Огляд
Кімнати
Подробиці
Політика
Місцезнаходження
Зручності
ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ
9.2 Винятковий
620 Огляди
Asterolithos
Зручності та послуги
Місцезнаходження

Про властивість
Offering a terrace, Asterolithos is located in the centre of Fira Town, within walking distance of the Caldera. Free WiFi is provided throughout the property.
All air-conditioned accommodation types come with a flat-screen TV, a fridge and a kettle. There is a private bathroom with a shower and a hairdryer in each unit. Towels are offered.
The lively centre of Fira with various bars, restaurants and shops is easily accessible on foot. The nearest airport is Santorini (Thira) Airport, 4 km from Asterolithos.
Мова, якою розмовляють
Політика власності
Час заселення
Починається в 15.00
Час виселення
Закінчується через 11.00
Інтернет
Паркування
Політика Щодо Домашніх Тварин
Pets are not allowed.
Політика Розміщення Дітей Та Додаткових Ліжок
Children of any age are allowed.
Children up to and including 5 years old stay for free when using an existing bed.
You haven't added any cots.
You haven't added any extra beds.
Примітки Щодо Готелю
Місцезнаходження
Зручності та послуги
Доступ до Інтернету
Безкоштовний Wi-Fi у всіх номерах
Загальний
Wi-Fi доступний у всіх зонах
Клінінгові послуги
Щоденні послуги покоївки
Місця загального користування
Тераса
Послуги
Безкоштовний Wi-Fi
Інтернет-послуги
Послуги рецепції
Камера зберігання багажу
Сейф
Цілодобова стійка реєстрації
Різне
Номери для некурців
Опалення
Кондиціонер
Спеціальне місце для куріння
Сімейні номери
Транспорт
Трансфер до/з аеропорту (за додаткову плату)
Трансфер до аеропорту
Оренда автомобіля
Функції безпеки
Персонал дотримується всіх протоколів безпеки відповідно до вказівок місцевої влади
прибирання
Використання хімічних засобів для чищення, ефективних проти коронавірусу
ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ
До Fira від готелю Asterolithos лише
У готелі надається безкоштовний Wi-Fi. Усі гості можуть користуватися Wi-Fi як для роботи, так і для відпочинку.
Ні, у Asterolithos немає басейну. Тим не менш, гості можуть максимально використати різноманітні інші зручності, щоб покращити свій досвід.
Так, гості можуть скористатися послугами трансферу з/до аеропорту, однією з багатьох зручних зручностей, які надає Asterolithos
Гості можуть зареєструватися за адресою 15:00, а виїхати за адресою 05:00
Нерухомість поблизу
Популярні готелі
Zum Bürgerhof PetraResort Style Getaway(Sleeps 14) Movie Room & Hot TubApartmán MarikaMeekatharra Outback Beach HouseM&N ApartmentsWest London Period 3 Bed Family HomeSpacious cocoon in the city of CaenDom NasutówEleni Di Mare24 Sunshine RiseLa Casa de PedraKüstenblick 3Tisalaya 66, zona tranquila ajardinada internet 300 Mbps*NEW* Chic Guest Suite - Nr Wembley stadiumLong Stay Business Apartment by Furnished Accommodation Liverpool - Free Parking - WifiSPAWORLD HOTEL&RESORTLoft de diseño junto a la dama de ElcheWhite Eagle Cruises SkopelosJade - Luxury & Boutique SuiteAppartement 4 Chambres pour Professionnels à Brest
Не пропустіть!
Досліджуйте світ і залишайтеся в будь-якому зручному місці