Oversikt
Rom
Detaljer
Retningslinjer
Beliggenhet
Fasiliteter
Ofte stilte spørsmål
Asteria
Fasiliteter og tjenester
Beliggenhet
Perojska 23, Fažana 52212

Om denne eiendommen
Featuring a sauna, Asteria is situated in Fažana. The air-conditioned accommodation is a few steps from Badel Beach, and guests can benefit from private parking available on site and free WiFi. The property is non-smoking and is located 800 metres from San Lorenzo Beach Fazana.
The villa is equipped with a TV and 5 bedrooms. Additional in-room amenities include wine or champagne.
Guests at the villa will be able to enjoy activities in and around Fažana, like cycling.
Bi Val Beach is 1.3 km from Asteria, while Pula Arena is 8.9 km away. The nearest airport is Pula Airport, 12 km from the accommodation.
Eiendomspolitikk
Innsjekkingstid
Starter om 16.00
Utsjekkingstid
Slutter om 10.00
Internett
Parkering
Free private parking is possible on site (reservation is not possible).
Retningslinjer For Kjaeledyr
Pets are not allowed.
Regler For Barn Og Ekstra Senger
Children of any age are allowed.
You haven't added any cots.
You haven't added any extra beds.
Hotellmerknader
This property will not accommodate hen, stag or similar parties.
A damage deposit of EUR 1000 is required on arrival. This will be collected as a cash payment. You should be reimbursed on check-out. Your deposit will be refunded in full in cash, subject to an inspection of the property.
Beliggenhet
Perojska 23
, Fažana 52212
Fasiliteter og tjenester
Aktiviteter
Bordtennis
Sykling
Basseng og velvære
Badstue
Treningssenter
Bærekraftinitiativer
Sykkelutleie
Diverse
Oppvarming
Røykfritt overalt
Klimaanlegg
Generell
Parkering
Gratis parkering
Parkering på stedet
Privat parkering
WiFi tilgjengelig i alle områder
Mat drikke
Grillfasiliteter
Resepsjonstjenester
Verdiboks
Minibank/minibank på stedet
Tjenester
Internett-tjenester
Gratis wifi
Transportere
Parkerings garasje
Ofte stilte spørsmål
Det er bare 0.41 km unna Asteria for å nå Fažana
Gratis Wi-Fi er tilgjengelig på hotellet. Alle gjester har tilgang til wifi for både jobb og fritid.
Nei, Asteria har ikke svømmebasseng. Ikke desto mindre kan gjestene få mest mulig ut av ulike andre fasiliteter for å forbedre opplevelsen deres.
Nei, Asteria tilbyr ikke flyplasstransport. Gjestene kan imidlertid enkelt benytte seg av de ulike offentlige transportalternativene som er tilgjengelige i byen.
Gjester er velkomne til å sjekke inn på 16:00 mens utsjekking er tilgjengelig på 08:00
Eiendommer i nærheten
Populære hoteller
Apartment FannyАпартамент Тити ПампоровоCasa, Sueños del SurMotel Albatros3 Bedroom Oasis on the River with 2 Private PatiosAmore Rentals - Casa VittoriaLe sale di MozartFeWo Hilgon 1 EGCozy Appartement Halles StrasbourgTall Trees Eco Retreat - Blackwood CottageBeautiful 4Bd Pool Hm Windsor Palms Resort-8209FPWRomany Ri Campsite and Historic Wagon SiteD'capitale, Trần Duy Hưng, Cầu Giấy ,The lake view Studio ApartmentTemi's Apartments 3Apartamentai Jūratės gatvėje2BHK Nature View Villa in AnachalA lake, a mountain and the house with the red doorDragsö Camping & StugbySuperb Caravan With Free Wifi At Seawick Holiday Park Ref 27022SAquaRelax Liptov Tatralandia
Ikke gå glipp av det!
Utforsk verden og bo hvor som helst