Pregled
Sobe
Podrobnosti
Pravila
Lokacija
Objekti
pogosta vprašanja
9.2 Izjemen
620 Pregledi
Asterolithos
Objekti in storitve
Lokacija

O tej nepremičnini
Offering a terrace, Asterolithos is located in the centre of Fira Town, within walking distance of the Caldera. Free WiFi is provided throughout the property.
All air-conditioned accommodation types come with a flat-screen TV, a fridge and a kettle. There is a private bathroom with a shower and a hairdryer in each unit. Towels are offered.
The lively centre of Fira with various bars, restaurants and shops is easily accessible on foot. The nearest airport is Santorini (Thira) Airport, 4 km from Asterolithos.
Govorjeni jezik
Pravila nastanitve
Čas prijave
Začne se čez 15.00
Čas odjave
Konča se čez 11.00
Internet
Parkirisce
Politika Hisnih Ljubljenckov
Pets are not allowed.
Pravilnik O Otrocih In Dodatnih Leziscih
Children of any age are allowed.
Children up to and including 5 years old stay for free when using an existing bed.
You haven't added any cots.
You haven't added any extra beds.
Opombe K Hotelu
Lokacija
Objekti in storitve
Dostop do interneta
Brezplačen Wi-Fi v vseh sobah
Razno
Sobe za nekadilce
Ogrevanje
Klimatska naprava
Določen prostor za kajenje
Družinske sobe
Skupni prostori
Terasa
Splošno
WiFi je na voljo v vseh prostorih
Storitve
Brezplačen WiFi
Internetne storitve
Storitve recepcije
Hramba prtljage
Sef
24-urna recepcija
Storitve čiščenja
Dnevno čiščenje
Transport
Letališki prevoz (doplačilo)
Letališki prevoz
Najem avtomobila
Varnostne funkcije
Osebje upošteva vse varnostne protokole po navodilih lokalnih organov
Čiščenje
Uporaba čistilnih kemikalij, ki so učinkovite proti koronavirusu
pogosta vprašanja
Le je oddaljen od Asterolithos, da doseže Fira
V hotelu je na voljo brezplačen brezžični internet. Vsi gostje lahko dostopajo do brezžičnega interneta za delo in prosti čas.
Ne, Asterolithos nima bazena. Kljub temu lahko gostje kar najbolje izkoristijo različne druge zmogljivosti za izboljšanje svoje izkušnje.
Da, gostje lahko izkoristijo storitev letališkega prevoza, eno od številnih priročnih storitev, ki jih nudi Asterolithos
Gostje se lahko prijavijo na naslovu 15:00, odjava pa je na voljo na naslovu 05:00
Lastnosti v bližini
Priljubljeni hoteli
Boardinghouse Living28 KaarstHotel Nihil NoviMarcq en Baroeul appartement deux chambresBeautiful Holiday Home with Private Swimming Pool in Var7Days Premium Xinyang Railway Station Cultural Center BranchAppartmenthaus Am BoddenCrystal Tower 1603 CondoCasa l'Avet. El Vilar d'UrtxApartamento en manga progral 303Domus AstraFerienwohnung IlsePortside P1StayVista at Lakeside LeisureKaldá LyngholtGreenhouse Rainbow ShoresLe refuge du bonheurAl Amanecer MKV-201 PatalavacaSunny home stay3-х комнатная квартира новом районе в городе ТуркестанMountain Trail By Dimora
Ne zamudite!
Raziščite svet in udobno bivajte kjerkoli