Asterolithos Images
Asterolithos Images_1
Asterolithos Images_2
Asterolithos Images_3
Asterolithos Images_4
Asterolithos Images_5
pagination Prikaži sve fotografije

Pregled

Sobe

Detalji

Politike

Lokacija

Objekti

Pitanja

9.2 Iznimna
620 Recenzije

Asterolithos

Sadržaji i usluge

Recepcija radi 24 sata
Internetske usluge
Prijevoz do zračne luke
Besplatan WiFi

Lokacija

O ovoj nekretnini

Offering a terrace, Asterolithos is located in the centre of Fira Town, within walking distance of the Caldera. Free WiFi is provided throughout the property. All air-conditioned accommodation types come with a flat-screen TV, a fridge and a kettle. There is a private bathroom with a shower and a hairdryer in each unit. Towels are offered. The lively centre of Fira with various bars, restaurants and shops is easily accessible on foot. The nearest airport is Santorini (Thira) Airport, 4 km from Asterolithos.

Jezik koji se govori

Pravila o nekretninama

Vrijeme prijave

Počinje u 15.00

Vrijeme odjave

Završava za 11.00

Internet

Parkiraliste

Pravila O Kucnim Ljubimcima

Pets are not allowed.

Pravila Za Djecu I Pomocne Krevete

Napomene Hotela

Please inform Asterolithos in advance of your expected arrival time. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly with the contact details provided in your confirmation.

Lokacija

Sadržaji i usluge

Općenito

WiFi dostupan u svim područjima

Prijevoz

Prijevoz do zračne luke (uz nadoplatu)

Prijevoz do zračne luke

Najam automobila

Pristup internetu

Besplatan Wi-Fi u svim sobama

Razno

Sobe za nepušače

Grijanje

Klimatizacija

Određen prostor za pušenje

Obiteljske sobe

Sigurnosne značajke

Osoblje slijedi sve sigurnosne protokole prema uputama lokalnih vlasti

Usluge

Besplatan WiFi

Internetske usluge

Usluge recepcije

Skladištenje prtljage

Sef

Recepcija radi 24 sata

Usluge čišćenja

Svakodnevna usluga spremačice

Zajednički prostori

terasa

Čišćenje

Korištenje kemikalija za čišćenje koje su učinkovite protiv koronavirusa

Pitanja

Koliko je Asterolithos udaljen od Fira?
Samo je udaljen od Asterolithos da bi se doseglo Fira
Pruža li Asterolithos Wi-Fi?
U hotelu je dostupan besplatni Wi-Fi. Svi gosti mogu pristupiti WiFi-ju za posao i slobodno vrijeme.
Ima li Asterolithos bazen?
Ne, Asterolithos nema bazen. Ipak, gosti mogu maksimalno iskoristiti razne druge sadržaje kako bi poboljšali svoje iskustvo.
Pruža li Asterolithos usluge prijevoza do zračne luke?
Da, gosti mogu iskoristiti usluge prijevoza iz zračne luke, jednu od mnogih praktičnih pogodnosti koje nudi Asterolithos
Koje je vrijeme prijave i odjave u Asterolithos?
Gosti se mogu prijaviti u 15:00 dok je odjava dostupna u 05:00