Áttekintés
Szoba
Részletek
Irányelvek
Hely
Létesítmények
GYIK
9.2 Kivételes
620 Vélemények
Asterolithos
Létesítmények és szolgáltatások
Hely

Az ingatlanról
Offering a terrace, Asterolithos is located in the centre of Fira Town, within walking distance of the Caldera. Free WiFi is provided throughout the property.
All air-conditioned accommodation types come with a flat-screen TV, a fridge and a kettle. There is a private bathroom with a shower and a hairdryer in each unit. Towels are offered.
The lively centre of Fira with various bars, restaurants and shops is easily accessible on foot. The nearest airport is Santorini (Thira) Airport, 4 km from Asterolithos.
Beszélt nyelv
Ingatlanra vonatkozó szabályzatok
Bejelentkezési idő
15.00 múlva kezdődik
Kijelentkezési idő
Vége 11.00
Internet
Parkolas
Haziallatokra Vonatkozo Szabalyzat
Pets are not allowed.
Gyermekekre Es Potagyakra Vonatkozo Szabalyzat
Children of any age are allowed.
Children up to and including 5 years old stay for free when using an existing bed.
You haven't added any cots.
You haven't added any extra beds.
Szallodai Megjegyzesek
Hely
Biztonsági funkciók
A személyzet minden biztonsági előírást betart, amit a helyi hatóságok előírnak
Internet-hozzáférés
Ingyenes Wi-Fi minden szobában
Közös területek
terasz
Recepciós szolgáltatások
Poggyász tárolás
Széf
24 órás recepció
Szolgáltatások
Ingyenes WiFi
Internet szolgáltatások
Szállítás
Reptéri transzfer (felár ellenében)
reptéri transzfer
Autókölcsönzés
Takarítási szolgáltatások
Napi takarítás
Tisztítás
Használjon olyan tisztítószereket, amelyek hatékonyak a koronavírus ellen
Vegyes
Nemdohányzó szobák
Fűtés
Légkondicionálás
Kijelölt dohányzóhely
Családi szobák
Általános
WiFi elérhető minden területen
GYIK
Csak távolságra van Asterolithos-tól, hogy elérje Fira
A szállodában ingyenes Wi-Fi áll rendelkezésre. Minden vendég számára elérhető a wifi mind a munka, mind a szabadidő eltöltése során.
Nem, a(z) Asterolithos nem rendelkezik úszómedencével. Mindazonáltal a vendégek a legtöbbet kihozhatják a különféle egyéb létesítményekből, hogy fokozzák élményeiket.
Igen, a vendégek igénybe vehetik reptéri transzfer szolgáltatást, amely egyike a(z) Asterolithos által biztosított számos kényelmes létesítménynek
A vendégek bejelentkezhetnek a 15:00, míg a kijelentkezés a 05:00 címen lehetséges
Ingatlanok a közelben
Népszerű szállodák
Relax Guest House BlagajElegant 3br Historic Home With Pool - Steps To FqVila Paula 6+1Landmark Plus Vinhomes Central Park, high floor, bathtub, amazing city and river viewEarth Inn Motel - JacksonVilla Kirke with private swimming poolEspectacular apartamento-Magenta Valle del Lili 204Europe GuesthouseMoxy RustSithon Villa - Seafront HouseDragos del Mar , Espacio NaturalPanoraias Luxury Suite KyparissiaConical Hill Charmer - Hanmer Springs Holiday HomeSH Ham LongBEST location in PALERMO SOHO, Buenos AiresKajipuria ResortCasa do PãoSAPUMAL.RESTDuhe HotelHotel Northwind Mohali
Ne hagyja ki!
Fedezze fel a világot, és maradjon bárhol kényelmesen