Asterolithos Images
Asterolithos Images_1
Asterolithos Images_2
Asterolithos Images_3
Asterolithos Images_4
Asterolithos Images_5
pagination Prikaži vse fotografije

Pregled

Sobe

Podrobnosti

Pravila

Lokacija

Objekti

pogosta vprašanja

9.2 Izjemen
620 Pregledi

Asterolithos

Objekti in storitve

24-urna recepcija
Internetne storitve
Letališki prevoz
Brezplačen WiFi

Lokacija

Danezi M., Fira City Centre, Fira 84700

map

O tej nepremičnini

Offering a terrace, Asterolithos is located in the centre of Fira Town, within walking distance of the Caldera. Free WiFi is provided throughout the property. All air-conditioned accommodation types come with a flat-screen TV, a fridge and a kettle. There is a private bathroom with a shower and a hairdryer in each unit. Towels are offered. The lively centre of Fira with various bars, restaurants and shops is easily accessible on foot. The nearest airport is Santorini (Thira) Airport, 4 km from Asterolithos.

Govorjeni jezik

English, Greek

Pravila nastanitve

Čas prijave

Začne se čez 15.00

Čas odjave

Konča se čez 11.00

Internet

WiFi is available in all areas and is free of charge.

Parkirisce

No parking available.

Politika Hisnih Ljubljenckov

Pets are not allowed.

Pravilnik O Otrocih In Dodatnih Leziscih

Children of any age are allowed. Children up to and including 5 years old stay for free when using an existing bed. You haven't added any cots. You haven't added any extra beds.

Opombe K Hotelu

Please inform Asterolithos in advance of your expected arrival time. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly with the contact details provided in your confirmation.

Lokacija

Danezi M.

, Fira City Centre, Fira 84700

Hotel Image Map

Objekti in storitve

Dostop do interneta

Brezplačen Wi-Fi v vseh sobah

Razno

Sobe za nekadilce

Ogrevanje

Klimatska naprava

Določen prostor za kajenje

Družinske sobe

Skupni prostori

Terasa

Splošno

WiFi je na voljo v vseh prostorih

Storitve

Brezplačen WiFi

WiFi

Internetne storitve

Storitve recepcije

Hramba prtljage

Sef

24-urna recepcija

Storitve čiščenja

Dnevno čiščenje

Transport

Letališki prevoz (doplačilo)

Letališki prevoz

Najem avtomobila

Varnostne funkcije

Osebje upošteva vse varnostne protokole po navodilih lokalnih organov

Čiščenje

Uporaba čistilnih kemikalij, ki so učinkovite proti koronavirusu

pogosta vprašanja

Kako daleč je Asterolithos od Fira?
Le je oddaljen od Asterolithos, da doseže Fira
Ali Asterolithos zagotavlja Wi-Fi?
V hotelu je na voljo brezplačen brezžični internet. Vsi gostje lahko dostopajo do brezžičnega interneta za delo in prosti čas.
Ali ima Asterolithos bazen?
Ne, Asterolithos nima bazena. Kljub temu lahko gostje kar najbolje izkoristijo različne druge zmogljivosti za izboljšanje svoje izkušnje.
Ali Asterolithos ponuja storitve letališkega prevoza?
Da, gostje lahko izkoristijo storitev letališkega prevoza, eno od številnih priročnih storitev, ki jih nudi Asterolithos
Kakšen je čas prijave in odjave v hotelu Asterolithos?
Gostje se lahko prijavijo na naslovu 15:00, odjava pa je na voljo na naslovu 05:00