Översikt
Rum
Detaljer
Policyer
Plats
Faciliteter
FAQ
9.2 Exceptionell
620 Recensioner
Asterolithos
Faciliteter tjänster
Plats

Om denna fastighet
Offering a terrace, Asterolithos is located in the centre of Fira Town, within walking distance of the Caldera. Free WiFi is provided throughout the property.
All air-conditioned accommodation types come with a flat-screen TV, a fridge and a kettle. There is a private bathroom with a shower and a hairdryer in each unit. Towels are offered.
The lively centre of Fira with various bars, restaurants and shops is easily accessible on foot. The nearest airport is Santorini (Thira) Airport, 4 km from Asterolithos.
Språk som talas
Fastighetspolicy
Incheckningstid
Börjar om 15.00
Utcheckningstid
Slutar på 11.00
Internet
Parkering
Husdjurspolicy
Pets are not allowed.
Policy For Barn Och Extrasangar
Children of any age are allowed.
Children up to and including 5 years old stay for free when using an existing bed.
You haven't added any cots.
You haven't added any extra beds.
Hotellkommentarer
Plats
Faciliteter tjänster
Allmänt
WiFi finns tillgängligt i alla utrymmen
Diverse
Rökfria rum
Uppvärmning
Luftkonditionering
Särskilt område för rökning
Familjerum
Gemensamma utrymmen
Terrass
Internetåtkomst
Gratis Wi-Fi i alla rum
Receptionstjänster
Bagageförvaring
Värdeskåp
Receptionen är öppen 24 timmar om dygnet
Rengöring
Användning av rengöringskemikalier som är effektiva mot Coronavirus
Städtjänster
Daglig städservice
Säkerhetsfunktioner
Personalen följer alla säkerhetsprotokoll enligt lokala myndigheters anvisningar
Tjänster
Gratis WiFi
Internettjänster
Transport
Flygplatstransfer (extra avgift)
Flygplatstransfer
Biluthyrning
FAQ
Det är bara från Asterolithos för att nå Fira
Gratis Wi-Fi finns tillgängligt på hotellet. Alla gäster har tillgång till wifi för både arbete och fritid.
Nej, Asterolithos har ingen pool. Ändå kan gästerna utnyttja olika andra faciliteter för att förbättra sin upplevelse.
Ja, gästerna kan dra nytta av flygplatstransfer, en av de många praktiska faciliteterna som tillhandahålls av Asterolithos
Gäster är välkomna att checka in på 15:00 medan utcheckning är tillgänglig på 05:00
Fastigheter i närheten
Populära hotell
Club Sierra sleek apartment in Marbella - Ref M1Daytona Beach CondosChambres privées au dessus du restaurant NuancesLa mejor vista al ChapelcoHyatt Place Indianapolis AirportAndrea's apartVilla Sous-Bois MarieCeleste Beach Residences Huatulco Curamoria Collection4 Coqueiros GURIUles chambres de la caserneCosy Holiday Chalet CarmarthenHi Inn Shanghai Zhongshan Park Yan'An West RoadApartman-Radosav-1-4Anacasa Bullent Playa Rabdells PB360Gulf Breeze, Close to Downtown & Beaches 3BR-2BTLe Residenze by Victoria PalaceHoliday Home Beeke - 1-4km from the sea in NW Jutland by InterhomeJade East Towers 0820 by Newman-DaileyShoresInn - Artistic Retreat in Dubai MarinaZentrales, kuscheliges Ferienhaus in Tinnum
Missa inte!
Utforska världen och bo bekvämt var som helst