Asterolithos Images
Asterolithos Images_1
Asterolithos Images_2
Asterolithos Images_3
Asterolithos Images_4
Asterolithos Images_5
pagination Az összes fénykép megjelenítése

Áttekintés

Szoba

Részletek

Irányelvek

Hely

Létesítmények

GYIK

9.2 Kivételes
620 Vélemények

Asterolithos

Létesítmények és szolgáltatások

24 órás recepció
Internet szolgáltatások
reptéri transzfer
Ingyenes WiFi

Hely

Az ingatlanról

Beszélt nyelv

Ingatlanra vonatkozó szabályzatok

Bejelentkezési idő

15.00 múlva kezdődik

Kijelentkezési idő

Vége 11.00

Internet

Parkolas

Haziallatokra Vonatkozo Szabalyzat

Pets are not allowed.

Gyermekekre Es Potagyakra Vonatkozo Szabalyzat

Szallodai Megjegyzesek

Hely

Biztonsági funkciók

A személyzet minden biztonsági előírást betart, amit a helyi hatóságok előírnak

Internet-hozzáférés

Ingyenes Wi-Fi minden szobában

Közös területek

terasz

Recepciós szolgáltatások

Poggyász tárolás

Széf

24 órás recepció

Szolgáltatások

Ingyenes WiFi

Internet szolgáltatások

Szállítás

Reptéri transzfer (felár ellenében)

reptéri transzfer

Autókölcsönzés

Takarítási szolgáltatások

Napi takarítás

Tisztítás

Használjon olyan tisztítószereket, amelyek hatékonyak a koronavírus ellen

Vegyes

Nemdohányzó szobák

Fűtés

Légkondicionálás

Kijelölt dohányzóhely

Családi szobák

Általános

WiFi elérhető minden területen

GYIK

Milyen messze van Asterolithos a Fira területétől?
Csak távolságra van Asterolithos-tól, hogy elérje Fira
A(z) Asterolithos biztosít Wi-Fi-t?
A szállodában ingyenes Wi-Fi áll rendelkezésre. Minden vendég számára elérhető a wifi mind a munka, mind a szabadidő eltöltése során.
A(z) Asterolithos rendelkezik úszómedencével?
Nem, a(z) Asterolithos nem rendelkezik úszómedencével. Mindazonáltal a vendégek a legtöbbet kihozhatják a különféle egyéb létesítményekből, hogy fokozzák élményeiket.
A(z) Asterolithos nyújt reptéri transzfer szolgáltatást?
Igen, a vendégek igénybe vehetik reptéri transzfer szolgáltatást, amely egyike a(z) Asterolithos által biztosított számos kényelmes létesítménynek
Asterolithos milyen be- és kijelentkezési időkkel dolgozik?
A vendégek bejelentkezhetnek a 15:00, míg a kijelentkezés a 05:00 címen lehetséges

Ne hagyja ki!

Fedezze fel a világot, és maradjon bárhol kényelmesen