Oversikt
Rom
Detaljer
Retningslinjer
Beliggenhet
Fasiliteter
Ofte stilte spørsmål
9.2 Eksepsjonell
620 Anmeldelser
Asterolithos
Fasiliteter og tjenester
Beliggenhet

Om denne eiendommen
Offering a terrace, Asterolithos is located in the centre of Fira Town, within walking distance of the Caldera. Free WiFi is provided throughout the property.
All air-conditioned accommodation types come with a flat-screen TV, a fridge and a kettle. There is a private bathroom with a shower and a hairdryer in each unit. Towels are offered.
The lively centre of Fira with various bars, restaurants and shops is easily accessible on foot. The nearest airport is Santorini (Thira) Airport, 4 km from Asterolithos.
Snakker språk
Eiendomspolitikk
Innsjekkingstid
Starter om 15.00
Utsjekkingstid
Slutter om 11.00
Internett
Parkering
Retningslinjer For Kjaeledyr
Pets are not allowed.
Regler For Barn Og Ekstra Senger
Children of any age are allowed.
Children up to and including 5 years old stay for free when using an existing bed.
You haven't added any cots.
You haven't added any extra beds.
Hotellmerknader
Beliggenhet
Fasiliteter og tjenester
Diverse
Røykfrie rom
Oppvarming
Klimaanlegg
Utpekt røykeområde
Familierom
Fellesarealer
Terrasse
Generell
WiFi tilgjengelig i alle områder
Internett-tilgang
Gratis Wi-Fi på alle rom
Rengjøring
Bruk av rengjøringskjemikalier som er effektive mot koronavirus
Rengjøringstjenester
Daglig rengjøring
Resepsjonstjenester
Bagasjeoppbevaring
Verdiboks
24-timers resepsjon
Sikkerhets egenskaper
Ansatte følger alle sikkerhetsprotokoller som er angitt av lokale myndigheter.
Tjenester
Gratis wifi
Internett-tjenester
Transportere
Flyplasstransport (ekstra kostnad)
Flyplasstransport
Bilutleie
Ofte stilte spørsmål
Det er bare unna Asterolithos for å nå Fira
Gratis Wi-Fi er tilgjengelig på hotellet. Alle gjester har tilgang til wifi for både jobb og fritid.
Nei, Asterolithos har ikke svømmebasseng. Ikke desto mindre kan gjestene få mest mulig ut av ulike andre fasiliteter for å forbedre opplevelsen deres.
Ja, gjestene kan dra nytte av flyplasstransporttjenester, en av de mange praktiske fasilitetene som tilbys av Asterolithos
Gjester er velkomne til å sjekke inn på 15:00 mens utsjekking er tilgjengelig på 05:00
Eiendommer i nærheten
Populære hoteller
Appartement La Mongie, 2 pièces, 4 personnes - FR-1-404-303Peaceful Home/Fast Wi-fi/Pet Friendly/Etc.Acebos del TajoRachel's Farm luxury escapes with Hots TubsPalacio de Dueñas Private TerraceParadis bleu et ile d'orHaus LoserHermoso Departamento completamente equipadoCentral Square StudiosPuerto del Cielo4 Kąty Apartamenty KoronowoWelcoming apartment in Stummerberg with terraceBoutique Hotel SulićAPEC1102Large Ingleton Apartment, Yorkshire Dales, Three PeaksTenuta Terra TefraBattaleys MewsKoletek PalaceBandera Vintage River CabinJazina Hotel
Ikke gå glipp av det!
Utforsk verden og bo hvor som helst