Pregled
Sobe
Detalji
Politike
Lokacija
Objekti
Pitanja
9.2 Iznimna
620 Recenzije
Asterolithos
Sadržaji i usluge
Lokacija

O ovoj nekretnini
Offering a terrace, Asterolithos is located in the centre of Fira Town, within walking distance of the Caldera. Free WiFi is provided throughout the property.
All air-conditioned accommodation types come with a flat-screen TV, a fridge and a kettle. There is a private bathroom with a shower and a hairdryer in each unit. Towels are offered.
The lively centre of Fira with various bars, restaurants and shops is easily accessible on foot. The nearest airport is Santorini (Thira) Airport, 4 km from Asterolithos.
Jezik koji se govori
Pravila o nekretninama
Vrijeme prijave
Počinje u 15.00
Vrijeme odjave
Završava za 11.00
Internet
Parkiraliste
Pravila O Kucnim Ljubimcima
Pets are not allowed.
Pravila Za Djecu I Pomocne Krevete
Children of any age are allowed.
Children up to and including 5 years old stay for free when using an existing bed.
You haven't added any cots.
You haven't added any extra beds.
Napomene Hotela
Lokacija
Sadržaji i usluge
Općenito
WiFi dostupan u svim područjima
Prijevoz
Prijevoz do zračne luke (uz nadoplatu)
Prijevoz do zračne luke
Najam automobila
Pristup internetu
Besplatan Wi-Fi u svim sobama
Razno
Sobe za nepušače
Grijanje
Klimatizacija
Određen prostor za pušenje
Obiteljske sobe
Sigurnosne značajke
Osoblje slijedi sve sigurnosne protokole prema uputama lokalnih vlasti
Usluge
Besplatan WiFi
Internetske usluge
Usluge recepcije
Skladištenje prtljage
Sef
Recepcija radi 24 sata
Usluge čišćenja
Svakodnevna usluga spremačice
Zajednički prostori
terasa
Čišćenje
Korištenje kemikalija za čišćenje koje su učinkovite protiv koronavirusa
Pitanja
Samo je udaljen od Asterolithos da bi se doseglo Fira
U hotelu je dostupan besplatni Wi-Fi. Svi gosti mogu pristupiti WiFi-ju za posao i slobodno vrijeme.
Ne, Asterolithos nema bazen. Ipak, gosti mogu maksimalno iskoristiti razne druge sadržaje kako bi poboljšali svoje iskustvo.
Da, gosti mogu iskoristiti usluge prijevoza iz zračne luke, jednu od mnogih praktičnih pogodnosti koje nudi Asterolithos
Gosti se mogu prijaviti u 15:00 dok je odjava dostupna u 05:00
Smještaji u blizini
Popularni hoteli
M Royal Hotel Aung BanCasa Vero 2Continental 118, 1BR, Pool, Gulf Front, Wi-Fi, Sleeps 6Chic & bright flat near Holyrood ParkHercule Furnished flatCozy Apartment In Pula With KitchenBaseraLodge CowbellRIPOLI APARTMENTTRÍPLEX CON TXOKO EN EZCARAYLe Case dei pescatori - CoccoDrake PlaceBelvilla by OYO Villa EireneBaan Kiang ChanFerienhaus in Karcino mit Terrasse, Grill und GartenEla Forest StayVienna Classic Hotel Zhangzhou Longchi CenterAlacati Villa Cocco-BelloApartment Poinciana-4Cala Reale 101
Ne propustite!
Istražite svijet i udobno se smjestite bilo gdje