Asterolithos Images
Asterolithos Images_1
Asterolithos Images_2
Asterolithos Images_3
Asterolithos Images_4
Asterolithos Images_5
pagination Vis alle bildene

Oversikt

Rom

Detaljer

Retningslinjer

Beliggenhet

Fasiliteter

Ofte stilte spørsmål

9.2 Eksepsjonell
620 Anmeldelser

Asterolithos

Fasiliteter og tjenester

24-timers resepsjon
Internett-tjenester
Flyplasstransport
Gratis wifi

Beliggenhet

Danezi M., Fira City Centre, Fira 84700

map

Om denne eiendommen

Offering a terrace, Asterolithos is located in the centre of Fira Town, within walking distance of the Caldera. Free WiFi is provided throughout the property. All air-conditioned accommodation types come with a flat-screen TV, a fridge and a kettle. There is a private bathroom with a shower and a hairdryer in each unit. Towels are offered. The lively centre of Fira with various bars, restaurants and shops is easily accessible on foot. The nearest airport is Santorini (Thira) Airport, 4 km from Asterolithos.

Snakker språk

English, Greek

Eiendomspolitikk

Innsjekkingstid

Starter om 15.00

Utsjekkingstid

Slutter om 11.00

Internett

WiFi is available in all areas and is free of charge.

Parkering

No parking available.

Retningslinjer For Kjaeledyr

Pets are not allowed.

Regler For Barn Og Ekstra Senger

Children of any age are allowed. Children up to and including 5 years old stay for free when using an existing bed. You haven't added any cots. You haven't added any extra beds.

Hotellmerknader

Please inform Asterolithos in advance of your expected arrival time. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly with the contact details provided in your confirmation.

Beliggenhet

Danezi M.

, Fira City Centre, Fira 84700

Hotel Image Map

Fasiliteter og tjenester

Diverse

Røykfrie rom

Oppvarming

Klimaanlegg

Utpekt røykeområde

Familierom

Fellesarealer

Terrasse

Generell

WiFi tilgjengelig i alle områder

Internett-tilgang

Gratis Wi-Fi på alle rom

Rengjøring

Bruk av rengjøringskjemikalier som er effektive mot koronavirus

Rengjøringstjenester

Daglig rengjøring

Resepsjonstjenester

Bagasjeoppbevaring

Verdiboks

24-timers resepsjon

Sikkerhets egenskaper

Ansatte følger alle sikkerhetsprotokoller som er angitt av lokale myndigheter.

Tjenester

Gratis wifi

WiFi

Internett-tjenester

Transportere

Flyplasstransport (ekstra kostnad)

Flyplasstransport

Bilutleie

Ofte stilte spørsmål

Hvor langt unna ligger Asterolithos fra Fira?
Det er bare unna Asterolithos for å nå Fira
Tilbyr Asterolithos Wi-Fi?
Gratis Wi-Fi er tilgjengelig på hotellet. Alle gjester har tilgang til wifi for både jobb og fritid.
Har Asterolithos et svømmebasseng?
Nei, Asterolithos har ikke svømmebasseng. Ikke desto mindre kan gjestene få mest mulig ut av ulike andre fasiliteter for å forbedre opplevelsen deres.
Tilbyr Asterolithos flyplasstransport?
Ja, gjestene kan dra nytte av flyplasstransporttjenester, en av de mange praktiske fasilitetene som tilbys av Asterolithos
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Asterolithos?
Gjester er velkomne til å sjekke inn på 15:00 mens utsjekking er tilgjengelig på 05:00

Eiendommer i nærheten