilat ja palvelut
Internet-yhteys
Ilmainen Wi-Fi kaikissa huoneissa
Kuljetus
Lentokenttäkuljetus (lisämaksu)
Lentokenttäkuljetus
Autonvuokraus
Palvelut
Ilmainen WiFi
Internet-palvelut
Puhdistus
Coronavirusta vastaan tehoavien puhdistuskemikaalien käyttö
Sekalaiset
Savuttomia huoneita
Lämmitys
Ilmastointi
Nimetty tupakointialue
Perhehuoneita
Siivouspalvelut
Päivittäinen siivouspalvelu
Turvaominaisuudet
Henkilökunta noudattaa kaikkia paikallisten viranomaisten antamia turvallisuusohjeita
Vastaanottopalvelut
Matkatavarasäilytys
Tallelokero
24h-vastaanotto
Yhteiset alueet
terassi
Yleistä
WiFi saatavilla kaikilla alueilla
FAQ
Se on vain :n päässä kohteesta Asterolithos saavuttaakseen Fira:n
Hotellissa on ilmainen Wi-Fi. Kaikki asiakkaat voivat käyttää wifi-yhteyttä sekä työhön että vapaa-aikaan.
Ei, hotellissa Asterolithos ei ole uima-allasta. Siitä huolimatta vieraat voivat hyödyntää monia muita tiloja parantaakseen kokemustaan.
Kyllä, vieraat voivat hyödyntää lentokenttäkuljetuspalveluja, jotka ovat yksi Asterolithos:n tarjoamista monista kätevistä palveluista
Asiakkaat voivat kirjautua sisään osoitteessa 15:00, kun taas uloskirjautuminen on mahdollista osoitteessa 05:00
Kiinteistöjä Lähistöllä
Suosittuja hotelleja
SOTIRIA APARTMENTKathys HomePensiune păstrăvărie La pintea haiducuYarra River Luxury 1BD ApartmentUrlaub am Bauernhof HöbartenWork FrHome,10AM-6PM DAY USE, Shaftsbury@CyberjayaApartmány Lipno - FrymburkAccomodo MIB61 Bivano MaciachiniHoliday home LJUSTERÖ IVApartamento nuevo,confortable, centro de la ciudad para 4 personasVilla Saint Fort - Résidence ServicesApartmani MiočevJudith Apartman BalatonlelleKuala Selangor Botanic 4R3B Homestay 15paxWestside WonderSeacoast reatretGuest House Villa KosaCasa vicino al mareLagoa EcoTowers Resorte 7 PessoasHoliday Home Keti
Älä jää paitsi!
Tutustu maailmaan ja pysy missä tahansa kätevästi
Lento kohteeseen BangkokLento kohteeseen Kuala LumpurLento kohteeseen PhuketLento kohteeseen ManilaLento kohteeseen Chiang MaiLento kohteeseen Bali DenpasarLento kohteeseen KrabiLento kohteeseen Ho Chi Minh CityLento kohteeseen CebuLento kohteeseen HanoiLento kohteeseen BoracayLento kohteeseen Singapore